کالج کانادایی

Canadian College

DLI:O19352621432
واقع در: Vancouver, British Columbia
نوع موسسه : College
رتبه: -242
دوره‌ها: 12 دوره
تعداد دانشجو: +800 نفر
وب‌سایت https://canadiancollege.com

شرایط تحصیل در کالج کانادایی ونکوور کانادا 

مطالب این مقاله شمارا با کالج کانادایی که یکی از کالج‌های واقع در مرکز شهر ونکوور در کانادا است آشنا می‌کند. کالج کانادایی ونکوور کانادا نیز مانند سایر کالج‌ها امکانات بسیار به‌روزی را به دانشجویان ارائه می‌دهد تا ضمن تحصیل در رشته موردعلاقه خود، بتوانند محیط دلپذیری را برای زندگی تجربه کنند و با دیگر دانشجویان از سراسر دنیا آشنا شوند. افرادی که قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارند با مطالعه این مقاله می‌توانند به اطلاعات مفیدی دست پیدا کنند.

معرفی کالج کانادایی کانادا

کالج کانادایی واقع در مرکز شهر ونکوور، در خیابان آلبرنی در کنار خرده‌فروشان، رستوران‌های برتر و هتل‌های معروف قرار دارد.

کالج کانادایی دانشجویان بین‌المللی را که به دنبال آموزش باکیفیت پس از دوره متوسطه هستند با یکی از کالج‌های پیشرو در انتاریو متصل می‌کند. این کالج با کالج سنت لارنس همکاری می‌کند. کالج سنت لارنس تمام برنامه‌های درسی و نظارت علمی را در سطح کالج کانادایی در ونکوور ارائه می‌دهد.

دانشجویان در کالج کانادایی بعد از ثبت‌نام دارای یک شماره دانشجویی از کالج کانادایی می‌شوند و همچنین به‌عنوان دانشجویان کالج سنت لارنس نیز محسوب می‌شوند. فارغ‌التحصیلان پس از اتمام موفقیت‌آمیز برنامه‌های درسی خود، مدرک دانشگاهی کالج کانادایی و کالج سنت لارنس را دریافت می‌کنند.

 

 

رتبه یا رنک کالج کانادایی کانادا

طبق اطلاعات ارائه‌شده در سایت Webometrics ، کالج کانادایی در رتبه 14006در جهان قرارداد. شایان‌ذکر است که رتبه کشوری این کالج مطابق آمار همین سایت، رتبه 242 است.

شرایط اخذ پذیرش کالج کانادایی کانادا

دانشجویان بین‌المللی باید مهارت زبان انگلیسی خود را از طریق آزمون زبان انگلیسی که توسط کالج کانادایی پذیرفته‌شده است، اثبات کنند. آزمون‌های مورد تایید این کالج، آزمون زبان انگلیسی کالج کانادایی، آزمون انگلیسی به‌عنوان زبان دوم در کالج سنت لارنس، آیلتس، TOEFL CBT و TOEFL IBT است که حدنصاب نمرات مورد تائید کالج کانادایی، به تفکیک رشته‌ها در بخش موردنظر گفته شده است.

شما می‌توانید مراحل اخذ پذیرش خود را به تیم کانادا اپلای سپرده و از تجربیات کارشناسان آن در اخذ پذیرش تحصیلی بهره‌مند شوید.

 

شرایط اقامتی و زندگی دانشجویی در کالج کانادایی کانادا

اقامت در اقامتگاه دانشگاه:

بسیاری از دانشجویان زندگی در آپارتمان‌های اقامتگاه دانشجویی را در مرکز شهر ونکوور ترجیح می‌دهند زیرا این اقامتگاه 15 دقیقه تا کالج کانادایی پیاده‌روی دارد و مکان خوبی برای دیدار با سایر دانشجویان از سراسر جهان است. این اقامتگاه دارای آپارتمان‌های مجردی، مشترک و استودیویی کاملاً مبله شده است. 

امکانات اقامتگاه‌ها:

اینترنت بی‌سیم و دسترسی Netflix

آشپزخانه کاملاً مجهز

اتاق رخت‌شویی

اتاق‌های روشن و جادار

مرکز شهر ونکوور، جنب پارک استنلی

امکان دسترسی به مراکز خرید و رستوران‌ها به‌صورت پیاده‌روی

رستوران کالج کانادایی شامل صبحانه و یک ناهار گرم یا سرد از دوشنبه تا جمعه است. (دانشجویان اقامتگاه برای دریافت ناهارهای رایگان باید از سه ماه قبل پیش‌پرداخت بدهند.)

 

اقامت در خانه :

از زندگی در کانادا با زندگی در کنار یک خانواده کانادایی لذت ببرید. اقامت در خانه یک روش سرگرم‌کننده، ایمن و مقرون‌به‌صرفه برای اقامت در ونکوور است.

گزینه‌های اقامت در خانه :

دانشجویان می‌توانند یا در یک اتاق مشترک با یک حمام مشترک، یا یک اتاق مجزا با یک حمام اختصاصی بمانند. هر دو برنامه در طول هفته 2 وعده غذایی و 3 وعده غذایی در آخر هفته دارند. اگر دانشجوی دیگری در همان خانه حضور داشته باشد، ممکن است آن‌ها به زبانی متفاوت صحبت ‌کنند. همه خانواده‌ها مورد بررسی و نظارت قرار می‌گیرند. دانشجویانی که درخواست‌های ویژه‌ای در مورد دین، رژیم غذایی، آلرژی و غیره دارند می‌توانند در هنگام پذیرش مطرح کنند. زندگی با یک خانواده یک راه عالی برای تمرین زبان انگلیسی و غوطه‌ور شدن در فرهنگ کانادایی است.

اقامتگاه‌های خانگی معمولاً در غرب و شمال ونکوور قرار دارند. شما می‌توانید در یک مکان آرام و امن، نزدیک به ایستگاه‌های حمل‌و‌نقل زندگی و همه امکانات از یک‌خانه لذت ببرید. حمل‌ونقل داخل و اطراف ونکوور بسیار مناسب است. رفت‌وآمد از محل اقامت خود به کالج کانادایی آسان است.

کارشناسان کانادا اپلای علاوه بر روند پذیرش تحصیلی، شما را در این زمینه نیز راهنمایی خواهند کرد.

 

برنامه‌ها و رشته‌های تحصیلی در کالج کانادایی ونکوور کانادا

از برنامه‌ها و رشته‌های ارائه‌شده در کالج کانادایی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

رشته مدیریت زنجیره تأمین کالج کانادایی ونکوور کانادا:

زنجیره تأمین یکی از اساسی‌ترین بخش‌های اقتصاد کانادا است که حدود 767 هزار کارگر از طیف وسیعی از مشاغل و صنایع را درگیر می‌کند. این برنامه تحصیلات تکمیلی بر پایه ایجاد تحصیلات و تجربه کار دانشجویی استوار است و کلیه جنبه‌های مدیریت زنجیره تأمین و تدارکات را از دیدگاه نظری و عملی دربرمی‌گیرد.

شرایط پذیرش

 • داشتن مدرک کالج دوساله یا مدرک دانشگاهی، در هر رشته تحصیلی لازم است. دانشجو باید یکی از شرایط زبان زیر را برآورده کند:
 • سطح 145 کالج زبان انگلیسی کانادا و قبولی با نمره 60٪ 
 • نمره انگلیسی به‌عنوان زبان دوم در کالج سنت لارنس و قبولی با نمره 70٪ 
 • آیلتس 6.5 ( حداقل نمره در هر بخش 6)
 • TOEFL CBT با نمره 220
 • TOEFL IBT با نمره 83

 

رشته مدیریت مراقبت‌های بهداشتی کالج کانادایی ونکوور کانادا:

مدیریت مراقبت‌های بهداشتی یک برنامه تجاری است که اصول تجاری و رهبری مخصوص حوزه بهداشت را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. این برنامه به‌منظور کمک به دانشجویان در توسعه مهارت‌های مدیریتی و رهبری و فراهم کردن پایه گسترده‌ای از مهارت‌های شغلی در زمینه‌ی مراقبت‌های بهداشتی مانند مهارت‌های مالی، ارتباطی، منابع انسانی، رهبری، عملیات و تفکر انتقادی طراحی‌شده است.

شرایط پذیرش

 • داشتن مدرک کالج دوساله یا مدرک دانشگاهی، در هر رشته تحصیلی لازم است. دانشجو باید یکی از شرایط زبان زیر را برآورده کند:
 • سطح 145 کالج زبان انگلیسی کانادا و قبولی با نمره 60٪ 
 • نمره انگلیسی به‌عنوان زبان دوم در کالج سنت لارنس و قبولی با نمره 70٪ 
 • آیلتس 6.5 (حداقل نمره در هر بخش 6)
 • TOEFL CBT با نمره 220
 • TOEFL IBT با نمره 83

سایت رسمی کالج کانادایی کانادا

با مراجعه به سایت رسمی کالج کانادایی می‌توانید اطلاعات بیشتر و تکمیل‌تری راجع به این کالج مطالعه کنید. آدرس وب‌سایت این کالج :

https://canadiancollege.com

موقعیت جغرافیایی این کالج را می‌توان در سایت زیر مشاهده کرد :

 

 

مهلت

تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
11/1/2021
4/15/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
12/1/2021
6/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

لیست برنامه‌ها (12)

برای استفاده از امکانات کانادااپلای یکی از تعرفه های پرداخت را انتخاب کنید

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ