کاردانی هنر – ونکوور، بریتیش کلمبیا

Associate of Arts - Alexander College - Vancouver

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 50
طول دوره تحصیلی 2 year associates degree
هزینه ApplicationFee:$200.00 Tuition:$16,500/year CostofLiving:$12,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
11/1/2021
4/16/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
1/1/2022
7/16/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
2/1/2022
8/20/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
6/1/2022
12/18/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Associate of Arts

برنامه مقطع کاردانی هنر 60 واحد است و معمولا در طی یک دوره 2 ساله کامل می شود. مقطع کاردانی هنر تجربه یادگیری جامعی را فراهم می کند که همچنین به دانشجویان اجازه می دهد دوره های خود را سفارشی کنند و بر زمینه مورد علاقه خود تمرکز کنند

برنامه مقطع کاردانی هنر 60 واحد است و معمولا در طی یک دوره 2 ساله کامل می شود. مقطع کاردانی هنر تجربه یادگیری جامعی را فراهم می کند که همچنین به دانشجویان اجازه می دهد دوره های خود را سفارشی کنند و بر زمینه مورد علاقه خود تمرکز کنند. به محض اتمام برنامه مقطع کاردانی هنر، دانشجویان ممکن است یا گزینه ورود به بازار کار و یا گزینه ادامه تحصیل در مقطع لیسانس را انتخاب کنند. فارغ التحصیلان برنامه مقطع کاردانی هنر ممکن است برای انتقال به دانشگاه و یا تکمیل مقطع کاردانی این برنامه را انتخاب کرده باشند. 
دانشجویان بین المللی که در حال تکمیل برنامه مقطع کاردانی هنر هستند، برای درخواست اخذ مجوز کار پس از فارغ التحصیلی واجد شرایط هستند. برنامه مقطع کاردانی هنر در زمینه انسان شناسی، علوم اجتماعی و هنرهای خلاق و اجرایی مطالعه می کنند. برخی رشته های تخصصی در برنامه مقطع کاردانی هنر شامل مطالعات جوامع آسیایی، اقتصاد، بازرگانی، انگلیسی، تاریخ، فلسفه، روانشناسی، جامعه شناسی هستند. فارغ التحصیلان برنامه مقطع کاردانی هنر ممکن است برای انتقال به دانشگاه و یا تکمیل مقطع کاردانی این برنامه را انتخاب کرده باشند. 
با برنامه ریزی و انتخاب دوره های مناسب، مقطع کاردانی علوم به دانشجویان این امکان را می دهد که مستقیما وارد سال سوم تحصیل و دانشگاه BC و یا هر جای دیگر شوند. این از وظایف دانشجویان است که اطمینان دهند تمام پیش نیازهای مقاطع بالاتر و برخی دوره هایی که ممکن است بین موسسات آموزش عالی متفاوت باشند را انتخاب و گذرانده اند. تمام مسئولیت های انتقال واحدهای درسی دانشجویان انتقالی به دانشگاه و یا کالج دیگر بر عهده خود دانشجو می باشد.
شرایط پذیرش:
حداقل سطح تحصیلات موردنیاز:
 • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
 • حداقل معدل نمرات: 50%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش ، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt:80.0
 • Min Reading: 19.0
 • Min Writing : 19.0
 • Min Listening: 18.0
 • Min Speaking: 18.0
 • Min IELTS average: 6.0
 • Min Reading: 5.5
 • Min Writing : 5.5
 • Min Listening: 5.5
 • Min Speaking: 5.5

برای پذیرش مشروط، به جای ارائه‌دادن نمرات آیلتس یا تافل، متقاضی باید دوره‌های زبان انگلیسی پیش‌نیاز برنامه‌ی دانشگاهی را بگذراند. طول دوره‌ی زبان انگلیسی بر اساس سطح مهارت زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود. 

شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز


نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ