کارشناسی مطالعات باستان شناسی و میراث با دوره مدیریت (کارآموزی-اختیاری) دانشگاه ویلفرد لوریر- انتاریو

Bachelor of Arts - Archaeology and Heritage Studies with Management Option (Optional Co-op) - University of Wilfrid Laurier

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 17
طول دوره تحصیلی 4سال
هزینه Application Fee:$246 Tuition:$28000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
10/1/2021
4/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
10/1/2022
4/1/2023
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Bachelor of Arts - Archaeology and Heritage Studies with Management Option (Optional Co-op) - University of Wilfrid Laurier- Ontario

0

باستان شناسی مدرن چند رشته ای است و رشته های انسان شناسی، زیست شناسی، جغرافیا و تاریخ را ترکیب می کند. در زمینه بزرگتر مطالعات میراث، این برنامه بررسی می کند که چگونه باستان شناسی مدرن امروزی به عنوان یک پیگیری علمی و به عنوان حرفه ای انجام می شود که در آن پزشکان با جوامع بومی، نوادگان و محلی مشورت و کار می کنند.

برنامه مطالعات باستان شناسی و میراث ما زمینه های تخصص پژوهشی دانشکده در باستان شناسی دنیای جدید و دنیای مدیترانه باستان را بررسی می کند. این برنامه بر فرهنگ های آمریکای شمالی، در هر دو دوره قبل از تماس و پس از تماس پس از ورود اروپایی ها، و جوامع باستانی یونان، روم و خاور نزدیک متمرکز است. شما در زمینه روش های باستان شناسی میدانی و تکنیک های تحلیلی مورد استفاده در باستان شناسی مدرن در زمینه بزرگتر حفاظت و نگهداری میراث آموزش خواهید دید. دروس این برنامه ترکیبی از تئوری و کاربردهای عملی آن نظریه است. کاربردهای عملی در آزمایشگاه های باستان شناسی ما که در آن مطالعات فرهنگ مادی انجام می شود، انجام می شود. یادگیری تجربی، که در بسیاری از موارد منجر به مشاغلی در زمینه میراث فرهنگی می شود، یکی از نقاط قوت اصلی برنامه است.

گزینه مدیریت

اصول تجارت در قلب هر سازمان و بسیاری از مشاغل قرار دارد. در حالی که مدرک خود را در یک برنامه هنر، اقتصاد، علم یا موسیقی به پایان می رسانید، گزینه مدیریت ما به شما درک درستی از اصول اصلی دنیای تجارت، از جمله حسابداری، بازاریابی، منابع انسانی، عملیات، سیاست و امور مالی را ارائه می دهد. شما دوره هایی مانند درک محیط کسب و کار را خواهید دید. مقدمه ای بر حسابداری مالی؛ مقدمه ای بر اقتصاد خرد یا اقتصاد کلان; و آمار.

شرایط پذیرش:

حداقل سطح تحصیلات مورد نیاز: کلاس 12 / دبیرستان

حداقل معدل: 17

الزامات مهارت زبان:

Min TOEFL iBT: 83

 (Min Listening: 20.0, Min Reading: 20.0, Min Speaking: 20.0, Min Writing: 20.0)

Min IELTS overall: 6.5

 (Min Listening: 6.0, Min Reading: 6.0, Min Speaking: 6.0, Min Writing: 6.0)

Min Duolingo English Test Score: 115

Min PTE overall: 59

این رشته دارای پذیرش زبان مشروط می باشد. متقاضیان در صورت عدم ارائه نمره زبان مورد نظر می ­توانند به صورت مشروط به شرط دریافت دوره­ ی زبان قبل از دوره اصلی برای پذیرش اقدام کنند.

هزینه های دیگر:

هزینه کتاب های درسی: 950 دلار در سال

هزینه بیمه درمانی: 624 دلار در سال

هزینه های اضافی: 1400 دلار در سال

طبق دستورالعمل اداره مهاجرت هر دانشجوی تمام وقت خارجی در طول هفته مجاز به 20 ساعت کار می باشد.

متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45روز

 

 

 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ