کارشناسی تاریخ و زبان فرانسوی– دانشگاه ویندزور- انتاریو

Bachelor of Arts - French Studies and History - University of Windsor

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 14
طول دوره تحصیلی کارشناسی 4 ساله
هزینه ApplicationFee:$216.00 Tuition:$23,500/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/28/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
11/1/2021
4/30/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
5/1/2022
11/5/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
7/1/2022
1/1/2023
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Bachelor of Arts - French Studies and History- University of Windsor- Ontario

برنامه ترکیبی تاریخ و زبان و ادبیات فرانسه دانشجویان را با آموزش در هر دو رشته تاریخ و زبان فرانسوی آماده می سازد. از طریق تاریخ، دانشجویان داستان های عالی و خطیر در گذشته را مطالعه می کنند.

 

برنامه ترکیبی تاریخ و زبان و ادبیات فرانسه دانشجویان را با آموزش در هر دو رشته تاریخ و زبان فرانسوی آماده می سازد. از طریق تاریخ، دانشجویان داستان های عالی و خطیر در گذشته را مطالعه می کنند. دانشجویان می توانند تاریخ را برای درک بهتر، تحقیق و تفسیر کنند و برای ارائه آنها در رویدادهای حال حاضر آماده شوند. این به دانشجویان اجازه تقدیر، درک، بومی سازی و کاربرد انواع دیدگاه های تاریخی و فرهنگی به جایگاه های دنیای واقعی را می دهد. از طریق مطالعات زبان فرانسوی، دانشجویان می توانند در یادگیری زبان دوم مهارت پیدا کنند و مزایای ارزشمندی مخصوصا در نیروی کار کانادایی به دست بیاورند. 

دانشجویان دوره مطالعه جامع و متنوع شامل دوره هایی در آموزش زبان، زبان شناسی، ادبیات و فرهنگ های دنیای فرانسوی زبان ها به دست خواهند آورد. دانشجویان می توانند از میان مجموعه متنوع دوره های تاریخ امریکای شمالی، اروپایی، آمریکای لاتین، خاورمیانه و آفریقا و همچنین تاریخ زنان، تاریخ جوامع بومی، افریقایی-آمریکایی- کانادایی ها، دنیای آتلانتیک، دوران رنسانس، تاریخ نظامی و فرهنگ عامه و غیره، هر کدام را که علاقه داشته باشند، برای مطالعه انتخاب کنند. 
شما با دامنه وسیعی از تجربه انسانی و بسیاری از دوره ها و فرهنگ های تاریخی از تاریخ شفاهی آنگلوساکسن ها تا کتاب های معاصر به زبان انگلیسی در سراسر دنیا روبرو خواهید شد. دانشجویان توانایی درک شیوه های اطلاع رسانی در زبان و ادبیات و انعکاس فرهنگ، نهادهای اجتماعی و دوره های تاریخی را دارند. 
شرایط پذیرش
حداقل سطح تحصیلات مورد نیاز: 
  • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
  • حداقل معدل نمرات: 14
الزامات مهارت انگلیسی: 
برای پذیرش ، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
  • Min TOEFL ibt:83.0
  • Min Writing :20.0
  • Min IELTS average:6.5
برای پذیرش مشروط، به جای ارائه نمرات IELTS یا TOEFL، متقاضی می تواند دوره های زبان انگلیسی را قبل از برنامه تحصیلی کامل کند. طول دوره انگلیسی بر اساس سطح سواد آموزی زبان انگلیسی تعیین می شود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ