کارشناسی هنر– زبان و ادبیات فارسی– دانشگاه وینزُر- انتاریو

Bachelor of Arts - English Language and Literature - University of Windsor

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 70
طول دوره تحصیلی 4 year bachelor's degree
هزینه ApplicationFee:$216.00 Tuition:$23,500/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/28/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
11/1/2021
4/30/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
5/1/2022
11/5/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
7/1/2022
1/1/2023
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Bachelor of Arts - English Language and Literature- University of Windsor- Ontario

ادبیات از تنوع تجربه انسانی حرف می زند. در مطالعه زبان و ادبیات انگلیسی شما با دامنه وسیعی از تجربه انسانی و بسیاری از دوره ها و فرهنگ های تاریخی از تاریخ شفاهی آنگلوساکسن ها تا کتاب های معاصر به زبان انگلیسی در سراسر دنیا روبرو خواهید شد

 

ادبیات از تنوع تجربه انسانی حرف می زند. در مطالعه زبان و ادبیات انگلیسی شما با دامنه وسیعی از تجربه انسانی و بسیاری از دوره ها و فرهنگ های تاریخی از تاریخ شفاهی آنگلوساکسن ها تا کتاب های معاصر به زبان انگلیسی در سراسر دنیا روبرو خواهید شد. این برنامه فرصت توسعه و اصلاح مهارت های انتقادی و آگاهی فرهنگی، برقراری ارتباط کلامی و کتبی، و دانش پژوهش انتقادی را فراهم می کند. دوره هایی شامل ادبیات بریتانیا، کانادایی، امریکایی و دنیا به زبان انگلیسی و همچنین مطالعات ترکیبی، علم معانی بیان، متنی و یا فرهنگی است. مهارت های تحلیلی و تفکر انتقادی آموزش داده می شود. تجربه در تحقیق، نوشتن خلاقانه، ویرایش و نشر دیجیتال، و آموزش فراهم می شود. 

نوشتن مولفه اصلی در تمام دوره های زبان انگلیسی است. شما قدرت زبان را کشف و مهارت های تحقیق، تجزیه و تحلیل، سازمان، و بیان خود را توسعه می دهید. شما مهارت خواندن از نظر ادراکی را یاد خواهید گرفت و ذهنتان نسبت به دیدگاه ها و تجربیات دیگران باز خواهد شد. در سال اول، با دوره هایی که انتخاب کرده اید، ارتباط نزدیکی با اساتید و مدرسان در زمینه های مطالعاتی مثل مطالعات جنسیت، ادبیات بریتانیای مدرن، مطالعات زبان گوتیک، ادبیات امریکایی، مطالعات رنسانس و آموزش کودکان ابتدایی خواهید داشت. 
فرصت هایی برای خوانندگان و فراگیران موثر از طریق مشاوره و هماهنگی وجود دارد. زبان انگلیسی یک مدرک حمایت کننده و عالی برای ورود به بازار کار و مشاغل در آموزش و پرورش، حقوق، سیاست، نشر، ارتباطات، روزنامه نگای، مدیریت، روابط عمومی، تبلغات، علوم آزمایشگاهی و نوشتن از مطالب فنی تا خلاقانه است. امروزه کارفرمایان به دنبال جذب افراد با مهارت های برقراری ارتباط موثر، دانش فرهنگی و توانایی تحلیلی همراه با مهارت های آموزش خاص که ما آن را ارائه می دهیم مثل ویرایش مبتنی بر وب، نوشتن و نشر هستند.
شرایط پذیرش:
حداقل سطح تحصیلات موردنیاز:
  • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان 
  • حداقل معدل نمرات: 70%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش ، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
  • Min TOEFL ibt:83.0
  • Min Writing : 20.0
  • Min IELTS average:6.5
برای پذیرش مشروط، به جای ارائه نمرات IELTS یا TOEFL، متقاضی می تواند دوره های زبان انگلیسی را قبل از برنامه تحصیلی کامل کند. طول دوره انگلیسی بر اساس سطح سواد آموزی زبان انگلیسی تعیین می شود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ