کارشناسی مدیریت گردشگری بین المللی- دانشگاه رویال رودز

Bachelor of Arts - Global Tourism Management (Degree Completion) - Royal Roads University

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 75
طول دوره تحصیلی 4 year bachelor degree including a 3 month internship
هزینه ApplicationFee:$49.00 Tuition:$20,390/year CostofLiving:$12,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/2/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
12/1/2021
6/6/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Bachelor of Arts - Global Tourism Management (Degree Completion) - Royal Roads University - British Columbia

لیسانس هنر در برنامه مدیریت گردشگری جهانی (BAGTM) بر موقعیت های جهانگردی جهان روندها و مسائلی تمرکز دارد تا اطمینان حاصل کند، شما ابزار و دانش برای پیشرفت حرفه خود در گردشگری و مهمانداری را در تمام نقاط جهان کسب خواهید کرد. شما نه تنها یاد می گیرید که از کارآفرینی، رهبری و مهارت های مدیریتی برای کمک به توسعه جامعه و کسب و کار استفاده کنید، بلکه مزایای رقابتی متفاوتی خواهید آموخت.

 

لیسانس هنر در برنامه مدیریت گردشگری بین المللی (BAGTM) بر موقعیت های جهانگردی جهان روندها و مسائلی تمرکز دارد تا اطمینان حاصل کند، شما ابزار و دانش برای پیشرفت حرفه خود در گردشگری و مهمانداری را در تمام نقاط جهان کسب خواهید کرد. شما نه تنها یاد می گیرید که از کارآفرینی، رهبری و مهارت های مدیریتی برای کمک به توسعه جامعه و کسب و کار استفاده کنید، بلکه مزایای رقابتی متفاوتی خواهید آموخت. 

یادگیری تجربی جزء مهمی از این برنامه است؛ شما از کلاس درس خارج خواهید شد و در یک دوره 1 هفته ای در معرض سفرهای عملیاتی و شرایط گردشگری واقعی قرار می گیرید. در ای برنامه می توانید برخی از بهترین مکان های جزیره ونکوور، از جمله سواحل توفینو و دامنه کوه واشنگتن بازدید و بررسی کنید. شما با کارآفرینان و متخصصان گردشگری ملاقات خواهید کرد تا با درک بهتر مسائل و واقعیت های موجود در صنعت گردشگری آشنا بشوید. شما جنبه های عملی مدیریت مسافرت و عملیات تور را مطالعه خواهید کرد در حالی که به مقصد های مختلف در جزیره ونکوور سفر می کنید.در عین حال، به شما فرصت فعالیت های مختلف از جمله اسکی، اسنوبورد، تماشای نهنگ ها، گشت و گذار و سوارکاری و غیره داده خواهد شد. به عنوان یک دانشجوی BAGTM، می توانید از چشم اندازها لذت ببرید. تجربه مطالعه یک ترم در خارج از کشور در هر یک از دانشگاه های همکار ما در کره، هند، اتریش، آلمان، شیلی یا ویتنام را از دست ندهید. در برنامه شما آپشن مطالعه گسترش تجربه بین المللی و روابط فرهنگی گنجانده شده است. 
جنبه کلیدی برنامه ما، کارآموزی اجباری است. با کار در یک دوره سه ماهه در صنعت گردشگری، دانش و مهارت های خود را گسترش دهید و تجربه کسب کنید. شما از طریق یک ناظر و توسط یک مشاور RRU هدایت خواهید شد و در مورد حرفه انتخابی تان در صنعت گردشگری و مهمانداری مشاوره و کمک می شوید. کارآموزی می تواند در هر جای دنیا انجام و به اتمام برسد و فرصتی برای گسترش روابط شما و تبدیل کارآموزی به یک شغل باشد. دوره های قبلی کارآموزی در سازمان های سراسر کانادا و بین المللی (مثلاً چین و کره) در زمینه هایی نظیر هماهنگ کننده فستیوال های موسیقی، کارآموزان مدیریت، کارکنان پیشرو و تور لیدر بوده است.
شرایط پذیرش:
حداقل سطح تحصیلات موردنیاز:
 • دیپلم کارشناسی 2 ساله 
 • حداقل معدل نمرات: 75 %
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt: 88.0
 • Min Reading: 20.0 
 • Min Writing: 24.0
 • Min Listining: 20.0
 • Min Speaking: 20.0
 • Min IELTS average: 6.5
 • Min Reading: 6.0
 • Min Writing : 6.5
 • Min Listening: 6.0
 • Min Speaking: 6.5
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز
 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ