کارشناسی حسابداری(کارآموزی اختیاری) -دانشگاه براک - انتاریو

Bachelor of Accounting (Co-op) - Brock University

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 17
طول دوره تحصیلی لیسانس 4 ساله با دوره کارورزی 1 ساله
هزینه 23000
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
12/20/2021
6/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
11/22/2021
4/15/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Bachelor of Accounting (Co-op) - Brock University - Ontario

برنامه ما دارای اعتبار ملی میباشد که یک برتری محسوب میشود. به عنوان یک فارغ التحصیل این برنامه شما بالاترین سطح واحدهای پیش نیاز برای عنوان حسابداری حرفه ای که در هر برنامه چهارساله در دانشگاه انتاریو ارائه میشود به دست میاورید

شرح برنامه

برنامه ما دارای اعتبار ملی میباشد که یک برتری محسوب میشود. به عنوان یک فارغ التحصیل این برنامه شما بالاترین سطح واحدهای پیش نیاز برای عنوان حسابداری حرفه ای که در هر برنامه چهارساله در دانشگاه انتاریو ارائه میشود به دست میاورید. فارغ التحصیلان بروک به طور مرتب در امتحان حسابداری ملی امتیازات بالا می گیرند و از طیف وسیعی از فرصت های شغلی لذت می برند. برنامه کارآموزی اختیاری لیسانس حسابداری، دانش آموزان را برای کسب مجوز حسابداری عمومی آماده می کند. دانش آموزان در مناطق متنوعی در سراسر انتاریو کار می کنند و ممکن است 16 تا 20 ماه تجربه کار عملی را به عنوان  حسابدار عمومی گواهی دار بدست آورند. در پایان موفقیت آمیز برنامه، مدرک کارشناسی حسابداری (افتخارات) اهدا می شود. عنوان لیسانس برنامه حسابداری کارآموزی اختیاری به کسانی اهدا خواهد شد که با موفقیت 12 ماه تجربه کارآموزی اختیاری را سپری کرده اند.

الزامات پذیرش: 

حداقل سطح تحصیلات موردنیاز:

مدرک لیسانس 4 ساله

حداقل میانگین نمره دوره دبیرستان: 85 درصد

الزامات مهارت زبان انگلیسی: برای پذیرش مستقیم متقاضی باید اهل یک کشور انگلیسی زبان باشد یا یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد: 

Min TOEFL IBT: 100.0

Min Writing: 27.0

Min Speaking: 27.0

 

Min IELTS average: 7.0

Min Reading: 6.5

Min Writing: 6.5

Min Listening: 6.5

Min Speaking: 6.5

برای پذیرش مشروط، بجای ارائه نمرات آیلتس و تافل، متقاضی باید دوره زبان نگلیسی مقدم بر برنامه دانشگاهی  سپری کند. مدت دوره انگلیسی بر اساس سطح مهارت متقاضی مشخص می شود.

سایر هزینه ها:

هزینه سالانه: 449 دلار در سال

هزینه بیمه سلامت: 612 دلار در سال

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ