کارشناسی جغرافیا(کارآموزی اختیاری)- دانشگاه ریجاینا - ساسکاچوان

Bachelor of Arts - Geography (Optional Co-op) - University of Regina

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 13
طول دوره تحصیلی لیسانس 4 ساله
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$19,057/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
5/1/2022
11/30/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Bachelor of Arts - Geography (Optional Co-op) - University of Regina - Saskatchewan

جغرافیا، مطالعه مناظر، ملل، محیط ها و مکان های زمین است. در بیانی ساده، جغرافیا در مورد جهانی است که ما در آن زندگی میکنیم. جغرافیا در برقراری ارتباط علوم اجتماعی(جغرافیای انسانی) با علوم طبیعی(جغرافیای فیزیکی) منحصربفرد عمل میکند

شرح برنامه

جغرافیا، مطالعه مناظر، ملل، محیط ها و مکان های زمین است. در بیانی ساده، جغرافیا در مورد جهانی است که ما در آن زندگی میکنیم. جغرافیا در برقراری ارتباط علوم اجتماعی(جغرافیای انسانی) با علوم طبیعی(جغرافیای فیزیکی) منحصربفرد عمل میکند. تیم علوم طبیعی ما شامل اعضایی هستند که از سایت های میدانی دوردست بازدید کرده و نمونه های محیط بیرونی را باهدف " اندازه گیری تاثیر تغییرات اقلیمی بر مناطق زیست محیطی مختلف جهان یا مستند سازی این موضوع که سطح زمین چگونه و کجا در حال تغییر است یا بررسی تاریخچه محفوظ در حلقه های یک درخت و رسوبات" جمع آوری میکنند. تیم علوم اجتماعی ما ، شامل اعضایی است که کار مصاحبات، بازدیدهای میدانی و جمع آوری سوابق تاریخی را انجام میدهند و به منظور بررسی تنش بین آنهایی که از استخراج منابع حمایت میکنند در مقابل کسانی که در برابر این فعالیت مقاومت اجتماعی گسترده ای میکنند، نقشه ارائه میدهد، یا به منظور کشف شیوه هایی که در آنها هنر، به منظور بازتعریف  محله های شهری مورد استفاده(یا سوء استفاده) قرار میگیرندو یا به منظور مطالعه ابعاد فضایی تغییرات در جنبه های فرهنگ انسانی- مانند سرزمین های مرزی،گردشگری و اعیان نشین شدن محله ها- نقش ایفا میکنند.

الزامات پذیرش:

حداقل سطح تحصیلات موردنیاز:

معدل: 12

 حداقل نمره میانگین پایه دبیرستان: 65%

الزامات مهارت زبان انگلیسی: برای پذیرش مستقیم متقاضی باید اهل یک کشور انگلیسی زبان باشد یا یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:

Min TOEFL IBT: 80

Min Reading: 19

Min Writing: 18

Min Listening: 19

Min Speaking: 18

Min IELTS average: 6.5

Min Reading: 5.0

Min Writing: 5.0

Min Listening: 5.0

Min Speaking: 5.0

برای پذیرش مشروط، بجای ارائه نمرات آیلتس و تافل، متقاضی باید دوره زبان نگلیسی پیش از برنامه دانشگاهی را سپری کند. مدت دوره انگلیسی بر اساس سطح مهارت متقاضی مشخص می شود.

سایر الزامات: هنرهای زبان انگلیسی A30 & B30، یک مدرک ریاضی یا علوم تایید شده، یک مدرک تایید شده سطح 30 زبان، علوم اجتماعی، یا هنرهای زیبا، و یک دوره تایید شده سطح 30 زبان

سایر هزینه ها:

 برنامه های سلامت و دندانپزشکی 205 دلار در سال

 هزینه اتحادیه دانشجویان: 72 دلار در سال

 هزینه بازپروری و ورزشی: 185 دلار در سال

 هزینه عبور و مرور اتوبوس دانشجویان: 175 دلار در سال

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ