دیپلم کالج پیشرفته– فناوری پرتو پزشکی- کالج فن شا- انتاریو

Advanced College Diploma - Medical Radiation Technology (MRT1) - Fanshawe College

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 14
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته3 ساله
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$12,392/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
10/1/2021
4/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
4/1/2022
10/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Medical Radiation Technology- - Fanshawe College - Ontario

کنترل و بهره برداری از فناوری قدرتمند که به نجات جان انسان ها کمک می کند، به همان اندازه رسیدن به این شغل، مهم است. اگر شما نسبت به کمک به افراد نیازمند علاقمند هستید، و برای انجام کارهای حرفه ای و شخصی تمایل دارید،

 

کنترل و بهره برداری از فناوری قدرتمند که به نجات جان انسان ها کمک می کند، به همان اندازه رسیدن به این شغل، مهم است. اگر شما نسبت به کمک به افراد نیازمند علاقمند هستید، و برای انجام کارهای حرفه ای و شخصی تمایل دارید، برنامه فناوری پرتو پزشکی به شما مهارت های لازم برای تبدیل شدن به بخشی از یک تیم پزشکی ارزشمند به عنوان تکنولوژیست رادیولوژی را ارائه می دهد. می توانید با توسعه مهارت های فنی تصویربرداری و از طریق ترکیبی از آموزش تئوری در کلاس و کار آزمایشگاهی در آزمایشگاه پیشرفته فناوری پرتو پزشکی دیجیتال جدید فن شا، این برنامه سه ساله را آغاز کنید. همچنین با گذراندن دوره کو-اپ 54 هفته ای در بیمارستان انتاریو، تجربه عملی ارزشمند خود را به نمایش بگذارید. 

تصویربرداری هم هنر و هم علم است. شما دوره هایی مانند آناتومی انسانی، رادیولوژی و روش های رادیوگرافی را مطالعه خواهید کرد و همزمان مهارت های برقراری ارتباط و مهارت های مراقبت از بیمار برای جمعیت های مختلف را توسعه خواهید داد. 
آموزش در بیمارستان در زمینه رادیولوژی عمومی، بخش های اورژانس، اتاق های عمل، واحدهای مراقبت ویژه و سوئیت های مراقبت و مداخله درمانی، صورت می گیرد. تکنسین های اشعه ایکس نیز روش هایی مانند توموگرافی کامپیوتری (CT) با و بدون تزریق کنتراست IV، آنژیوگرافی، ماموگرافی، رادیوگرافی و غیره را انجام می دهند. هنگامی که فارغ التحصیل می شوید، برای امتحان و اخذ گواهی نامه انجمن ملی فن آوران تابش پزشکی کانادا واجد شرایط می شوید و به عنوان یک تکنسین رادیولوژیک در بخش تصویربرداری تشخیص بیمارستان یا کلینیک پزشکی مشغول به کار خواهید شد.
شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
 • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
 • حداقل معدل نمرات: 70%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt:92.0
 • Min Reading: 20.0
 • Min Writing : 22.0
 • Min Listening: 20.0
 • Min Speaking: 26.0
 • Min IELTS average: 7.0
 • Min Reading: 6.5
 • Min Writing : 7.0
 • Min Listening: 6.5
 • Min Speaking: 7.0
برای پذیرش مشروط، به جای ارائه‌دادن نمرات آیلتس یا تافل، متقاضی باید دوره‌های زبان انگلیسی پیش‌نیاز برنامه‌ی دانشگاهی را بگذراند. طول دوره‌ی زبان انگلیسی بر اساس سطح مهارت زبان انگلیسی متقاضی تعیین می‌شود. 
سایر شرایط:
 • زبان انگلیسی 12 کالج یا دانشگاه، ریاضیات 11 و یا 12 کالج، دانشگاه؛ فیزیک 11 و یا 12 کالج یا دانشگاه؛ زیست شناسی 11 و یا 12 کالج یا دانشگا
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ