کارشناسی تغییر اقلیم کاربردی و سازگاری-دانشگاه پرنس ادوارد- پرنس ادوارد

0

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 14
طول دوره تحصیلی کارشناسی 4 ساله
هزینه 0
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/15/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
2/1/2022
8/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Bachelor ofApplied Climate Change and Adaption

0

کارشناسی دانشگاه پرنس ادوارد در تغییر اقلیم کاربردی و سازگاری، پایه ای قوی در علوم آب و هوا به دانشجویان ارائه می دهد که با دوره های مربوط به سیاست های مرتبط با آب و هوا و تأثیرات فرهنگی تغییرات آب و هوا تکمیل می شود. این برنامه دوره های قوی مبتنی بر نظریه و سطح بالایی از یادگیری تجربی و کاربردی را ارائه می دهد. دوره‌ها برای توسعه دانش‌آموزانی کاملاً جامع طراحی شده‌اند که دارای سطح بالایی از دانش علم تغییرات آب و هوا هستند که توسط مهارت‌های بسیار مرتبط مورد نیاز برای استفاده از فناوری مرتبط با تغییرات آب و هوا پشتیبانی می‌شود. اعضای هیئت علمی که در برنامه لیسانس علوم در برنامه تغییر اقلیم کاربردی و سازگاری تدریس می کنند، بر ارائه آموزش با کیفیت و رشد دانشجو در یک جامعه یادگیری مبتنی بر گروه متمرکز هستند. فارغ التحصیلان این برنامه آماده خواهند شد تا مشاغل مختلف مرتبط با تغییرات آب و هوایی، مطالعات حرفه ای یا تحصیلات تکمیلی را دنبال کنند. این برنامه مطالعاتی «انطباق با تغییرات اقلیمی» را بررسی می‌کند که به تعدیل‌هایی اشاره دارد که جوامع یا اکوسیستم‌ها برای محدود کردن اثرات منفی تغییرات اقلیمی یا استفاده از فرصت‌های ایجاد شده توسط آب و هوای در حال تغییر انجام می‌دهند. سازگاری می‌تواند از کاشت محصولات مقاوم‌تر در برابر خشکسالی توسط کشاورز تا جامعه ساحلی که بهترین روش حفاظت از زیرساخت‌های خود را در برابر افزایش سطح دریا ارزیابی می‌کند. تغییرات آب و هوا در حال حاضر جوامع و اکوسیستم های سراسر جهان را تحت تاثیر قرار داده است و انتظار می رود با ادامه افزایش دمای کره زمین، تاثیرات زیادی افزایش یابد. در حالی که کاهش انتشار گازهای گلخانه ای برای جلوگیری از بدترین اثرات تغییرات آب و هوایی ضروری است، مقدار معینی از گرم شدن کره زمین اجتناب ناپذیر است، به دلیل ماهیت طولانی مدت گازهای گلخانه ای در حال حاضر در جو، و به دلیل گرمای ذخیره شده در اقیانوس ها. انطباق با تغییراتی که در حال حاضر در حال انجام است، و آماده شدن برای تغییرات آب و هوایی آینده، می تواند به کاهش خطراتی که جوامع در اثر تغییرات آب و هوایی با آن مواجه خواهند شد، کمک کند.

شرایط پذیرش:

 • حداقل سطح تحصیل مورد نیاز: دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
 • حداقل معدل نمرات: 14
 • الزامات مهارت انگلیسی:
 • Min TOEFL IBT: 90.0
 • Min Reading: 20.0 
 • Min Writing: 20.0
 • Min Listening: 20.0
 • Min Speaking: 20.0
 • Min IELTS average: 6.5
 • Min Reading: 6.0
 • Min Writing: 6.0
 • Min Listening: 6.0
 • Min Speaking: 6.0

برای پذیرش مستقیم، متقاضی باید از یک کشور انگلیسی زبان باشد یا یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را گرفته باشد:

برای شرایط پذیرش به جای ارائه مدرک IELTS یا TOEFL، متقاضی ممکن است دوره های انگلیسی را به صورت پیش نیاز قبل از گرفتن برنامه های آکادمیک کامل کند. طول این دوره آموزش زبان انگلیسی بر اساس سطح تسلط به زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود.

هزینه ها

هزینه بیمه سلامت دانشجویان بین المللی:  905 دلار در سال

هزینه بیمه دندانپزشکی دانشجویان بین المللی: 150 دلار در سال

هزینه اجباری:  647 دلار در سال

* توجه: اخذ هزینه های اضافی ممکن است اعمال شوند

** تمامی هزینه ها بدون اطلاع قبلی تغییر می کنند

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ