دیپلم کالج پیشرفته- آموزش زبان انگلیسی به افراد غیر انگلیسی زبان- کالج شرایدن- دیویس- انتاریو

Advanced College Diploma - Teaching English to Speakers of Other Languages (TESOL Plus) - Sheridan College - Hazel McCallion

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 13
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته 3ساله
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$15,651/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
9/1/2021
3/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
9/1/2021
3/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
1/1/2022
7/30/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Teaching English to Speakers of Other Languages - Sheridan College - Davis - Ontario

برنامه TESOL Plus شریدان به شما مهارت های لازم برای آموزش زبان انگلیسی به افراد غیر انگلیسی زبان را ارائه می دهد.(TESOL Plus) یک مجموعه مهارت قوی در شما ایجاد می کند و به شما این امکان می دهد تا از زبان دوم برای تدریس در کلاس درس دانشجویان بین المللی و تازه واردان کانادا، استفاده کنید.

 

برنامه TESOL Plus شریدان به شما مهارت های لازم برای آموزش زبان انگلیسی به افراد غیر انگلیسی زبان را ارائه می دهد.(TESOL Plus) یک مجموعه مهارت قوی در شما ایجاد می کند و به شما این امکان می دهد تا از زبان دوم برای تدریس در کلاس درس دانشجویان بین المللی و تازه واردان کانادا، استفاده کنید. برنامهTESL  کانادا پیوسته در حال پیشرفت است. تجربه عملی این دو برنامه تمرینی این فرصت را به شما می دهد تا مهارت های خود را در کلاس درس و در شرایط مختلف تدریس اعمال کنید. شما می توانید به دانشجویان ESL شریدان و تازه واردان کانادا یا از طریق برنامه LINC (برنامه آموزش زبان برای تازه واردان به کانادا) و یا دانشجویان خارج از دانشگاه، دانشجویان متصل به CELTA  تدریس کنید. همه استادان ما واجد شرایط CELTA (گواهی آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان ) هستند و یکی از استادان ما بازرس CELTA است. ما تضمین می کنیم که تحصیلات شما در برنامهTESOL Plus با استانداردهای دقیق صنعت مطابقت دارد. واحدهای درسی ما از طریق TESL انتاریو در حال پیشرفت است. علاوه بر دوره های اصلی TESOL Plus ، شما سه دوره خارج از برنامه تحصیلی دارید که شامل: خلاقیت حل مسئله یا دو دوره اشتغال می باشد. این فرصتی برای یادگیری و گسترش مهارت های شما می باشد. برنامه TESOL Plus  شریدان به شما این امکان را می دهد تا رزومه خود را که حاوی تکالیف، برنامه های درسی و سایر منابع است، داشته باشید. این رزومه به شما کمک می کند تا از فن آوری های مختلف در حرفه تدریس استفاده کنید. پس از فارغ التحصیلی، شما می توانید رزومه خود را به کارفرمایان ارسال کنید و مهارت های خود را به آنها نشان دهید. 


شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
 • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
 • حداقل معدل نمرات: 65%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt: 80.0
 • Min Reading: 20.0 
 • Min Writing: 20.0
 • Min Listining: 20.0
 • Min Speaking: 20.0
 • Min IELTS average: 6.0
 • Min Reading: 5.5
 • Min Writing : 5.5
 • Min Listening: 5.5
 • Min Speaking: 5.5

برای پذیرش مشروط به جای ارائه مدرک IELTS یا TOEFL، متقاضی ممکن است دوره های انگلیسی را به صورت پیش نیاز قبل از گرفتن برنامه های آکادمیک کامل کند. طول این دوره آموزش زبان انگلیسی بر اساس سطح تسلط به زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود.
 
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ