کارشناسی بهداشت و سلامت کودکان -دانشگاه براک - انتاریو

Bachelor of Arts - Child Health - Brock University

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 15
طول دوره تحصیلی لیسانس 4 ساله با دوره کارورزی
هزینه 24000
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
12/20/2021
6/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
11/22/2021
4/15/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Bachelor of Arts - Child Health - Brock University - Ontario

این برنامه منحصر بفرد چهارساله مختص افرادیست که امیدوار به ایجاد یک حرفه مرتبط با کودکان در یک زمینه شغلی مرتبط با بهداشت هستند. چه چیزی در دانشگاه براک در ارتباط با بهداشت کودک منحصر بفرد است؟

شرح برنامه

این برنامه منحصر بفرد چهارساله مختص افرادیست که امیدوار به ایجاد یک حرفه مرتبط با کودکان در یک زمینه شغلی مرتبط با بهداشت هستند. چه چیزی در دانشگاه براک در ارتباط با بهداشت کودک منحصر بفرد است؟ این مدرک در کانادا در نوع خود بی همتاست. این برنامه بر اساس نقاط قوت بخش های علوم بهداشتی و مطالعات کودکان و نوجوانان بنا شده است. این برنامه به منظور پاسخگویی به نیاز های دانشجویان علاقمند به بهداشت، تندرستی و نمو کودکان و نوجوانان طراحی شده است. دوره کار آموزی چهارساله این امکان را به شما میدهد تا در یک زمینه شغلی مرتبط با بهداشت منتخب خود که بطور عمده با کودکان مرتبط است، تجارب کاربردی کسب کنید. دانشجویان در زمینه تبدیل شدن به دستیاران پژوهشی و شرکت در مطالعات مستقل تحت نظارت هیات علمی ، فرصت هایی در پیش رو دارند. این مدرک در کانادا در نوع خود بی همتاست و بر اساس نقاط قوت بخش های علوم بهداشتی و مطالعات کودکان و نوجوانان میباشد. این برنامه به منظور پاسخگویی به نیاز های دانشجویان علاقمند به بهداشت، تندرستی و نمو کودکان و نوجوانان طراحی شده است. اگر شما قصد دنبال کردن یک حرفه در یک زمینه شغلی خاص بهداشتی دارید، ممکن است تمایل به هماهنگ کردن این مدرک با برنامه منحصربفرد MED Plus ما داشته باشید.

الزامات پذیرش:

حداقل سطح تحصیلات موردنیاز:

معدل: 12

 حداقل نمره میانگین پایه دبیرستان: 75%

الزامات مهارت زبان انگلیسی: برای پذیرش مستقیم متقاضی باید اهل یک کشور انگلیسی زبان باشد یا یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:

Min TOEFL IBT: 88

Min Writing: 21

Min Speaking: 21

Min IELTS average: 6.5

Min Reading: 6.0

Min Writing: 6.0

Min Listening: 6.0

Min Speaking: 6.0

برای پذیرش مشروط، بجای ارائه نمرات آیلتس و تافل، متقاضی باید دوره زبان نگلیسی پیش از برنامه دانشگاهی را سپری کند. مدت دوره انگلیسی بر اساس سطح مهارت متقاضی مشخص می شود.

سایر هزینه ها:

هزینه های فرعی:449 دلار در هرسال

هزینه های بیمه سلامت:612 دلار در هر سال

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ