گواهی نامه کالج پیشرفته –مدیریت گردشگری و مهمانداری جهانی (کارآموزی)- کورتنی- بریتیش کلمبیا

Advanced College Diploma - Global Tourism & Hospitality Management (Internship) - North Island College

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 67
طول دوره تحصیلی 2 year advanced diploma including a 4 month internship
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$12,730/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت

معرفی رشته Advanced College Diploma - Global Tourism & Hospitality Management (Internship) - North Island College - British Columbia

شغل و کسب و کار شخصی خود در صنعت مدیریت گردشگری و مهمانداری بین المللی در حال رشد، را روی آموزش و تجربه قبلی خود بنا کنید.

 

شغل و کسب و کار شخصی خود در صنعت مدیریت گردشگری و مهمانداری بین المللی در حال رشد، را روی آموزش و تجربه قبلی خود بنا کنید. از طریق دیدگاه و نگاه جهانی، از فعالیت های مهمان داری و گردشگری درک درستی پیدا کنید و تجربه علمی و عملی در هتل، رستوران و مدیریت رویداد را با مهارت های اصلی کسب و کار در حسابداری و بازاریابی ترکیب کنید. در سال اول، از طریق ترکیب دوره های تئوری و عملی، مهارت مدیریتی خود را توسعه دهید. مبانی حسابداری و بازاریابی به صورت عملی آموزش داده خواهند شد و مهارت های خود را در Third Course Bistro و از طریق شرکت و خلق رویدادهای خاص تقویت کنید. 

در سال دوم دوره های تخصصی یا در مهمانداری و یا در گردشگری را مطالعه خواهید کرد و دوره کارآموزی اجباری 4 ماهه را بسته به اهداف شغلی تان در منطقه و یا در کشورهای دیگر می گذرانید. در این برنامه گزینه یادگیری زبان خارجی برای دنبال کردن تخصص دوگانه در گردشگری و مهمانداری فرصت مناسبی است که در اختیار شما گذاشته شده است. این گزینه ها برای انتقال به تعدادی از برنامه های در مقاطع بالاتر در گردشگری، مهمانداری و کسب و کار، مناسب هستند. 
در گزینه مهمانداری، مدیریت هتل بین المللی را مطالعه می کند و مهارت های مورد نیاز برای درک پیچیدگی های مدیریت عملیات و بهره برداری از هتل و رستوران را توسعه می دهد، مدل های مالکیت و مدیریت جهانی را شناسایی می کند و چگونگی تأثیر ارزش ها، نگرش ها و باورهای مختلف بر کارفرمایان، مشتریان و فرهنگ ها را یاد می دهد. دوره های خدمات غذا و نوشیدنی و مدیریت کسب و کار عمومی، مهارت های شما را افزایش و درک این بخش پویا را راحت می کند. 
گزینه گردشگری پایدار شما را با درک چالش های پیش روی مدیریان و اپراتورهای گردشگری در بازار حساس به لحاظ محیطی امروزی و درک توسعه پایدار فرهنگی در این رشته فراهم می آورد. شما رابطه بین گردشگری، تفریح و مدیریت اقامتگاه با منابع طبیعی را بررسی خواهید کرد و در حالیکه به دغدغه های این صنعت، ذی نفعان و مسئولین نیز گوش جان می سپارید. دوره های در کارآفرینی، مدیریت رویدادهای خاص و قانون، دیدگاه وسیعی از این صنعت به شما می دهد و فرصت سفرهای بین المللی و بازدید از مکان های مختلف را برای شما فراهم می کند
شرایط پذیرش:
حداقل سطح تحصیل موردنیاز:
 • دیپلم کارشناسی 2 ساله
 • حداقل معدل نمرات: 67%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt:80.0
 • Min Reading: 19.0
 • Min Writing : 19.0
 • Min Listening: 19.0
 • Min Speaking: 19.0
 • Min IELTS average: 6.0
 • Min Reading: 5.5
 • Min Writing : 5.5
 • Min Listening: 5.5
 • Min Speaking: 5.5
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

این برنامه پذیرش مشروط ارائه نمی کند.

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ