لیسانس هنر – مطالعات محیط زیست ، لَنگلی، بریتیش کلمبیا

Bachelor of Arts - Environmental Studies - Trinity Western University

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 67
طول دوره تحصیلی 4 year bachelor's degree
هزینه ApplicationFee:$150.00 Tuition:$22,260/year CostofLiving:$12,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
7/1/2021
1/15/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
6/1/2022
11/15/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Bachelor of Arts - Environmental Studies

گروه جغرافیا و محیط زیست دانشگاه TWU، آموزش گسترده را ارائه می دهد که مدیرانی ماهر در حوزه های بین رشته ای علم جغرافیا و محیط زیست را تولید می کند.

گروه جغرافیا و محیط زیست دانشگاه TWU، آموزش گسترده را ارائه می دهد که مدیرانی ماهر در حوزه های بین رشته ای علم جغرافیا و محیط زیست را تولید می کند. از همان روز اول، به دانشجویان جغرافیا و محیط زیست دوره هایی ارائه می شود که در جغرافیا، زیست شناسی، شیمی و علوم اجتماعی ریشه دارند. تمام دوره ها با توجه و رعایت دیدگاه مسیحیت و آموزه های کتاب مقدس که انسان را خدمتکاران معتمد به محیط زیست می داند آموزش داده می شوند.
مسائل سیاسی، اجتماعی، اخلاقی و فلسفی زیادی وجود دارد که روی محیط زیست تاثیر می گذارند و دانشجویان تشویق می شوند تا در میان این رشته ها تحقیق و مطالعه کنند. با آموزش توسط اساتید و مدرسان مشتاق، دانشجویان با توجه کامل در کلاس های درس حضور می یابند، تکالیف خود را با دقت انجام می دهد و فرصت های زیاد آموزشی در داخل و خارج پردیس را غنیمت می شمرند. دانشجویان برای اینکه دامنه مطالعاتی شان را تخصصی کنند و مطابق با علایق شان تحصیلات خود را به صورت تخصصی در مقاطع بالا ادامه دهند.
چهار گزینه در اختیار دارند: 
دانشگاه TWU در منطقه زیست جغرافیایی مجتمع شامل دریا، رودخانه و تالاب و زیستگاه های کوهستانی واقع شده است که دسترسی به آن براحتی امکان پذیر است و فرصت های تحقیقاتی زیادی برای دانشجویان فراهم کرده است. 
منطقه تحقیقات اکولوژیکی کراوز نست دانشگاه TWU که یک ملک 72.7 ایکری است در سالت اسپرینگ آیلند واقع شده است. این ملک علاوه بر محیط دلنشین و تفریحی زیبای خود، زیستگاه اکولوژیکی قابل توجهی است که گونه های گیاهی متنوعی دارد و مسئولیت ما این است که این ملک را طوری مدیریت کنیم که از سلامت اکولوژیکی آن برای نسل های بعدی محافظت شود.
شرایط پذیرش:
حداقل سطح تحصیل موردنیاز:
  • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
  • حداقل معدل نمرات: 67%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش ، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
  • Min TOEFL ibt:88.0
  • Min Reading: 21.0
  • Min Writing : 21.0
  • Min Listening: 21.0
  • Min Speaking: 21.0
  • Min IELTS average: 6.5
  • Min Writing : 6.0
برای پذیرش مشروط، به جای ارائه‌دادن نمرات آیلتس یا تافل، متقاضی باید دوره‌های زبان انگلیسی پیش‌نیاز برنامه‌ی دانشگاهی را بگذراند. طول دوره‌ی زبان انگلیسی بر اساس سطح مهارت زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود. 
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ