دیپلم پیشرفته کالج- ماساژ درمانی- کالج دورهام- انتاریو

Advanced College Diploma - Massage Therapy (MAST) - Durham College

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 10
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته 3ساله
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$16,035/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
4/1/2022
10/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Massage Therapy- - Durham College - Ontario

آیا مشتاق ارائه کمک و مراقبت های بهداشتی به افراد برای مقابله با درد هستید؟ جمعیت سالخورده و همچنین آگاهی بیشتر مردم از مسائل بهداشتی، فرصت های شغلی بیشتری را برای مشاغل بهداشتی به وجود آورده اند. تقاضای ماساژدرمانی نیز به دلیل محبوبیت رو به رشد آن به عنوان وسیله ای برای آرامش، تسکین استرس و توانبخشی در جامعه پر مشغله امروز مطرح شده است. دانشجویان در این برنامه دانش، مهارت و روش های لازم برای مراقبت ایمن، موثر و اخلاقی را یاد می گیرند.

 

آیا مشتاق ارائه کمک و مراقبت های بهداشتی به افراد برای مقابله با درد هستید؟ 

جمعیت سالخورده و همچنین آگاهی بیشتر مردم از مسائل بهداشتی، فرصت های شغلی بیشتری را برای مشاغل بهداشتی به وجود آورده اند. تقاضای ماساژ درمانی نیز به دلیل محبوبیت رو به رشد آن به عنوان وسیله ای برای آرامش، تسکین استرس و توانبخشی در جامعه پر مشغله امروز مطرح شده است. دانشجویان در این برنامه دانش، مهارت و روش های لازم برای مراقبت ایمن، مؤثر و اخلاقی را یاد می گیرند.
تمرکز اصلی بر توسعه مهارت های ارتباطی مؤثر، تفکر انتقادی، همدلی و تصمیم گیری است. دانشجویان یاد می گیرند چگونه با تعهدات قانونی و اخلاقی متناسب با دستورالعمل های مربوط به قانون اساسی و حرفه ای کار کنند. آناتومی، فیزیولوژی، پاتوفیزیولوژی، تئوری ماساژ، ارتباطات، مهارت های کارآفرینی و حرفه ای نیز مورد تأکید قرار گرفته است. برنامه بر اساس استانداردهای عملی و اخلاقی کالج ماساژ درمانگران انتاریو (CMTO) است. 
دانشجویان در شش ترم، توانایی انجام ماساژ درمانی را در چارچوب اصول قانونی، حرفه ای، اخلاقی و کسب و کار مربوط به ماساژ درمانی می آموزند. جمع آوری و ارزیابی اطلاعات مشتری برای تعیین وضعیت سلامت و اهداف درمان، در اولویت است. ایجاد، پیاده سازی و ارزیابی طرح مراقبت با توجه به شرایط بیمار و اهداف درمان انجام می شود. 
شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
 • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
 • حداقل معدل نمرات: 50%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt:88.0
 • Min Reading: 22.0
 • Min Writing : 22.0
 • Min Listening: 22.0
 • Min Speaking: 22.0
 • Min IELTS average: 6.5
 • Min Reading: 6.0
 • Min Writing : 6.0
 • Min Listening: 6.0
 • Min Speaking: 6.0

برای پذیرش مشروط، به جای ارائه نمرات IELTS یا TOEFL، متقاضی می تواند دوره های زبان انگلیسی را قبل از برنامه تحصیلی کامل کند. طول دوره انگلیسی بر اساس سطح سواد آموزی زبان انگلیسی تعیین می شود.
سایر شرایط: 
 • نمره درس  انگلیسی 12؛ ریاضیات 11 یا 12 ؛ زیست شناسی 11 یا 12 ؛ و یکی از علوم زیر: شیمی 11 یا 12 ، فیزیک 11 یا 12 ، علوم ورزش 11 یا 12 
 
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ