دیپلم پیشرفته کالج- طراحی گرافیک- ارتباطات بصری- کالج فلمینگ- انتاریو

Advanced College Diploma - Graphic Design - Visual Communication (GDV) - Fleming College

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 10
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته3 ساله
هزینه ApplicationFee:$49.00 Tuition:$13,155/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Graphic Design - Visual Communication - Fleming College - Ontario

برنامه طراحی گرافیکی فلمینگ در یک فضای استودیویی منحصر به فرد طراحی شده است. این "کلاس درس به عنوان آزمایشگاه و استودیو طراحی"، شما را به یک طراح حرفه ای در این صنعت در حال رشد تبدیل می کند.

 

برنامه طراحی گرافیکی فلمینگ در یک فضای استودیویی منحصر به فرد طراحی شده است. این "کلاس درس به عنوان آزمایشگاه و استودیو طراحی"، شما را به یک طراح حرفه ای در این صنعت در حال رشد تبدیل می کند. دانشجویان مهارت ها و فهم لازم برای انتقال ایده ها در رسانه های دیجیتال و چاپی را از طریق تجربیات گسترده و متنوع کاربردی به دست می آورند. در پایان شش دوره مدرن، آنها به طور کامل آمادگی خود را برای اجرا، آماده سازی و طراحی کارهای خود در صنعت که نیاز به راه حل های خلاقانه از طریق ارتباطات بصری دارد اعلام می کنند. 

در این برنامه شما حداکثر انعطاف پذیری برای انجام کار با لبتاپ خارج از کلاس درس را دارید. طراحی گرافیک بر همکاری، ارتباطات و آزمایش ها و مهارت هایی که برای کارفرمایان بسیار ارزشمند است تأکید دارد. یک پروژه کوچک مدولار و مشترک به منظور تست توانایی های فردی، توسعه و ساخت، طراحی و مهارت های فنی در نظر گرفته شده است. شغل طراح، انجام کار مستقل با تیمی در پروژه بلند مدت و در مقیاس بزرگ می باشد که نیاز به نام تجاری ، مواد متنوع گرافیکی چند رسانه ای دارد. 
این پروژه ها در طیف گسترده ای از رسانه ها و سیستم عامل ها از جمله نشریات چاپی، تبلیغات، وب، تلفن همراه، رسانه های اجتماعی، علامت های تبلیغاتی و گرافیک محیطی می باشند. تجارب بیشتر و تجربه عملی در دوره کارآموزی در یک استودیوی طراحی یا مؤسسه طراحی داخلی خانه به دست می آید. دانشجویان این برنامه مبانی هنر و اصول طراحی موفقیت آمیز را می آموزند. کارشناسان و طراحان ما که صنایع امروز را شکل می دهند، در سخنرانی ها، کارگاه های آموزشی، کنفرانس صنعت RGD شرکت می کنند. با نمونه کارهای قابل توجه و توانایی ارائه سخنرانی های مؤثر فارغ التحصیل شوید. 
شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
  • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
  • حداقل معدل نمرات: 50%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
  • Min TOEFL ibt:79.0
  • Min IELTS average: 6.0
  • Min Reading: 5.5
  • Min Writing : 5.5
  • Min Listening: 5.5
  • Min Speaking: 5.5
برای پذیرش مشروط، به جای ارائه نمرات IELTS یا TOEFL، متقاضی می تواند دوره های زبان انگلیسی را قبل از برنامه تحصیلی کامل کند. طول دوره انگلیسی بر اساس سطح سواد آموزی زبان انگلیسی تعیین می شود. 
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ