لیسانس هنر- دانشگاه آلگوما- انتاریو

Bachelor of Arts - Fine Arts - Algoma University

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 13
طول دوره تحصیلی کارشناسی 3 ساله
هزینه 20000
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
5/1/2021
11/23/2021
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
9/1/2021
3/17/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
1/1/2022
7/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Bachelor of Arts - Fine Arts - Algoma University - Ontario

گروه هنرهای زیبا یکی از کوچکترین بخش های دانشگاه الگوما است. اندازه نسبتا کوچک، محیط آموزشی ایده آل برای هنرمندان تازه کار ما را فراهم می کند که در طول دوره چهار ساله روند رشد شخصیتی چشمگیر را تجربه خواهند کرد.

 

گروه هنرهای زیبا یکی از کوچکترین بخش های دانشگاه الگوما است. اندازه نسبتا کوچک، محیط آموزشی ایده آل برای هنرمندان تازه کار ما را فراهم می کند که در طول دوره چهار ساله روند رشد شخصیتی چشمگیر را تجربه خواهند کرد. دانشجویان از برنامه چهار ساله ما فارغ التحصیل خواهند شد و احساس موفقیت بیشتر و افتخار در کار خود را خواهند داشت. برنامه ما برای هنرمندانی ایده آل است که علاقه مند به فعالیت های استودیوی معاصر در نقاشی، طراحی، چاپ و رسانه های ترکیبی هستند. دوره های استودیو با مطالعات علمی در تاریخ هنر و تئوری پشتیبانی می شود. دوره های آموزشی همچنین مجسمه سازی، نصب و راه اندازی هنر زمینه، رسانه های اجتماعی دیجیتالی، آثار نقاشی و هنر بومی را بررسی می کنند. در دو سال اول تحصیل، دانشجویان از دوره های استودیویی ساختار یافته و مبتنی بر پروژه که واژگان پایه، مهارت های ریاضی نقاشی و یک مرور کلی از تاریخ هنر را توسعه می دهد، دریافت می کنند. دوره های سال های بالاتر شامل رویکردهای متنوعی هستند که به توسعه زمینه های تحصیلی مستقل و شخصی کمک می کنند.

شرایط پذیرش

-حداقل سطح تحصیل مورد نیاز: دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان

-حداقل معدل نمرات: 13

الزامات مهارت انگلیسی:

برای پذیرش مستقیم، متقاضی باید از یک کشور انگلیسی زبان باشد (برای فهرست کشورهای انگلیسی زبان اینجا را کلیک کنید) یا یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را گرفته باشد:

-حداقل نمره تافل ibt):  80)

-حداقل نمره آیلتس :     متوسط 6.0 (حداقل نمره خواندن: 6.0، حداقل نمره نوشتن: 6.0، حداقل نمره گوش دادن:6.0، حداقل نمره مکالمه: 6.0)

برای پذیرش مشروط به جای ارائه مدرک IELTS یا TOEFL، متقاضی ممکن است دوره های انگلیسی را به صورت پیش نیاز قبل از گرفتن برنامه های آکادمیک کامل کند. طول این دوره آموزش زبان انگلیسی بر اساس سطح تسلط به زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود.

هزینه ها

سایر هزینه ها:   798 دلار در سال

هزینه بیمه سلامت:  305 دلار در سال

* توجه: اخذ هزینه های اضافی ممکن است اعمال شوند

** تمامی هزینه ها بدون اطلاع قبلی تغییر می کنند

 

شروع برنامه

کارشناسی   هنرهای زیبا: مدرک 3 ساله کارشناسی

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ