۱- درباره وبسایت

 

۱-۱ به سایت کانادا اپلای خوش آمدید. این وب سایت این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که با خدماتی که از سوی سایت ما در زمینه شرایط ادامه تحصیل در کشور کانادا ارائه می شود آشنا شده و حسب نیاز خود بسته مورد نظر خود را از میان پیشنهادات ارائه شده با روشی امن به دور از هر گونه کلاهبرداری خریداری و دریافت نمایید .

۲-۱ این وبسایت به وسیله شرکت علم اندوزان ماندگار مدیریت می‌شود و در هر کجا که از اصطلاح “شرکت” استفاده شده است منظور شرکت علم اندوزان ماندگار است. دسترسی و استفاده از وبسایت و هر نوع از بسته که خریداری شده به وسیله این شرکت فراهم می‌شود. از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید. استفاده از این وبسایت نشان می‌دهد که شما پذیرفته‌اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط محدودیت‌هایی داشته باشید. متقابلا اگر این شرایط را نپذیرید به این معناست که از وبسایت و خدمات آن استفاده نخواهید کرد. اگر شما با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از وبسایت و هر گونه خدمات آن را متوقف کنید.

۱-۳- شرکت این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که این شرکت شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند، از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وبسایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. بدیهی است هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار ترتیب اثر داده می‌شود.

لازم است قبل از دسترسی و استفاده از خدمات وبسایت حتما شرایط و ضوابط پیش رو را با دقت مطالعه نمایید. سوالات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق پشتیبانی و یا چت آنلاین با ما در میان بگذارید.

 

۲- پذیرش شرایط

شما با ادامه استفاده از وبسایت و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید.

 

۳- ثبت نام برای استفاده از وبسایت

۱-۳ نخستین گام برای دسترسی به وبسایت این است که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت نام در سایت ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید نظیر:

کد ملی (جهت جلوگیری از هرگونه کلاه برداری )

ارسال تصویر شخص به همراه کارت ملی (جهت جلوگیری از هرگونه کلاه برداری )

شماره تلفن همراه

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

آدرس پستی و کد پستی

۲-۳ شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این شرکت می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است.

۳-۳ زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو وبسایت محسوب می‌شوید ومقررات سایت شامل شرایط و ضوابط را می‌پذیرید. و در مقابل به عنوان یک عضو دسترسی سریع به خدمات سایت به شما اعطا می‌شود.

۴-۳ شما در شرایط زیر مجاز به استفاده از وبسایت و پذیرش ضوابط نیستید: زمانی که شما هنوز به سن قانونی برای انعقاد قرارداد با این شرکت نرسیده باشید.

شما شخصی باشید که مطابق قوانین این کشور یا کشورهای دیگر از جمله کشورهایی که در آن ساکن هستید یا از خدمات وبسایت در آن استفاده می‌کنید، از دریافت خدمات منع شده باشید.

۵-۳ اطلاعات شخصی شما در وبسایت ما به وسیله سیاست‌های حریم خصوصی مدیریت می‌شود واطلاعات شما نزد ما بطور امن نگهداری می شود.

 

۴- تعهدات کاربران

۴-۱- شما به عنوان عضو وبسایت می‌پذیرید که موارد زیر را رعایت فرمایید :

استفاده شما از وبسایت مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وبسایت و یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعمل‌های قانونی در حوزه‌های مربوطه ممنوع نشده باشد.

شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.

هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث ممنوع می باشد.

شما شرایط تحصیل در کشور کانادا را می پذیرید که بلافاصله این شرکت را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شده‌اید مطلع سازید.

دسترسی و استفاده از این وبسایت محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این شرکت فراهم می کند.

شما می‌پذیرید که تبلیغات تجاری، لینک‌های وابسته و سایر انواع درخواست ها بدون اطلاع رسانی قبلی از سایت حذف می‌شود و این امر ممکن است منجر به قطع خدمات ارائه شده به شما هم شود. در صورت بروز استفاده غیر قانونی و غیر مجاز از وبسایت اقدامات قانونی مناسب توسط این شرکت صورت خواهد گرفت.

شما متعهد می‌شوید که بدون اجازه کتبی از ما(هر گونه) اقدام به کپی کردن خدمات وبسایت ممنوع می باشد.

شما متعهد می‌شوید که وظیفه بروزرسانی کردن اطلاعات شخصی و پستی در سایت را به عهده بگیرید و این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

 

۲-۴- استفاده از وبسایت و مطالب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:

برای اهداف غیر قانونی

برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی

برای نقض مقررات داخلی و بین المللی

برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران

برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی

برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده

برای ارسال لغات خارج از شان اسلامی

برای آپلود یا انتقال ویروس‌ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وبسایت‌های دیگر و یا اینترنت تاثیر می‌گذارد.

برای جمع‌آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن

برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی

برای دخالت در سرویس‌های امنیتی

این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد خاتمه داده و عنداللزوم اقدامات قضایی لازم را انجام دهیم.

 

۵- خرید محصولات ، خدمات و ضوابط بازگشت

۱-۵ برای استفاده از خدمات و یا کالاهای وبسایت باید هزینه خرید تعیین شده در وبسایت برای محصول مورد نظر را بپردازید.

۲-۵ پرداخت هزینه خرید ممکن است از طریق یکی از ارائه دهندگان درگاه‌های پرداخت تایید شده در وبسایت صورت بگیرد.

شما تضمین می کنید که برای استفاده از خدمات وبسایت با این خدمات به طور کامل آشنایی دارید و محدودیت‌های ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاه‌های پرداخت ایجاد می‌شوند، می‌پذیرید.

۳-۵ بعد از پرداخت، قیمت خرید به وسیله این شرکت تایید می شود. شما تاییدیه‌ای دریافت خواهید کرد که نشان دهنده این است که پرداخت شما توسط شرکت دریافت شده است و ممکن است این شرکت جزئیات خرید را برای استفاده در آینده ضبط و نگهداری کند.

خرید بسته های این سایت قطعی و غیر قابل فسخ می باشد.

4-۵ براساس شرایط زیر شرکت مبلغ پرداختی شما را به عودت میدهد.

الف : متقاضی شرایط لازم برای رشته مورد نظر را نداشته باشد ، شرکت هزینه اقدام برای دانشگاه یا مدرسه آموزشی Applicatin Fee را به حساب متقاضی برمیگرداندتا برای رشته جدید اقدام کنند.

ب : در صورت اقدام برای دانشگاه به هر دلیلی متقاضی در بازه زمانی یک هفته تمایل به ادامه نداشته باشد متقاضی به میزان80 درصد مبلغ پرداختی به استثنای هزینه اپلیکیشن فی را در یافت خواهد کرد.

ج : پس از گذشت یک هفته از اقدام تغییر رشته و کنسل کردن پروسه به هر دلیل از طرف متقاضی به استنادشرایط شرکت برای اقدام این شرکت هیچگونه وجهی را بر نمیگرداند.

 

۶- کپی رایت و مالکیت معنوی

۱-۶ وبسایت، خدمات و تمامی محصولات مرتبط با این شرکت موضوع کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات وبسایت (از جمله نوشته ها، عکس ها ویدیوها لوگوها و ویس ها ) ذیل قانون این کشور و معاهدات بین المللی تحت حمایت کپی رایت و مقررات مالکیت معنوی قرار می‌گیرند.

۲-۶ این شرکت تمامی حقوق و منافع مرتبط با وبسایت را حفظ می‌کند: نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری، طرح صنعتی، ثبت اختراع و کپی رایت این شرکت حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری، طرح صنعتی، علامت تجاری و …

۳-۶ شما بدون اجازه کتبی این شرکت و اجازه هر صاحب حق دیگری مجاز به انجام موارد زیر نیستید و این انجام این موارد ممنوع می باشد:

پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم.

این ممنوعیت به مواد موجود در وبسایت که آزادانه برای استفاده مجدد در دسترس هستند یا در حوزه عمومی هستند، گسترش نمی‌یابد.

6-4 فاکتور صادر شده از طرف شرکت صرفا حق الزحمه شرکت در ارتباط با مشاوره و پذیرش متقاضی می باشد این شرکت با صدور نامه ای تمامی هزینه های پرداختی به دانشگاه مثل هزینه ثبت نام و .... را به متقاضیان اعلام می نماید.

نکته : در مدارس خاص با توجه به سن متقاضی و فاصله تحصیلی و یا شرایط خاص دانشگاه ها و موسسات آموزشی هزینه پذیرش متفاوتی را درخواست می نمایند که این هزینه ها بصورت مشخص بیان وبه دانشگاه ها و موسسات پرداخت می شود و جزیی از هزینه پذیرش نمی باشد.

 

۷- حریم خصوصی

۱-۷ این شرکت حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از برنامه و یا خدمات ارائه شده است، به سیاست حفظ حریم خصوصی این شرکت مربوط می‌شود که در برنامه موجود است.

 

۸- سلب مسئولیت عمومی

۱-۸ - این شرکت هیچ گونه ضوابط، ضمانت، نمایندگی‌ها یا شرایطی را در رابطه با اخذ ویزای کشور کانادا ایجاد نمی‌کند و مسوولیتی در رابطه با اخذ تضمینی ویزای کانادا و ورود به آن کشور متوجه این شرکت نمی باشد.

۲-۸- هیچ چیز در این شرایط و ضوابط محدود نمی‌شود مگر آن که به موجب قانون ممنوع و محدود شده باشد.

۳-۸-این شرکت مسئولیتی در قبال از دست رفتن فرصت ثبت نام یا آسیب به حسن نیت متقاضی تحصیل که ناشی از در ارتباط با خدمات وبسایت یا این ضوابط و شرایط است (از جمله به علت عدم امکان استفاده از خدمات یا دریافت با تاخیر ویزای کانادا) نخواهد داشت.

۴-۸-ریسک‌ها و خطرات استفاده از وبسایت، خدمات و اقدامات بعدی شامل اخذ ویزا و اعزام به کانادا و تحصیل در آن کشور به عهده خود شخص متقاضی است.

۴-۸-۱ قیمت خدمات و بسته های معرفی شده در سایت بدون اطلاع رسانی قبلی می‌تواند تغییر کند و در این مورد وبسایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.

۵-۸- امکان تغییر یا قطع سرویس در هر زمانی بدون اطلاع رسانی قبلی امکان پذیر است و در این مورد وبسایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.

۸-۶-این شرکت این حق را دارد که فروش محصولات (بسته ها) یا خدمات را به هر کس یا منطقه خاص جغرافیایی محدود کند و این حق را ممکن است براساس ملاحظات موردی انجام دهد و در این مورد مسئولیتی نخواهد داشت.

۷-۸ - این شرکت تضمین و تایید نمی‌کند که استفاده شما از خدمات وبسایت بدون وقفه، به موقع، امن و بدون خطا است. و در این مورد مسئولیتی به عهده این شرکت نیست.

۸-۸- شما نیز می‌پذیرید که گاهی اوقات این شرکت می‌تواند خدمات را برای مدت زمان مشخصی تعویض کند یا سرویس را در هر زمان بدون اطلاع قبلی به شما لغو کند.

۹-۸- ممکن است اطلاعاتی در وبسایت و یا در خدمات وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتی باشد و یا اینکه اشکالاتی مرتبط یا توضیحات بسته ها و یا در قسمت درخواست‌ها وجود داشته باشد. این حق برای این شرکت محفوظ است که این اشتباهات و اشکالات را برطرف کرده و این موارد را تغییر داده و بروزرسانی کند و حتی ممکن است درخواستی را به جهت وجود این اشکالات بدون اطلاع قبلی رد کند و از این جهت مسئولیتی متوجه این شرکت نیست.

این اطلاعات و به بروزرسانی‌ها را هر جا که نیاز باشد، مطابق با قانون انجام می‌دهیم.

 

۹- محدودیت مسئولیت

۱-۹ مسئولیت کل این شرکت محدود به خدمات ارائه شده در این وببسایت با این شرایط و ضوابط است.

۲-۹ این شرکت هیچ گونه مسئولیتی برای هر محتوایی که در رابطه با اخذ ویزا در وبسایت قرار می گیرد یا در ارتباط با خدمات ویزا و اعزام به کانادا است، ندارد، اعم از اینکه توسط کاربران وب سایت، توسط اشخاص ثالث یا توسط هر یک از کسانی که خدمات به آن‌ها ارائه شده است، ایجاد یا ارسال شده باشد.

۳-۹ لینک‌های ثالث موجود در این وبسایت ممکن است مستقیما شما را به سایت‌هایی هدایت کند که به این شرکت وابسته نیستند. ما این سایت‌ها را تضمین نمی‌کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایت‌ها در برابر کاربران نداریم. هم‌چنین مسئول ضرر و خسارتی که به واسطه استفاده از محصولات، خدمات و یا سایت‌های ثالت وارد می‌شود هم نیستیم.

 

۱۰- خاتمه قرارداد

۱-۱۰ این شرایط تا زمانی که ارائه خدمات (باتوجه به بسته انتخابی) توسط شما یا توسط این شرکت به پایان برسد به شرح زیر اعمال خواهد شد.

۲-۱۰ اگر شما می‌خواهید که به این شرایط و ضوابط پایان دهید می بایست به موارد زیر عمل کنید:

اطلاع دادن به این شرکت در هر زمان از طریق ثبت درخواست کتبی در قسمت ارسال پیام به پشتیبانی که در صفحه پنل کاربری وبسایت موجود است.

۳-۱۰ این شرکت ممکن است در هر زمان این شرایط و ضوابط را با شما خاتمه دهد اگر:

شما هر یک از مقرره‌های این شرایط و ضوابط را نقض کرده‌اید یا قصد نقض هر یک از مقررات را دارید.

زمانی که این شرکت به موجب قانون ناگزیر از این اقدام است.

ارائه خدمات به شما بنا به صلاحدید این شرکت دیگر قابل اعتماد نباشد.

۴-۱۰ مطابق با قوانین لازم الاجرا این شرکت این حق را دارد که عضویت شما را در وبسایت متوقف یا لغو کند. اگر شما مقررات لازم الاجرا را نقض کنید، رفتار شما بر نام یا شهرت این شرکت تاثیر سوء بگذارد و یا حقوق افراد دیگر را نقض کنید، ممکن است به صلاحدید خود، دسترسی شما را به کلیه یا هر بخش وبسایت یا خدمات بدون اطلاع شما متوقف کند.

۵-۱۰ هنگامی که التزام طرفین به این شرایط و ضوابط به پایان می‌رسد، تمام حقوق قانونی، تعهدات و مسئولیت‌هایی که شما و این شرکت از آن برخوردار بوده‌اید، متوقف شود.

 

۱۱ -نظرات کاربران

۱۱-۱- اگر در هر زمانی بدون درخواست یا در نتیجه درخواست ما از طریق ایمیل، به صورت آنلاین و از هر راه متداول دیگری نظری را ارسال نمایید، این حق برای ما محفوظ است که بدون ویرایش و اعمال محدودیت آن را در هر رسانه‌ای استفاده کنیم و این شرکت در برابر این نظرات ملزم به محفوظ نگه داشتن، جبران خسارت در صورت فاش شدن و پاسخ به همه آن‌ها نمی باشد.

۲-۱۱ ما این اختیار را داریم که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی را که غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم.

۳-۱۱ شما می‌پذیرید که نظرات شما غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید و در تضاد با حقوق دیگران و این شرایط و ضوابط نباشد. در واقع شما مسئولیت هر پیامی را که از طرف شما ارسال می‌شود، به عهده دارید.

 

۱۲- جبران خسارت

شما می‌پذیرید که در برابر این شرکت، کارکنان، نمایندگی‌ها و تامین کنندگان ثالثش در موارد زیر جبران خسارت کنید:

-تمام اقدامات، ادعاها، خواسته‌ها، هزینه‌ها، تلفات و خساراتی که نشات گرفته یا ایجاد شده به وسیله یا در ارتباط با هر محتوایی است که از طریق وبسایت پست می‌کنید.

-هرگونه پیامد مستقیم یا غیرمستقیم از دسترسی، استفاده در وبسایت

-مسوولیت نقض هر یک از موارد این شرایط و ضوابط

 

۱۳- صلاحیت محلی

خدمات این وبسایت قابل ارائه به افرادی است که در ایران زندگی می‌کنند و لذا در صورت بروز هر گونه اختلاف ، دادگاه‌های قلمرو این کشور صالح به رسیدگی هستند.

 

۱۴- قانون حاکم

شرایط و ضوابط

پیش‌رو مطابق با قوانین ایران تنظیم شده‌اند. هر گونه اختلاف یا ادعایی که مرتبط با این شرایط و ضوابط باشد، باید بر اساس این قانون تفسیر شود و حقوق طرفین و جانشینان آن‌ها نیز باید حل و فصل شود.

اگر بخشی از این شرایط و ضوابط براساس حکم دادگاه صلاحیت‌دار غیر قابل اجرا تشخیص داده شود، در این صورت تنها همین بخش از ضوابط و شرایط جدا شده و باقی مفاد لازم الاجرا باقی می‌ماند.

۱۵- هر دو طرف تایید می‌کنند که مفاد این شرایط و ضوابط منصفانه و منطقی است و اعلام می‌کنند که این شرایط و ضوابط خلاف نظم عمومی و به صورت نابرابر و غیر عادلانه تنظیم نشده است.

 

16-ارزش افزوده

16-1 طبق قوانین مالیاتی کشور پرداخت ها و خرید محصولات شامل دریافت هزینه ارزش افزوده طبق نرخ های اعلامی مالیاتی می باشد لذا متقاضی ملزم به پرداخت مبلغ فوق می باشد که در فاکتور های صادره اعمال می شود.(در صورت مشمول شدن)

تبصره : در مواردی شرکت برای ارتقاء فروش یا تبلیغات ویا سایر موارد تخفیفاتی در هزینه در نظر میگیرد و این به معنای پرداخت توسط شرکت ویا متقاضی نیست در این موارد قوانین دولتی محاسبه و به ادارات مالیاتی ارسال خواهد شد .

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ