فوق دیپلم مطالعات بومی- کالج لانگرا- بریتیش کلمبیا

Associate of Aboriginal Studies- Langara College -British columbia

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 10
طول دوره تحصیلی فوق دیپلم 2 ساله
هزینه ApplicationFee:$155.00 Tuition:$18762/year CostofLiving:$12960/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت

معرفی رشته Associate of Aboriginal Studies- Langara College -British columbia

.برنامه مطالعات بومی یک برنامه یکپارچه قابل انتقال توسط دانشگاه است که به مسائل تاریخی و معاصر بومیان در کانادا می پردازد

برنامه مطالعات بومی یک برنامه یکپارچه قابل انتقال توسط دانشگاه است که به مسائل تاریخی و معاصر بومیان در کانادا می پردازد. برنامه مطالعات بومی منحصر به فرد و جامع است. این برنامه پذیرای همه دانش آموزان بومی و غیر بومی است.این برنامه در تلاش است تا دانش آموزان خود را از طریق آموزش توانمند کند. این برنامه هر دانش آموز را تشویق می کند تا از طریق یک رویکرد منحصر به فرد، متنوع و جامع در آموزش پس از متوسطه به پتانسیل کامل خود دست یابد.محتوای برنامه درسی به دانش آموزان درک کاملی از شرایط تاریخی و فعلی زندگی بومیان در کانادا و در سطح بین المللی ارائه می دهد و به آینده در موضوعاتی مانند خودگردانی بومیان و خودکفایی اقتصادی نگاه می کند. بر توسعه مهارت‌های تحلیلی، تفکر انتقادی و مهارت‌های ارتباطی و همچنین ایجاد یک پایه محکم برای فعالیت‌های آموزشی اضافی تأکید می‌شود.برنامه مطالعات بومی یک برنامه یکپارچه قابل انتقال توسط دانشگاه است که به مسائل تاریخی و معاصر بومیان در کانادا می پردازد. برنامه مطالعات بومی منحصر به فرد و جامع است. محتوای برنامه درسی به دانش آموزان درک کاملی از شرایط تاریخی و فعلی زندگی بومیان در کانادا و در سطح بین المللی ارائه می دهد و به آینده در موضوعاتی مانند خودگردانی بومیان و خودکفایی اقتصادی نگاه می کند. بر توسعه مهارت‌های تحلیلی، تفکر انتقادی و مهارت‌های ارتباطی و همچنین ایجاد یک پایه محکم برای فعالیت‌های آموزشی اضافی تأکید می‌شود.یک جنبه منحصر به فرد و جدایی ناپذیر برنامه مطالعات بومی، جزء سمینار است. دانشجویان برنامه و اساتید به طور مساوی در سمینارها شرکت می کنند. هدف از این سمینارها این است که دانش آموزان را در معرض بحث و گفتگو در مورد موضوعاتی قرار دهد که ممکن است در کلاس درس پوشش داده شوند یا نباشند. سمینارها همچنین حس اجتماعی را در بین دانشجویان و اساتید ترویج و تقویت می کنند. این حس اجتماعی برای دانش‌آموز در سطوح مختلف حمایت می‌کند و فضایی را برای بحث صریح و آزاد فراهم می‌کند.یک جنبه منحصر به فرد و جدایی ناپذیر برنامه مطالعات بومی، جزء سمینار است. دانشجویان برنامه و اساتید به طور مساوی در سمینارها شرکت می کنند. هدف از این سمینارها این است که دانش آموزان را در معرض بحث و گفتگو در مورد موضوعاتی قرار دهد که ممکن است در کلاس درس پوشش داده نباشند. سمینارها همچنین حس اجتماعی را در بین دانشجویان و اساتید ترویج و تقویت می کنند. این حس اجتماعی برای دانش‌آموز در سطوح مختلف حمایت می‌کند و فضایی را برای بحث صریح و آزاد فراهم می‌کند.

 

شرایط پذیرش:
حداقل سطح تحصیلات موردنیاز

مقطع دیپلم

حداقل معدل نمرات:10

الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید  یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:

Min TOEFL ibt: 80

Min IELTS average6.5

DUOLINGO:110

در صورت عدم احراز نمره زبان مناسب دانشجو می بایست پیش از ورود دوره زبان را بگذراند.

توجه: ممکن است هزینه های اضافی اعمال شود
 تمامی هزینه ها بدون اطلاع قبلی قابل تغییر هستند
پرداخت شهریه 18762دلار کانادا در سال
هزینه زندگی 12960دلار کانادا در سال - می توانید کار پاره وقت را شروع کنید

هزینه های دیگر

هزینه کتاب و لوازم 1,500 دلار کانادا / سال

هزینه طرح خدمات پزشکی 900.00 دلار کانادا / سال

هزینه های حمل و نقل (U-Pass) 520.00 دلار کانادا / سال

هزینه های دانشجویی 480.00 دلار کانادا / سال

هزینه های بهداشتی تکمیلی  244.00 دلار کانادا / سال
زمان پردازش پذیرش 45 روز

 

 

 

 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ