کارشناسی هنرهای نمایشی –تئاتر و نمایش(کارآموزی اختیاری)- دانشگاه براک - انتاریو

Bachelor of Arts - Dramatic Arts - Applied Theatre and Drama Education (Optional Co-op) - Brock University

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 15
طول دوره تحصیلی لیسانس 4 ساله
هزینه 23800
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
12/20/2021
6/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
11/22/2021
4/15/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Bachelor of Arts - Dramatic Arts - Applied Theatre and Drama Education (Optional Co-op) - Brock University - Ontario

مطالعه در این زمینه، به بررسی شیوه های مختلفی میپردازد که در آنها تئاتر به عنوان یک شکل هنری و عمل اجتماعی، در زمینه هایی اغلب خارج از خود ساختمان تئاتر به منظور استفاده مستقیم طیف گسترده ای از عموم مورد استفاده قرار میگیرد.

شرح برنامه

مطالعه در این زمینه، به بررسی شیوه های مختلفی میپردازد که در آنها تئاتر به عنوان یک شکل هنری و عمل اجتماعی، در زمینه هایی اغلب خارج از خود ساختمان  تئاتر به منظور استفاده مستقیم طیف گسترده ای از عموم مورد استفاده قرار میگیرد.

قرار گرفتن در معرض اصول تولید و خلق تئاتر، با توسعه مهارتهای کامل تسهیل خلاقانه همراه است،که به دانشجویان این اجازه را خواهد داد تا کار خود را در موقعیت های گوناگون مانند مراکز جوانان،خانه های سالمندان،زندان ها،بیمارستان ها و...شروع کنند.

همچنین از موارد مورد بحث میتوان توانایی های اصلی تجزیه و تحلیل،نوشتن واضح و زمینه یابی فرهنگی و تاریخی بسیاری از اشکال تئاتر و کار های نمایشی،کاربردی و... را نام برد.

استفاده از تئاتر و نمایش در مدارس: دانشجویان در ارتباط با این مبحث، به توسعه دانش تخصصی شده رشته های تئاتر و نمایش در آموزش و پرورش، توانایی تعامل پایدار با جوامع یادگیری و همچنین دانش کاری سیستم های مدارس میپردازند.

دانشجویان می آموزند که مواد آموزشی یک برنامه تحصیلی منظم را، به کار نمایشی مؤثر و قابل تغییر تبدیل کنند، تمرین روش های تدریس را شروع کنند و راه های ایجاد همدلی و آگاهی نسبت به دیگران را بیابند.

این رویکردها، بوسیله پیگیری عدالت  اجتماعی و آگاهی از مسایل اجتماعی معاصر(مانند قلدری کردن) آگاهی بخشی میشوند.

علاوه بر درگیر شدن با بسیاری از اصول خلق و تولید تئاتر، دانشجویان می آموزند که بطور مؤثر پاسخ های بازتابنده و منتقدانه در زمینه تجربه خود و همچنین درباره زمینه گسترده تر تحصیل خود بنویسند.

الزامات پذیرش:

حداقل سطح تحصیلات موردنیاز:

معدل: 12

 حداقل نمره میانگین پایه دبیرستان: 75%

الزامات مهارت زبان انگلیسی: برای پذیرش مستقیم متقاضی باید اهل یک کشور انگلیسی زبان باشد یا یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:

Min TOEFL IBT: 88

Min Writing: 21

Min Speaking: 21

Min IELTS average: 6.5

Min Reading: 6.0

Min Writing: 6.0

Min Listening: 6.0

Min Speaking: 6.0

برای پذیرش مشروط، بجای ارائه نمرات آیلتس و تافل، متقاضی باید دوره زبان نگلیسی پیش از برنامه دانشگاهی را سپری کند. مدت دوره انگلیسی بر اساس سطح مهارت متقاضی مشخص می شود.

سایر الزامات: ویدئوی پرتفوی – مصاحبه – نامه مرجع

سایر هزینه ها:

هزینه های فرعی:449 دلار در هرسال

هزینه های بیمه سلامت:612 دلار در هر سال

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ