دیپلم کالج پیشرفته– روابط عمومی– کالج کمبرین- انتاریو

Advanced College Diploma - Public Relations (PRPG) - Cambrian College

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 10
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته3 ساله
هزینه ApplicationFee:$95.00 Tuition:$13,614/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Public Relations- Cambrian College- Ontario

دانشجویان در برنامه روابط عمومی کالج کمبرین، رشته های مرتبط به صنعت روابط عمومی را یاد می گیرند و توانایی هایشان را برای کار و آماده سازی یک حرفه مهیج و در حال رشد قرار می دهند. کلاس های آموزشی، کارگاه ها، کار عملی و یک دوره کارورزی 7 هفته ای به دانشجویان کمک می کند تا دامنه ای از مهارت های مورد نیاز برای برقراری ارتباط عالی به عنوان مسئول روابط عمومی در رسانه، برنامه ریزی رویدادها، اجرا ها، نوشتن متن سخنرانی و ارائه، نوشتن در وب سایت ها، رسانه های اجتماعی، چاپی، رادیو و پخش، عکس و تولید پادکست

 

دانشجویان در برنامه روابط عمومی کالج کمبرین، رشته های مرتبط به صنعت روابط عمومی را یاد می گیرند و توانایی هایشان را برای کار و آماده سازی یک حرفه مهیج و در حال رشد قرار می دهند. کلاس های آموزشی، کارگاه ها، کار عملی و یک دوره کارورزی 7 هفته ای به دانشجویان کمک می کند تا دامنه ای از مهارت های مورد نیاز برای برقراری ارتباط عالی به عنوان مسئول روابط عمومی در رسانه، برنامه ریزی رویدادها، اجرا ها، نوشتن متن سخنرانی و ارائه، نوشتن در وب سایت ها، رسانه های اجتماعی، چاپی، رادیو و پخش، عکس و تولید پادکست را کسب کنند. 

اهداف برنامه:
فارغ التحصیلان این برنامه باید نمونه کار مطلوبی تهیه کنند و از این نمونه کار برای ورود به شغل و نشان دادن توانایی و مهارت های خود استفاده کند. همچنین می توانند ادامه تحصیل داده، مدرک دانشگاهی این رشته را اخذ کند. برای مثال فارغ التحصیلان می توانند دوره 4 ساله لیسانس هنر در رشته ارتباطات در دانشگاه لائورنتین را تنها با یک سال مطالعه بیشتر اخذ کنند. 
شرایط پذیرش:
حداقل سطح تحصیلت موردنیاز:
  • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان 
  • حداقل معدل نمرات: 50%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
  • Min TOEFL ibt:80.0
  • Min IELTS average: 6.0
  • Min Reading: 5.5
  • Min Writing : 5.5
  • Min Listining: 5.5
  • Min Speaking: 5.5
برای پذیرش مشروط، به جای ارائه‌دادن نمرات آیلتس یا تافل، متقاضی باید دوره‌های زبان انگلیسی پیش‌نیاز برنامه‌ی دانشگاهی را بگذراند. طول دوره‌ی زبان انگلیسی بر اساس سطح مهارت زبان انگلیسی متقاضی تعیین می‌شود. 
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ