کارشناسی هنر– علم اقتصاد– دانشگاه وینزُر- انتاریو

Bachelor of Arts - Economics - University of Windsor

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 70
طول دوره تحصیلی 3 year bachelor's degree
هزینه ApplicationFee:$216.00 Tuition:$23,500/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/28/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
11/1/2021
4/30/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
5/1/2022
11/5/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
7/1/2022
1/1/2023
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Bachelor of Arts - Economics- University of Windsor- Ontario

علم اقتصاد یک رشته علمی جذاب با تاثیرات بسیار فراوان است. ایده های این علم در انواع موضوعات و حرفه های مختلف مثل تحقیق برای شرکت های مالی، کارهای دولتی، آموزش، مدیریت منابع انسانی، حقوق، اقتصاد قضایی، و غیره دیده می شود.

 

علم اقتصاد یک رشته علمی جذاب با تاثیرات بسیار فراوان است. ایده های این علم در انواع موضوعات و حرفه های مختلف مثل تحقیق برای شرکت های مالی، کارهای دولتی، آموزش، مدیریت منابع انسانی، حقوق، اقتصاد قضایی، و غیره دیده می شود. علم اقتصاد علمی است که بررسی می کند که چگونه جامعه از کمترین منابع خود برای تولید کالا و خدمات مطابق با میل و سلیقه اعضای خود استفاده می کند. مطالعه علم اقتصاد شما را با درک اینکه چگونه افراد، شرکت ها و سازمان های دولتی بر آنچه که تولید می شود، بر نحوه تولید و اینکه چه کسی آنچه را که تولید شده مصرف می کند، فراهم می آورد. دانشگاه وینزُر به شما نحوه اقدام افراد، شرکت ها و سازمان های دولتی برای تعیین جهت های اقتصاد کلی آموزش می دهد. 

شما ابزارهای لازم برای پاسخ دادن به سوالات مهم اقتصادی از جمله: چگونه می توانیم نرخ بیکاری در کانادا را کاهش دهیم؛ کسر بودجه و کاهش هزینه کردهای دولت چه تاثیری دارد؛ اثرات جهانی شدن بر اقتصاد کانادا چه تاثیری دارد؟ را به دست می آورید. شما همچنین مهارت های تجزیه و تحلیل مسائل اقتصادی و دیدن آنها از دیدگاه گروه های مختلف در جامعه بسته به علایق خاص شان را یاد خواهید گرفت. گروه اقتصاد دو برنامه سه ساله و چهار ساله در کسب و کار و علم اقتصاد و یا ترکیبی از علم اقتصاد با علوم سیاسی، جغرافیا، و ریاضیات و آمار را ارائه می دهد. این گروه دو برنامه لیسانس هنر (BA) و لیسانس علوم (BSc) را ارائه می دهد.
شرایط پذیرش:
حداقل سطح تحصیلات موردنیاز:
  • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان 
  • حداقل معدل نمرات: 70%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش ، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
  • Min TOEFL ibt:83.0
  • Min Writing : 20.0
  • Min IELTS average:6.5
برای پذیرش مشروط، به جای ارائه نمرات IELTS یا TOEFL، متقاضی می تواند دوره های زبان انگلیسی را قبل از برنامه تحصیلی کامل کند. طول دوره انگلیسی بر اساس سطح سواد آموزی زبان انگلیسی تعیین می شود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ