کارشناسی علوم کاربردی– مهندسی محیط زیست (کو-اپ) – دانشگاه وینزُر- انتاریو

Bachelor of Applied Science - Environmental Engineering (Co-op) - University of Windsor

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 74
طول دوره تحصیلی 4 year bachelor's degree including 12 months of co-op
هزینه ApplicationFee:$216.00 Tuition:$28,350/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/28/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
11/1/2021
4/30/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
5/1/2022
11/5/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
7/1/2022
1/1/2023
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Bachelor of Applied Science - Environmental Engineering (Co-op)- University of Windsor- Ontario

مهندسین محیط زیست از شیمی، زیست شناسی، اکوسیستم و اصول مهندسی برای ارزیابی، اصلاح و نظارت بر چالش های آلودگی آب، هوا، و خاک استفاده می کند.

 

مهندسین محیط زیست از شیمی، زیست شناسی، اکوسیستم و اصول مهندسی برای ارزیابی، اصلاح و نظارت بر چالش های آلودگی آب، هوا، و خاک استفاده می کند. مهندسین محیط زیست به مسائل چندگانه، در دامنه ای از اینکه چگونه به حداقل رساندن تغییرات اقلیمی بر زیرساخت ها و سیستم ها تاثیر می گذارد تا فراهم آوردن آب آشامیدنی تمیز تا تمیزکاری پسماندها قبل از اینکه دوباره وارد چرخه اکوسیستم ما شوند رسیدگی می کنند. تضمین اینکه بهره برداری های ما الزامات توسعه پایدار برای نسل های آینده را رعایت می کند، یکی از بزرگترین چالش هایی است که جامعه با آن روبرو است، و مهندسین زیست محیطی بخشی از این راه حل هستند.

  • این برنامه به دانشجویان این امکان را می دهد که با چالش هایی که می تواند به سلامتی انسان و اکوسیستم آسیب بزند، مقابله کنند و فرایندها و سیستم های دنیای واقعی را طراحی کنند به طوریکه آلودگی ها را قبل از اینکه وارد هوا، آب، و خاک شوند، پاکسازی کنند.
  • این برنامه از مطالعه و برنامه های کاربردی مطابق با آخرین فناوری ها، سیستم ها و رویکردهای پیشگیری و کاهش آلودگی، افزایش راندمان اکوسیستم و ارتقاء انرژی تجدید پذیر تشکیل شده است که به راه حل های نوآورانه، توسعه پایدار و اقتصادی برای کره زمین ما منتهی می شود. 

گروه مهندسی عمران و محیط زیست دو برنامه مقطع مجزا ارائه می دهند. هر دو برنامه در بسیاری از جهات مشابه هستند، اما هر یک نقاط قوت منحصربفرد خود را ارائه می کنند. دانشگاه وینزُر اولین برنامه مقطع مهندسی محیط زیست در کانادا را ارائه کرده است. 

پس از اتمام سال اول مطالعه، شما در موضوعاتی مثل آلودگی هوا، کنترل آلودگی آب، مهندسی واکنش شیمیایی، میکروبیولوژی محیط زیست، مدیریت پسماند، و ارزیابی توسعه پایدار و عملکرد زیست محیطی پروژه ها و سیستم های مهندسی تخصص خواهید گرفت. اینها به عنوان پایه گسترده برای توسعه و بکار بردن تخصص زیست محیطی شما برای انواع وسیعی از جایگاه های محیط زیست که ممکن است صنعت و جامعه را درگیر کند به حساب آورده می شوند.
شرایط پذیرش:
حداقل سطح تحصیلات موردنیاز:
  • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان 
  • حداقل معدل نمرات: 74%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش ، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
  • Min TOEFL ibt:83.0
  • Min Writing : 20.0
  • Min IELTS average:6.5
برای پذیرش مشروط، به جای ارائه نمرات IELTS یا TOEFL، متقاضی می تواند دوره های زبان انگلیسی را قبل از برنامه تحصیلی کامل کند. طول دوره انگلیسی بر اساس سطح سواد آموزی زبان انگلیسی تعیین می شود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ