کارشناسی هنر –ارتباطات، رسانه و فیلم–دانشگاه وینزُر- انتاریو

Bachelor of Arts - Communication, Media and Film - University of Windsor

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 70
طول دوره تحصیلی 3 year bachelor's degree
هزینه ApplicationFee:$216.00 Tuition:$23,500/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/28/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
11/1/2021
4/30/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
5/1/2022
11/5/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
7/1/2022
1/1/2023
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Bachelor of Arts - Communication, Media and Film- University of Windsor- Ontario

رسانه همه اطراف ما را فرا گرفته است. اکنون، بیشتر از هر زمان دیگری، هم فردی و هم جمعی در محیط های رسانه ای غرق شده ایم، بیشتر از هر زمانی به شبکه های اجتماعی متصل هستیم، و دائما از طریق پلت فرم های رسانه ای جدید و دستگاه های همراه و مصرف محصولات فرهنگ رسانه ای به شیوه ای غیر قابل تصور اخبار و اطلاعات را دنبال می کنیم.

 

رسانه همه اطراف ما را فرا گرفته است. اکنون، بیشتر از هر زمان دیگری، هم فردی و هم جمعی در محیط های رسانه ای غرق شده ایم، بیشتر از هر زمانی به شبکه های اجتماعی متصل هستیم، و دائما از طریق پلت فرم های رسانه ای جدید و دستگاه های همراه و مصرف محصولات فرهنگ رسانه ای به شیوه ای غیر قابل تصور اخبار و اطلاعات را دنبال می کنیم. محتوایی که از این رسانه های مختلف دریافت می کنید و یا ایجاد می کنید روی تفکر ما تاثیر می گذارد، اینکه ما به چه فکر می کنیم، چگونه زندگی روزمره مان را اداره می کنیم و چگونه دنیا را تجربه می کنیم. 

دانشجویان در ارتباطات، رسانه و فیلم در مرکز بررسی و کاوش پویاترین تغییرات در فضای رسانه ای به شدت پیچیده ما و همچنین فناوری های معاصر و نوظهور فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی هستند. مرکز و ساختمان های پیشرفته که مطابق با به روز ترین فناوری ها و نرم افزارهای استاندارد این صنعت تجهیز شده اند برای دانشجویان علاقمند به تولید رسانه دیجیتال آماده شده اند. فرصت های شرکت در دوره کارآموزی برای کسب تجربه عملی در زمینه های مثل تولید رسانه، تبلیغات، بازاریابی و روابط عمومی، تحقیق، حمایت عمومی و رسانه اجتماعی وجود دارد. 
دانشجویان را برای مجموعه گسترده ای از مشاغل حرفه ای در صنایع رسانه/فرهنگی، تبلیغات/روابط عمومی، و دیجیتال، اقتصاد خلاقانه، آماده کنید. برنامه ارتباطات، رسانه و فیلم در دانشگاه وینزُر برنامه های درسی نوآورانه – ترکیبی از تئوری و عملی- را ارائه می دهد به طوریکه شما مهارت های لازم برای تفسیر و مشارکت فعال در دنیای اشباع شده از رسانه را کسب خواهید کرد. ما لیسانس هنر در ارتباطات، رسانه و فیلم 4 ساله و لیسانس هنر در ارتباطات، رسانه و فیلم 3 ساله را ارائه می دهیم. 
علاوه بر این، برنامه های ممتاز ترکیبی در ارتباطات، رسانه و فیلم و هنر نمایشی، هنرهای بصری و دیگر برنامه های ترکیبی ارائه می دهیم که در آن ارتباطات، رسانه و فیلم با موضوعاتی مثل زبان انگلیسی، علوم سیاسی، جامعه شناسی، تاریخ و بسیاری دیگر ترکیب شده است. همچنین می توانید با تمرکز بر یک یا چند گزینه «مسیر مطالعه» ما مثل رسانه جدید/اجتماعی و فرهنگ دیجیتال، تولید رسانه دیجیتال، تبلیغات، روابط عمومی و طراحی پیام رسانه اجتماعی/جدید، فرهنگ عمومی و ادبیات رسانه، مطالعات فیلم و تاریخ سینما، تئوری ارتباطات، سیاست و روش های تحقیق، آموزش عالی خود را ارتقا دهید. یا بسته به علایق و اهداف حرفه ای تان، می توانید انواع دوره ها از هر یک از این زمینه ها را انتخاب کنید. 
برنامه ما درک جامعی از محیط رسانه همگرا ارائه می کند و شما را قادر می سازد تا شایستگی های مفهومی و خلاقانه مورد نیاز برای پیدا کردن دامنه وسیعی از شغل های در رشته های مرتبط با رسانه را نشان دهید. کسانی که به تولید رسانه علاقمند هستند، می توانند محصولات هنری خود را توسعه دهند و آموزش های لازم مطابق با استانداردهای این صنعت را کسب کنند و صدا و هنر و نوشته های خود را در انواع فرمت های دیجیتال پخش کنند. 
شرایط پذیرش:
حداقل سطح تحصیلات موردنیاز:
  • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان 
  • حداقل معدل نمرات: 70%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش ، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
  • Min TOEFL ibt:83.0
  • Min Writing : 20.0
  • Min IELTS average:6.5
برای پذیرش مشروط، به جای ارائه نمرات IELTS یا TOEFL، متقاضی می تواند دوره های زبان انگلیسی را قبل از برنامه تحصیلی کامل کند. طول دوره انگلیسی بر اساس سطح سواد آموزی زبان انگلیسی تعیین می شود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ