لیسانس آموزش زبان انگلیسی - دانشگاه آلگوما- اونتاریو

Bachelor of Arts - English and Film - Algoma University

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 13
طول دوره تحصیلی کارشناسی 4 ساله
هزینه 20000
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
5/1/2021
11/23/2021
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
9/1/2021
3/17/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
1/1/2022
7/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Bachelor of Arts - English and Film - Algoma University - Ontario

برنامه زبان انگلیسی دانشگاه الگوما یک برنامه منحصر به فرد است که متفاوت از سایر برنامه های دانشگاهی موجود در سراسر استان است.

 

برنامه زبان انگلیسی دانشگاه الگوما یک برنامه منحصر به فرد است که متفاوت از سایر برنامه های دانشگاهی موجود در سراسر استان است. استادهای انگلیسی ما متعهد به یک تجربه یادگیری هستند که دانشجویان می توانند ارتباط شخصی با استادان خود برقرار کنند. این باعث ایجاد یک محیط یادگیری بسیار صمیمی و تعاملی می شود. در کلاس های ما، دعوت می کنیم و از دانشجویان می خواهیم که در بحث های سمینار و سخنرانی ها با پرسش ها و به اشتراک گذاری ایده ها شرکت کنند. به این ترتیب، دانشجویان ما بحث کلاس درس را هدایت می کنند. برنامه ما بسیار شخصی است، چون به دانشجویان فرصتی برای دنبال کردن موضوعات مورد علاقه در تکالیف، سخنرانی ها، و مقالات در مورد آثار تحت پوشش در دوره ها داده شده است. از دانشجویان خواسته می شود تا به طور فعالانه و انتقادی متون تاریخی و معاصر نویسندگان را مطالعه کنند و از راه های شناخت آگاه شوند. تکالیف ما به دانشجویان نیاز به تجزیه و تحلیل قرائت ها، استفاده از ایده های مطرح شده در بحث، نوشتن موثر و کشف افکار و استدلال های آنها دارد تا، دانش خود را گسترش دهند.

 

شرایط پذیرش

-حداقل سطح تحصیل مورد نیاز: دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان

-حداقل معدل نمرات: 13

الزامات مهارت انگلیسی:

برای پذیرش مستقیم، متقاضی باید از یک کشور انگلیسی زبان باشد (برای فهرست کشورهای انگلیسی زبان اینجا را کلیک کنید) یا یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را گرفته باشد:

-حداقل نمره تافل ibt):  80)

-حداقل نمره آیلتس :     متوسط 6.0 (حداقل نمره خواندن: 6.0، حداقل نمره نوشتن: 6.0، حداقل نمره گوش دادن:6.0، حداقل نمره مکالمه: 6.0)

برای پذیرش مشروط به جای ارائه مدرک IELTS یا TOEFL، متقاضی ممکن است دوره های انگلیسی را به صورت پیش نیاز قبل از گرفتن برنامه های آکادمیک کامل کند. طول این دوره آموزش زبان انگلیسی بر اساس سطح تسلط به زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود.

هزینه ها

سایر هزینه ها:   798 دلار در سال

هزینه بیمه سلامت:  305 دلار در سال

* توجه: اخذ هزینه های اضافی ممکن است اعمال شوند

** تمامی هزینه ها بدون اطلاع قبلی تغییر می کنند

 

شروع برنامه

کارشناسی  آموزش زبان انگلیسی : مدرک 4 ساله کارشناسی

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ