کارشناسی هنر–خانواده و روابط اجتماعی – دانشگاه وینزُر- انتاریو

Bachelor of Arts - Family and Social Relations - University of Windsor

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 70
طول دوره تحصیلی 3 year bachelor's degree
هزینه ApplicationFee:$216.00 Tuition:$23,500/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/28/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
11/1/2021
4/30/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
5/1/2022
11/5/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
7/1/2022
1/1/2023
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Bachelor of Arts - Family and Social Relations- University of Windsor- Ontario

گروه جامعه شناسی، انسان شناسی و جرم شناسی دانشگاه وینزر شما را با دانش، مهارت ها و آماده سازی جهت مشاهده، تحلیل و تحقیق در دنیای به سرعت در حال تغییر اطراف تان آماده می کند

 

گروه جامعه شناسی، انسان شناسی و جرم شناسی دانشگاه وینزر شما را با دانش، مهارت ها و آماده سازی جهت مشاهده، تحلیل و تحقیق در دنیای به سرعت در حال تغییر اطراف تان آماده می کند. برنامه های ما شما را در نحوه درک، تجزیه و تحلیل و مشارکت با نهادها، موسسات و فرهنگ هایی که متفاوت از فرهنگ شما می باشند و اینکه تجربه های شخصی شما را شکل می دهد آموزش می دهد. کلاس های ما، مهارت های تحقیق و پژوهش در سراسر دنیا با رویکرد بحث و تئوری مبتنی بر شواهد را به شما یاد می دهند. 

از طریق تجربه عملی، ما بر برقراری ارتباطات، پژوهش، برنامه ریزی استراتژیک، سازماندهی و تصمیم گیری منطقی تاکید می کنیم. ایده ها و رویکردهای ما، شما را برای دستیابی به ابزارهای پایه جهت کسب موفقیت های شخصی، آکادمیک و حرفه ای اموزش می دهد. این یک برنامه منحصربفرد در کانادا است که توسط محققان در حد کلاس جهانی توسعه یافته است. این بینش های تئوری و عملی نسبت به تغییراتی که روی پاسخ خانواده و جامعه به آن تغییرات تاثیر می گذارد را فراهم می کند. 
این برنامه مطالعات کودک، تمایلات جنسی، و سلامت و بهداشت جنسی (داخلی و بین المللی)، تاریخچه و تغییرات خانواده، دینامیک های ازدواج، مسائل زنان، نقش های جنسیت در حال تغییر، و پیری را بررسی می کند. این برنامه همچنین دوره هایی از انواع رشته ها شامل جامعه شناسی، روانشناسی، مددکاری اجتماعی، تاریخ و مطالعات زنان و جنسیت را ترکیب می کند. در این برنامه، شما تفکر انتقادی، مهارت های تحلیلی و حل مسئله و مطالعه با اساتید قابل دسترس در کلاس جهانی در یک محیط دانشجو محور، گرم و صمیمی را توسعه خواهید داد.
شرایط پذیرش:
حداقل سطح تحصیلات موردنیاز:
  • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان 
  • حداقل معدل نمرات: 70%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش ، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
  • Min TOEFL ibt:83.0
  • Min Writing : 20.0
  • Min IELTS average:6.5
برای پذیرش مشروط، به جای ارائه نمرات IELTS یا TOEFL، متقاضی می تواند دوره های زبان انگلیسی را قبل از برنامه تحصیلی کامل کند. طول دوره انگلیسی بر اساس سطح سواد آموزی زبان انگلیسی تعیین می شود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ