کارشناسی اقتصاد سنجی (کارآموزی اختیاری)-دانشگاه براک - انتاریو

Bachelor of Arts - Applied Economic Analysis (Optional Co-op) - Brock University

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 15
طول دوره تحصیلی لیسانس 4 ساله
هزینه 23000
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
12/20/2021
6/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
11/22/2021
4/15/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Bachelor of Arts - Applied Economic Analysis (Optional Co-op) - Brock University - Ontario

اقتصاد به دو بخش: اقتصاد خرد و اقتصاد کلان تقسیم می‌شود. اقتصاد خرد بر عملکرد سیستم بازار تحت سناریوهای مختلف رقابت تمرکز می‌کند. این شاخه از اقتصاد، تصمیمات اقتصادی افراد، خانوارها و شرکت‌ها را بررسی می‌کند و نشان می‌دهد که چگونه این تصمیمات به تولید محصولات بازار منجر می‌شوند

 

اقتصاد به دو بخش: اقتصاد خرد و اقتصاد کلان تقسیم می‌شود. اقتصاد خرد بر عملکرد سیستم بازار تحت سناریوهای مختلف رقابت تمرکز می‌کند. این شاخه از اقتصاد، تصمیمات اقتصادی افراد، خانوارها و شرکت‌ها را بررسی می‌کند و نشان می‌دهد که چگونه این تصمیمات به تولید محصولات بازار منجر می‌شوند. اقتصاددانان خرد کارایی نتایج بازار و میزان سودمندی آن در جامعه را بررسی می‌کنند. 

اقتصاد کلان عملکرد اقتصاد گسترده و برخی از بخش‌های کلیدی آن را مورد بررسی قرار می‌دهد. تمرکز اصلی آن روی عملکرد اقتصادی با سنجش میزان اشتغال، بیکاری و شکاف بین فعالیت اقتصادی کل و پتانسیل‌های آن است. از طریق این تجزیه و تحلیل، اقتصاد کلان عواملی را تعیین می‌کند که به اقتصاد کمک کند تا رشد پایداری در سطح زندگی داشته باشد. اقتصاد کلان همچنین به پدیده‌های پولی، تورم، نرخ بهره و نرخ ارز توجه ویژه‌ای دارد. 
ابزارهای تحلیلی توسعه یافته در اقتصاد خرد و کلاندر بسیاری از موضوعات مختلف در حوزه اقتصاد مانند سازمان صنعتی، اقتصاد کارگری، تجارت بین‌الملل، توسعه اقتصادی، مالیات و هزینه‌های دولت اعمال می‌شود. حوزه‌های دیگری مانند پول و بانکداری و پرداخت‌های بین‌المللی، ابزارهای اقتصادی را برای مطالعه بازارهای مالی به کار می‌برند. این تجزیه و تحلیل‌ها منجر به بینش و پیش‌بینی‌هایی می‌شوند که برای توسعه سیاست‌های عمومی در موضوعات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. 
برنامه آنالیز اقتصادی کاربردی (Honours) برای دانشجویانی است که علاقمند به استفاده از ابزارهای اقتصادی برای مسائل اقتصاد و جامعه گسترده‌تر هستند. این برنامه نسبت به رشته اقتصاد (Honours) بعد فنی کمتری دارد. در عوض، تاکید بیشتری روی آموزش دانشجویان برای نحوه‌ی اعمال تجزیه و تحلیل به مشکلات و مسائل خاص دارد. این برنامه همچنین روی توانایی دانشجویان برای نوشتن در مورد تجزیه و تحلیل اقتصادی سیاست‌ها و ارائه سخنرانی‌ در مورد کار خودشان تأکید می‌کند. این برنامه کاربردی همچنین دانشجویان را برای مشاغلی در تمامی بخش‌های اقتصاد آماده می‌کند و برای دانشجویان درگیر به کار تحصیلات تکمیلی در زمینه‌های مرتبط از قبیل سیاست عمومی، اداره عمومی، مطالعات منطقه‌ای و شهری، روابط صنعتی، روزنامه‌نگاری، قانون یا کسب و کار مدیریت، توصیه می‌شود.
الزامات پذیرش:
حداقل سطح تحصیلات مورد نیاز: 
 • حداقل نمره میانگین پایه دبیرستان: 15
الزامات مهارت زبان انگلیسی:
برای پذیرش ، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون زبان انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt: 88.0
 • Min Writing: 21.0
 • Min Speaking: 21.0
 • Min IELTS average: 6.5
 • Min Reading: 6.0 
 • Min Writing: 6.0
 • Min Listening: 6.0
 • Min Speaking: 6.0
برای پذیرش مشروط، به جای ارائه نمرات آیلتس یا تافل، متقاضی باید دوره‌های زبان انگلیسی پیش از برنامه دانشگاهی را سپری کند. مدت دوره انگلیسی بر اساس سطح مهارت متقاضی مشخص می‌شود.
 
سایر هزینه‌ها:
 • هزینه‌های فرعی: 449 دلار در هر سال
 • هزینه‌های بیمه سلامت: 612 دلار در هر سال.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ