دیپلم پیشرفته کالج– مهندس الکترونیک / تکنولوژی (کارآموزی- اختیاری)- کالج شریدان- دیویس- انتاریو

Advanced College Diploma - Electronics Engineering Technician/Technology (PELTY) (Optional Co-op) - Sheridan College - Davis

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 10
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته 3ساله
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$16,975/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
9/1/2021
3/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
9/1/2021
3/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
1/1/2022
7/30/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Electronics Engineering Technician/Technology (Optional Co-op) - Sheridan College - Davis - Ontario

یاد بگیرید خلاقانه فکر کنید، مسائل را حل کنید و به طور موثر در تیم های چند رشته ای همکاری کنید. فارغ التحصیلان تکنسین مهندسی الکترونیک / تکنولوژی شریدان در بسیاری از مشاغل در صنایع مختلف کار می کنند

 

یاد بگیرید خلاقانه فکر کنید، مسائل را حل کنید و به طور مؤثر در تیم های چند رشته ای همکاری کنید. فارغ التحصیلان تکنسین مهندسی الکترونیک / تکنولوژی شریدان در بسیاری از مشاغل در صنایع مختلف کار می کنند. کارفرمایان می دانند که فارغ التحصیلان مهندسی الکترونیک ما با دانش تئوری و مهارت های عملی وارد کار می شوند تا از همان روز اول کارایی داشته باشند. برنامه درسی مربوط به صنعت، شریدان با آخرین فن آوری به روز رسانی می شود، بنابراین شما مستقیماً با همان تجهیزات و تکنیک هایی کار خواهید کرد که ممکن است در صنعت مهندسی الکترونیک با آنها روبرو شوید. شما تجربه دست اولی را با سیستم های قدرت و انرژی، پردازش سیگنال، شبیه سازی کامپیوتری، ارتباطات دیجیتال، طراحی مدارهای گرد، سیستم های کنترل، میکروکنترلرها و سیستم های جاسازی شده به دست خواهید آورد. 
پیشرفت کاری و فرصت های یادگیری: دانشجویان می توانند پس از دو سال با مدرک تکنسین مهندسی الکترونیک فارغ التحصیل شوند، و یا برای یک سال به طور اختیاری برای مدرک پیشرفته فن آوری تحصیل کنند. اگر سال سوم را انتخاب کنید، فرصت دارید که با همکاری در زمینه مهندسی الکترونیک درآمد کسب کنید در حالی که مشغول تحصیل هستید. (ثبت نام از طریق پروسه همکاری کو آپ محدود می شود.) 
اطلاعات اضافی: از طریق دستکاری آزمایش ها و تکالیف مبتنی بر پروژه در آزمایشگاه های مهندسی الکترونیک ما، شما یاد خواهید گرفت خلاقانه فکر کنید، مسائل را حل کنید و به طور مؤثر در تیم های چند رشته ای همکاری کنید. در این برنامه دانشجویان با روی لپ تاپ کار می کنند و دسترسی آنلاین به یادداشت ها و سایر مواد دارند. شما می توانید در پروژه های خارج از کلاس درس کار کنید، در پروژه های گروهی همکاری کنید و وقت بیشتری را صرف مطالعه و تسلط بر مطالب کنید. فارغ التحصیلان تمام الزامات علمی در انجمن مهندسین و تکنولوژیست های معتبر مهندسی انتاریو (OACETT) را برای گواهی نامه حرفه ای تکمیل می کنند. الزامات اضافی برای گواهی وجود دارد و توسط OACETT تصویب شده است. فارغ التحصیلان تکنسین مهندسی الکترونیک شریدان اغلب کسب و کار خود را راه می اندازند و یا به عنوان مشاوران آزاد کار می کنند.

شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
 • پایه 12/ دیبرستان
 • حداقل معدل نمرات: 50%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt: 80.0
 • Min Reading: 20.0 
 • Min Writing: 20.0
 • Min Listining: 20.0
 • Min Speaking: 20.0
 • Min IELTS average: 6.0
 • Min Reading: 5.5
 • Min Writing : 5.5
 • Min Listening: 5.5
 • Min Speaking: 5.5

برای پذیرش مشروط به جای ارائه مدرک IELTS یا TOEFL، متقاضی ممکن است دوره های انگلیسی را به صورت پیش نیاز قبل از گرفتن برنامه های آکادمیک کامل کند. طول این دوره آموزش زبان انگلیسی بر اساس سطح تسلط به زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود.

شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ