کارشناسی جغرافیا (کارآموزی اختیاری)- دانشگاه ریجاینا - ساسکاچوان

Bachelor of Arts - Geographic Information Science (Optional Co-op) - University of Regina

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 13
طول دوره تحصیلی لیسانس 4 ساله
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$19,057/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
5/1/2022
11/30/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Bachelor of Arts - Geographic Information Science (Optional Co-op) - University of Regina - Saskatchewan

لیسانس "علوم اطلاعات جغرافیایی" (B.GISc)، یک برنامه نوآورانه ارائه شده توسط گروه مطالعات جغرافیایی و محیطی ،در دانشگاه ریجاینا است. لیسانس" علوم اطلاعات جغرافیایی" طرحی منحصر به فرد است که در هیچ جای دیگری در آمریکای شمالی ارائه نشده است.

شرح برنامه

لیسانس "علوم اطلاعات جغرافیایی" (B.GISc)، یک برنامه نوآورانه ارائه شده توسط گروه مطالعات جغرافیایی و  محیطی ،در دانشگاه رجینا است. لیسانس" علوم اطلاعات جغرافیایی" طرحی منحصر به فرد است که در هیچ جای دیگری در آمریکای شمالی ارائه نشده است. علوم اطلاعات جغرافیایی، یک رشته دانشگاهی نو ظهور است و به منظور حل مسائل در رشته های مختلف، در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد: زیست شناسان از این رشته برای نقشه برداری زیستگاه های تودرتو و تغذیه ای حیات وحش در معرض خطر استفاده می کنند. مهندسین محیط زیست، مدل های هیدرولیکی را در علوم اطلاعات جغرافیایی به منظور پیش بینی  شرایط جریان حداکثری رودخانه ساخته اند. نقشه برداری صحنه جرم با علوم اطلاعات جغرافیایی ،اقدامات صورت گرفته بوسیله متخصصان دادگستری و پلیس را متحول ساخته است. برنامه ریزان اجتماعی و عاملان اجتماعی از علوم اطلاعات جغرافیایی با هدف بهینه سازی ارایه خدمات اجتماعی، به بخش هایی از جمعیت که بیشترین نیاز را دارا میباشند، استفاده میکنند. تحلیلگران کسب و کار، اطلاعات پیرامون  الگوهای خرید مشتری، روند جمعیت شناختی و موقعیت رقبا  را  به منظور شناسایی مکان های ایده آل با هدف تاسیس شرکت های تجاری جدید، در علوم اطلاعات جغرافیایی وارد میکنند. متخصصان سلامت از علوم اطلاعات جغرافیایی به منظور پیگیری شیوع بیماری های عفونی و جستجوی مجاری اجتماعی و محیطی که ویروس ها از طریق آنها با سرعت بیشتری شیوع می یابند،استفاده میکنند.

الزامات پذیرش:

حداقل سطح تحصیلات موردنیاز:

معدل: 12

 حداقل نمره میانگین پایه دبیرستان: 65%

الزامات مهارت زبان انگلیسی: برای پذیرش مستقیم متقاضی باید اهل یک کشور انگلیسی زبان باشد یا یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:

Min TOEFL IBT: 80

Min Reading: 19

Min Writing: 18

Min Listening: 19

Min Speaking: 18

 

Min IELTS average: 6.5

Min Reading: 5.0

Min Writing: 5.0

Min Listening: 5.0

Min Speaking: 5.0

برای پذیرش مشروط، بجای ارائه نمرات آیلتس و تافل، متقاضی باید دوره زبان نگلیسی پیش از برنامه دانشگاهی را سپری کند. مدت دوره انگلیسی بر اساس سطح مهارت متقاضی مشخص می شود.

سایر الزامات: هنرهای زبان انگلیسی A30 & B30، یک مدرک ریاضی یا علوم تایید شده، یک مدرک تایید شده سطح 30 زبان، علوم اجتماعی، یا هنرهای زیبا، و یک دوره تایید شده سطح 30 زبان

سایر هزینه ها:

 برنامه های سلامت و دندانپزشکی 205 دلار در سال

 هزینه اتحادیه دانشجویان: 72 دلار در سال

 هزینه بازپروری و ورزشی: 185 دلار در سال

 هزینه عبور و مرور اتوبوس دانشجویان: 175 دلار در سال

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ