دیپلم پیشرفته کالج- ماساژ درمانی- کالج جورجین- بری- انتاریو

Advanced College Diploma - Massage Therapy (MASG) - Georgian College - Barrie

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 10
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته3 ساله
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$12,550/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Massage Therapy- - Georgian College - Barrie - Ontario

با استفاده از ترکیبی نظری و دستاورد تجربی، دانشجویان دانش، مهارت ها، باورها و ارزش هایی را که برای برآورده شدن شاخص های عملکرد بین المللی همانطور که توسط فدراسیون های نظارتی ماساژ درمانی کانادا تنظیم شده مورد نیاز است، یاد می گیرند.

 

با استفاده از ترکیبی نظری و دستاورد تجربی، دانشجویان دانش، مهارت ها، باورها و ارزش هایی را که برای برآورده شدن شاخص های عملکرد بین المللی همان طور که توسط فدراسیون های نظارتی ماساژ درمانی کانادا تنظیم شده مورد نیاز است، یاد می گیرند. دانشجویان همچنین در کلینیک عمومی و سازمان ها شرکت می کنند، که به دانشجویان اجازه می دهد تا به ارزیابی و درمان جمعی بیماران متفاوت بپردازند. این برنامه باعث پیشرفت حرفه ای می شود و دانشجو می تواند به نیازهای ماساژ درمانی پاسخ دهد. 

ماساژ درمانگر یکی از اعضای تیم مراقبت های بهداشتی است. پس از ثبت نام در کالج ماساژ درمانگران انتاریو، فارغ التحصیلان واجد شرایط هستند تا به عنوان ارائه دهنده اصلی مراقبت های بهداشتی، که سلامت، رفاه و کیفیت زندگی مشتریان خود را ارتقاء می دهند، کار کنند. فارغ التحصیلان می توانند در مقیاس های مختلف بین المللی از جمله مراقبت های خصوصی، ماساژ، درمانگاه ها و فیزیوتراپی، بیمارستان ها، مراکز درمانی بلند مدت، تیم های ورزشی، مؤسسات تناسب اندام، اسپا، شرکت های خصوصی، صنایع و محیط های آموزشی، مشغول به کار شوند. 
شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
  • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
  • حداقل معدل نمرات: 50%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
  • Min TOEFL ibt: 79.0
  • Min IELTS average:  6.0  
برای پذیرش مشروط، به جای ارائه نمرات IELTS یا TOEFL، متقاضی می تواند دوره های زبان انگلیسی را قبل از برنامه تحصیلی کامل کند. طول دوره انگلیسی بر اساس سطح سواد آموزی زبان انگلیسی تعیین می شود. 
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ