کارشناسی علوم کاربردی– مهندسی صنعتی – مدیریت کسب و کار– دانشگاه ویندزور- انتاریو

Bachelor of Applied Science - Industrial Engineering - Business Administration - University of Windsor

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 14.5
طول دوره تحصیلی کارشناسی 4 ساله
هزینه ApplicationFee:$216.00 Tuition:$28,350/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/28/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
11/1/2021
4/30/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
5/1/2022
11/5/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
7/1/2022
1/1/2023
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Bachelor of Applied Science - Industrial Engineering - Business Administration- University of Windsor- Ontario

مهندسین صنعتی به سازمان در بهره برداری موثر و با صرفه اقتصادی کمک می کنند. به عنوان یک مهندس صنعتی، می توانید از فرایند هوش برای ساده و موثر کردن سیستم های تولید و بهره وری، طراحی روش های تولید انعطاف پذیر، و استفاده از دامنه وسیعی از دانش برای انجام کارهایی از قبیل تحقیق عملیاتی، علوم ساخت و تولید و برنامه ریزی و یا ادغام منابع شرکت استفاده کنید.

 

مهندسین صنعتی به سازمان در بهره برداری موثر و با صرفه اقتصادی کمک می کنند. به عنوان یک مهندس صنعتی، می توانید از فرایند هوش برای ساده و موثر کردن سیستم های تولید و بهره وری، طراحی روش های تولید انعطاف پذیر، و استفاده از دامنه وسیعی از دانش برای انجام کارهایی از قبیل تحقیق عملیاتی، علوم ساخت و تولید و برنامه ریزی و یا ادغام منابع شرکت استفاده کنید. این امکان برای دانشجویان فراهم می شود تا یاد بگیرند مهندسین چگونه سیستم ها را با سیستم های دیگر ادغام می کنند. 

فرصت های شغلی
طراحی سیستم های ساخت و تولید، بهره برداری و کنترل، پشتبانی و تدارکات شرکت، انبارداری و مدیریت موجودی انبار، تولید و ساخت، عامل های انسانی یکپارچه شده در طراحی محصول، و همچنین مونتاژ خودرو، زنجیره تامین، فرایند تاسیسات/کارخانه و مهندسی ارگونومی.
این کالج، برنامه مهندسی صنعتی عمومی و گزینه مدیریت کسب و کار را ارائه می کند. دانشگاه وینزُر بخش مهندسی مکانیک، خودرو و مواد یکی از معدود برنامه های مقطع کارشناسی در مهندسی صنعتی در کانادا را ارائه می دهد. برنامه ما این امکان را به شما می دهد که ببینید سیستم ها چگونه با یکدیگر کار می کنند. 
ما همچنین مهندسی صنعتی را با مدرک کاردانی در مدیریت کسب و کار در همکاری با دانشکده کسب و کار اودت دانشگاه وینزُر ارائه می کنیم. این برنامه درسی در طی 4 سال شما را برای مشاغل مدیریت و رهبری در صنعت و واحدهای ساخت و تولید آماده خواهد ساخت.
شرایط پذیرش
حداقل سطح تحصیلات مورد نیاز: 
  • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
  • حداقل معدل نمرات:  14.5
لزامات مهارت انگلیسی: 
برای پذیرش ، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
  • Min TOEFL ibt:83.0
  • Min Writing :20.0
  • Min IELTS average:6.5
برای پذیرش مشروط، به جای ارائه نمرات IELTS یا TOEFL، متقاضی می تواند دوره های زبان انگلیسی را قبل از برنامه تحصیلی کامل کند. طول دوره انگلیسی بر اساس سطح سواد آموزی زبان انگلیسی تعیین می شود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ