لیسانس حسابداری (کو-اپ اختیاری)- دانشگاه آلگوما - انتاریو

Bachelor of Arts - Accounting (Optional Co-op) - Algoma University

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 13
طول دوره تحصیلی کارشناسی 3 ساله
هزینه 21000
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
5/1/2021
11/23/2021
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
9/1/2021
3/17/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
1/1/2022
7/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Bachelor of Arts - Accounting (Optional Co-op) - Algoma University - Ontario

دانشجویان درک عمیقی از حسابداری مدیریتی، مالیات بر درآمد، امور مالی، حسابرسی و تجزیه و تحلیل شیوه های عمومی و مدیریت را کسب می کنند

 

دانشجویان درک عمیقی از حسابداری مدیریتی، مالیات بر درآمد، امور مالی، حسابرسی و تجزیه و تحلیل شیوه های عمومی و مدیریت را کسب می کنند. برنامه ما دانشجویان را به مسیری با مجموعه ای از فرصت های حرفه ای حسابداری شامل فرصتی برای دنبال کردن شغل پس از فارغ التحصیلی، از جمله حسابدار حرفه ای (CPA)، حسابدار با مدرک معتبر (CMA) یا حسابدار خبره (CGA) هدایت می کند. برنامه حسابداری ما همچنین کمک می کند تا دانشجویان به یک برنامه ریز، مالی معتبر (CFP) تبدیل شوند، و دوره های ما توسط انجمن افسران امور مالی کانادا (AFOA) تأیید شده است، که می تواند دانشجویان را برای کسب گواهی نامه های مدیریت بومی (CAFM)، آماده کند. مدرک حسابداری، تکمیل شده با یک نام حرفه ای، ارزش دانشجویان ما را برای کارفرمایان افزایش می دهد، و پس از فارغ التحصیلی چشم انداز اشتغال آنها را افزایش می دهد.

شرایط پذیرش

-حداقل سطح تحصیل مورد نیاز: دیپلم 12 ساله دبیرستان 

-حداقل معدل نمرات: 13

الزامات مهارت انگلیسی:

برای پذیرش مستقیم، متقاضی باید از یک کشور انگلیسی زبان باشد (برای فهرست کشورهای انگلیسی زبان اینجا را کلیک کنید) یا یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را گرفته باشد:

-حداقل نمره تافل ibt):  80)

-حداقل نمره آیلتس :  متوسط 6.0 (حداقل نمره خواندن: 6.0، حداقل نمره نوشتن: 6.0، حداقل نمره گوش دادن:6.0، حداقل نمره مکالمه: 6.0)

برای پذیرش مشروط به جای ارائه مدرک IELTS یا TOEFL، متقاضی ممکن است دوره های انگلیسی را به صورت پیش نیاز قبل از گرفتن برنامه های آکادمیک کامل کند. طول این دوره آموزش زبان انگلیسی بر اساس سطح تسلط به زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود.

سایر شرایط

داشتن مدرک تحصیلی یا درخواست نامه معتبر با حداقل میانگین کلی C یا 60 درصد (دانشجویانی که دارای مدرک قبلی هستند نباید بیش از 18 واحد در علوم کامپیوتر داشته باشند) یا دیپلم دو یا سه ساله در کالج در زمینه مربوط به علمو  کامپیوتر با حداقل معدلذ نمرات 3.00.

هزینه ها

سایر هزینه ها:   798 دلار در سال

هزینه بیمه سلامت: 305 دلار در سال

* توجه: اخذ هزینه های اضافی ممکن است اعمال شوند

** تمامی هزینه ها بدون اطلاع قبلی تغییر می کنند

 

شروع برنامه

کارشناسی علوم- حسابداری (کو-اپ اختیاری):  مدرک کارشناسی 3 ساله شامل 12 ماه کو-اپ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ