دیپلم پیشرفته کالج- مهندسی تکنولوژی الکترومکانیکی(کارآموزی- اختیاری) شرایدن- دیویس- انتاریو

Advanced College Diploma - Electromechanical Engineering Technology (PEMTY) (Optional Co-op) - Sheridan College - Davis

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 10
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته 3ساله
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$17,241/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
9/1/2021
3/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
9/1/2021
3/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
1/1/2022
7/30/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Electromechanical Engineering Technology (Optional Co-op) - Sheridan College - Davis - Ontario

این برنامه در شریدان، کسب مهارت های خاص و مورد نیاز مهندسی الکترومکانیکی برای راه اندازی صنعت را فراهم می کند. دستاوردهای برجسته و فرصت های آزمایشگاهی، شما را به طور مستقیم در شرایط کار با سیستم های خودکار و برنامه های پیشرفته مکاترونیک که همان فن آوری مورد استفاده در حرفه مهندسی الکترومکانیکی می باشد، قرار می دهد.

 

این برنامه در شریدان، کسب مهارت های خاص و مورد نیاز مهندسی الکترومکانیکی برای راه اندازی صنعت را فراهم می کند. دستاوردهای برجسته و فرصت های آزمایشگاهی، شما را به طور مستقیم در شرایط کار با سیستم های خودکار و برنامه های پیشرفته مکاترونیک که همان فن آوری مورد استفاده در حرفه مهندسی الکترومکانیکی می باشد، قرار می دهد. توسعه مهارت های با ارزش و دیپلم تکنسین مهندسی برق / تکنولوژی و یا دیپلم پیشرفته، موضوعات مانند: مواد، آزمایش و استانداردهای کیفیت، رباتیک و کنترل کننده های منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) ، طرح بندی، کنترل و پردازش HVAC و سیستم های یکپارچه سازی سیستم های حرفه ای را در بر می گیرد. شما می توانید در مدت دو سال با مدرک دیپلم تکنسین مهندسی الکترومکانیکی فارغ التحصیل شوید و به بازار کار بروید. برنامه دوره سه ساله مهندسی الکترومکانیکی فرصتی برای اعطای جایزه کارآفرینی می باشد. ثبت نام به یک انتخاب خاص محدود می باشد. اطلاعات بیشتر در برنامه دیپلم تکنسین مهندسی الکترومکانیکی شریدان، دانشجویان را با مهارت های بسیار با ارزش در بخش های فن آوری و تولید همراه می کند. شما همچنین می توانید از نرم افزار مهندسی الکترومکانیکی مانند CATIA و بسته های طراحی و کنترل PLC / SCADA استفاده کنید. دانشجویانی که به بازار کار می روند باید واجد شرایط طراحی، نصب، نگهداری، کار، نظارت بر سیستم های الکترومکانیکی پیچیده باشند. مهندسین و تکنسین های مهندسی الکترومکانیکی می توانند برای یافتن شغل به بخش های صنعتی مراجعه کنند. صنایع مشترک شامل: فرآورده های غذایی، فرآورده های انرژی، فرآورده های دارویی و شیمیایی ، هواپیمایی، هوا فضا می باشد. فارغ التحصیلان تکنسین مهندسی الکترومکانیکی شریدان اغلب تحصیلات خود را در سطح مقاطع دانشگاهی ادامه می دهند و مدرک کارشناسی در بخش مهندسی یا تکنولوژی را از مرکز تکنسین های فنی و تکنولوژیست ها (OACETT) دریافت کنند. شرایط بیشتر برای دریافت گواهی نامه وجود دارد که توسط OACETT تعیین شده است. 

شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
 • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
 • حداقل معدل نمرات: 50%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt: 80.0
 • Min Reading: 20.0 
 • Min Writing: 20.0
 • Min Listining: 20.0
 • Min Speaking: 20.0
 • Min IELTS average: 6.0
 • Min Reading: 5.5
 • Min Writing : 5.5
 • Min Listening: 5.5
 • Min Speaking: 5.5

برای پذیرش مشروط به جای ارائه مدرک IELTS یا TOEFL، متقاضی ممکن است دوره های انگلیسی را به صورت پیش نیاز قبل از گرفتن برنامه های آکادمیک کامل کند. طول این دوره آموزش زبان انگلیسی بر اساس سطح تسلط به زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود.
 
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ