دیپلم کالج پیشرفته – فناوری گرمایش، تبرید و مطبوع کننده هوا (T162) - تورنتو، انتاریو

Advanced College Diploma - Heating, Refrigeration and Air Conditioning Technology (T162) - George Brown College - Casa Loma

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 50
طول دوره تحصیلی 3 year advanced diploma
هزینه ApplicationFee:$95.00 Tuition:$13,520/year CostofLiving:$12,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
12/1/2021
6/30/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
12/1/2022
6/30/2023
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Heating, Refrigeration and Air Conditioning Technology (T162)

با افزایش هزینه های سوخت، کیفیت هوای داخل خانه و تغییرات اقلیمی و آب و هوایی همگی فاکتورهایی هستند که آگاهی ما را از صرفه جویی و اصلاح هزینه حامل های انرژی و نیاز به انرژی و طراحی سیستم محیطی موثر منازل، ساخت و نگهداری افزایش می دهند.

با افزایش هزینه های سوخت، کیفیت هوای داخل خانه و تغییرات اقلیمی و آب و هوایی همگی فاکتورهایی هستند که آگاهی ما را از صرفه جویی و اصلاح هزینه حامل های انرژی و نیاز به انرژی و طراحی سیستم محیطی موثر منازل، ساخت و نگهداری افزایش می دهند. این برنامه برای رسیدگی به نیازهای حال حاضر و آینده صنعت گرمایش، تهویه، مطبوع کننده هوا و تبرید (HVAC/R) توسعه یافته است. در دو سال اول سیستم های منازل و برخی ساختمان های تجاری کوچک را مطالعه خواهید کرد. در سال سوم تمرکز بیشتر بر سیستم های تجاری است. 
شما درک فاکتورهای مد نظر شرکت در طراحی، ساخت و ساز، کنترل و نگهداری سیستم های محیطی موثر انرژی ساختمان را توسعه خواهید داد. این برنامه مبانی در سیستم هوا و تئوری سیستم آب مورد نیاز برای طراحی سیستم های طراحی و انتخاب فن های مناسب، پمپ ها، کارخانجات گرمایش و سرمایش و کنترل های سیستم برای ساختمان های بزرگتر را در بر می گیرد. 
این برنامه از شیوه های طراحی استاندارد صنعت برای قبول مسئولیت زیست محیطی و صرفه جویی در انرژی منازل و سیستم های تجاری و صنعت که توسط موسسه گرمایش، تبرید و مطبوع کننده هوا (HRAI)، جامعه امریکایی مهندسین گرمایش، تبرید و مطبوع کننده هوا (ASHRAE) و شورای ساختمان سبز کانادا تدوین شده اند، تبعیت می کند. 
شرایط پذیرش:
حداقل سطح تحصیل موردنیاز:
 • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
 • حداقل معدل نمرات: 50%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش ، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt:80.0
 • Min Reading: 20.0
 • Min Writing : 20.0
 • Min Listening: 20.0
 • Min Speaking: 20.0
 • Min IELTS average: 6.0
 • Min Reading: 5.5
 • Min Writing : 5.5
 • Min Listening: 5.5
 • Min Speaking: 5.5
برای پذیرش مشروط، به جای ارائه‌دادن نمرات آیلتس یا تافل، متقاضی باید دوره‌های زبان انگلیسی پیش‌نیاز برنامه‌ی دانشگاهی را بگذراند. طول دوره‌ی زبان انگلیسی بر اساس سطح مهارت زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود. 
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ