دیپلم کالج پیشرفته – فناوری مهندسی الکترومکانیک – اتوماسیون ساختمان (T171) - تورنتو، انتاریو

Advanced College Diploma - Electromechanical Engineering Technology - Building Automation (T171) - George Brown College - Casa Loma

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 50
طول دوره تحصیلی 3 year advanced diploma
هزینه ApplicationFee:$95.00 Tuition:$13,520/year CostofLiving:$12,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
12/1/2021
6/30/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
12/1/2022
6/30/2023
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Electromechanical Engineering Technology - Building Automation (T171)

سیستم های اتوماسیون ساختمان نه تنها پارامترهای اصلی را کنترل می کنند: بلکه آنها جریان هوا را تنظیم می کنند، مصرف انرژی را پایش می کنند و آنها را با سیستم امنیت، نورپردازی و سایر سیستم های ساختمانی ادغام و یکپارچه کرده تا راحتی، ایمنی و راندمان انرژی را فراهم کنند.

سیستم های اتوماسیون ساختمان نه تنها پارامترهای اصلی را کنترل می کنند: بلکه آنها جریان هوا را تنظیم می کنند، مصرف انرژی را پایش می کنند و آنها را با سیستم امنیت، نورپردازی و سایر سیستم های ساختمانی ادغام و یکپارچه کرده تا راحتی، ایمنی و راندمان انرژی را فراهم کنند. امروزه ساختمان های به طور فزاینده ای پیچیده هستند و در استفاده و اندازه بلکه در ساعات بهره برداری، سطح راحتی و شرایط محیطی متفاوت می باشند. دفاتر، منازل، هتل ها، مدارس و ساختمان های اداری همگی شرایط و الزامات متفاوتی دارند. 
فناوری خدمات ساختمانی بهینه نتیجه طراحی سیستم های مناسب و یکپارچه سازی در طی برنامه ریزی، ساخت و ساز، راه اندازی و عملیات می باشد. این برنامه دیپلم پیشرفته در اتوماسیون ساختمان دانشجویان را با مهارت های فنی مورد نیاز برای موفقیت در بازار کار آماده می کند. دانشجویان، نصب، برنامه ریزی، تنظیم و نگهداری سیستم های اتوماسیون ساختمان، برنامه و نصب حسگرها، عملگرها و کنترل کننده ها، جمع آوری داده ها برای استفاده در زمان واقعی یا برای دستیابی به سرور مرکزی، کار کردن با پلت فرم های نرم افزاری ساختمان که سیستم های مختلف را به هم متصل می کند را یاد می گیرند. 
فارغ التحصیلان از مجموعه مهارت ها و توانایی های متنوع برخوردار خواهند شد که همچنین آنها را برای مشاغل سبز متمرکز بر راندمان انرَژی، انرژی تجدید پذیر، و محیط زیست آماده خواهند ساخت. این برنامه مجموعه مهارت هایی که در هر دو صنعت ساخت و ساز و کنترل ها و صنعت اتوماسیون مورد نیاز و پر تقاضا است را فراهم می کند. 
شرایط پذیرش:
حداقل سطح تحصیل موردنیاز:
 • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
 • حداقل معدل نمرات: 50%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش ، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt:80.0
 • Min Reading: 20.0
 • Min Writing : 20.0
 • Min Listening: 20.0
 • Min Speaking: 20.0
 • Min IELTS average: 6.0
 • Min Reading: 5.5
 • Min Writing : 5.5
 • Min Listening: 5.5
 • Min Speaking: 5.5
برای پذیرش مشروط، به جای ارائه‌دادن نمرات آیلتس یا تافل، متقاضی باید دوره‌های زبان انگلیسی پیش‌نیاز برنامه‌ی دانشگاهی را بگذراند. طول دوره‌ی زبان انگلیسی بر اساس سطح مهارت زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود. 
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ