کارشناسی طراحی کاربردی– طراحی داخلی- کالج لاسال- ونکور- بریتیش کلمبیا

Bachelor of Applied Design - Interior Design (V0010) - LaSalle College - Vancouver

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 12
طول دوره تحصیلی کارشناسی 3 ساله
هزینه ApplicationFee:$150.00 Tuition:$34,100/year CostofLiving:$12,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
12/1/2021
5/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Bachelor of Applied Design - Interior Design- LaSalle College- Vancouver

طراحان داخلی حرفه ای امروزی، کارکرد و کیفیت محیط زیست داخلی را افزایش می دهند. ماموریت شان، معطوف کردن توجه جامعه امروزی به طراحی فضاهایی است که کیفیت زندگی را بهتر می کند، از سلامتی محافظت می کند، ایمنی و رفاه عمومی را ایجاد می کند و از افزایش بهره وری حمایت می کند

 

طراحان داخلی حرفه ای امروزی، کارکرد و کیفیت محیط زیست داخلی را افزایش می دهند. ماموریت شان، معطوف کردن توجه جامعه امروزی به طراحی فضاهایی است که کیفیت زندگی را بهتر می کند، از سلامتی محافظت می کند، ایمنی و رفاه عمومی را ایجاد می کند و از افزایش بهره وری حمایت می کند. لیسانس طراحی کاربردی در برنامه مقطع طراحی داخلی یک برنامه درسی فراگیر است که به خوبی با تعدادی از دوره های مبتنی بر کامپیوتر تقویت شده، برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای برآورده کردن نیازهای شغلی و حرفه ای ارائه می شود. سایر عناوین مهم که مورد بررسی قرار می گیرند شامل زمینه های در طراحی جهانی، عوامل انسانی، طراحی زیست محیطی و توسعه پایدار، جنبه های کسب و کار و سایر موضوعات مرتبط با طراحی داخلی است. 

شما تنها فردی نیستید که از مهارت تجسم و تصویر سازی برای زیبا کردن اتاق، دفتر اداره و یا حتی کل قسمت های داخلی ساختمان برخوردار هستید. به همین دلیل شما باید این برنامه را عمیقتر مطالعه کنید. شما درباره اینکه چگونه فضا را با افرادی که از آن استفاده می کنند و محیط زیست پیوند بزنید، یاد خواهید گرفت. اگر آماده رفتن به این برنامه فراگیر و جامع هستید، برنامه مقطع طراحی داخلی مکانی برای شروع است. شما مهارت های فنی و خلاقانه برای طراحی فضای داخلی که را برای برآورده کردن نیازها به دست خواهید آورد. 
دور تا دور شما را افراد و دانشجویان مستعد و خلاق فرا گرفته است و شما از طرف اساتید مجرب و حامی، به سمت پیشرفت هل داده شده و مهارت های خود را به چالش خواهید کشید. 
کل شهریه این برنامه 81.900 دلار است. 
شرایط پذیرش:
حداقل سطح تحصیلات موردنیاز:
  • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
  • حداقل معدل نمرات: 60%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش ، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
  • Min TOEFL ibt:65.0
  • Min IELTS average: 5.5
برای پذیرش مشروط، لازم است نمرات مهارت های زبان انگلیسی زیر را بگیرید:
  • Min TOEFL ibt:61.0
  • Min IELTS average: 4.5 
سایر شرایط:
  • درخواست نامه (250 کلمه)، متقاضیان هندی باید نمره کل آیلتس 6 و حداقل نمره 5.5 از هر یک از مهارت های زبان انگلیسی را کسب کنند. 
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ