دیپلم کالج پیشرفته– فناوری مهندسی الکترو مکانیک- اتوماسیون و رباتیک (کو-اپ اختیاری)- کالج سنتنیال- انتاریو

Advanced College Diploma - Electro-Mechanical Engineering Technology - Automation and Robotics (Optional Co-op) (4106) - Centennial College

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 12
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته3 ساله
هزینه ApplicationFee:$49.00 Tuition:$14,140/year CostofLiving:$12,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
7/1/2021
1/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
11/1/2021
5/10/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
3/1/2022
9/7/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Electro-Mechanical Engineering Technology - Automation and Robotics (Optional Co-op) - Centennial College - Ontario

با دانش عمیقی که از این برنامه خواهید آموخت، نقش کلیدی در دنیای فناوری ایفا کنید. و با تجربه عملی که در برنامه فناوری مهندسی مکانیک- اتوماسیون و رباتیک (PTY) کسب خواهید کرد، خود را برای ایفای نقش کلیدی در دنیای تکنولوژی آماده کنید

 

با دانش عمیقی که از این برنامه خواهید آموخت، نقش کلیدی در دنیای فناوری ایفا کنید. و با تجربه عملی که در برنامه فناوری مهندسی مکانیک- اتوماسیون و رباتیک (PTY) کسب خواهید کرد، خود را برای ایفای نقش کلیدی در دنیای تکنولوژی آماده کنید. اتوماسیون به طور گسترده در هر صنعتی استفاده شده است و نیاز به فارغ التحصیلان آموزش دیده و مجرب در این عرصه، بسیار به چشم می خورد. دامنه کاملی از تئوری اتوماسیون و مکانیک از مدارهای پایه تا کاربرد آنها در سیستم ساخت را مطالعه خواهید کرد. شما در مورد هیدرولیک، پنوماتیک، برق، الکترونیک، رباتیک و کنترل کننده های منطق قابل برنامه نویسی (PLC)، مطالعه و آموزش خواهید دید. در این برنامه به سیستم های تعبیه شده با استفاده از ریز کنترل کننده ها، کنترل کیفیت با استفاده از بازرسی چشمی و SPC و کنترل بازخورد پیوسته با استفاده از PID، توجه ویژه شده است. هچنین در مورد یکپارچه سازی تجهیزات اتومات شده از طراحی گرفته تا ساخت و نصب و راه اندازی آنها آموزش خواهید دید.

شرایط پذیرش:

-حداقل سطح تحصیل مورد نیاز: دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان

-حداقل معدل نمرات: 60%

الزامات مهارت انگلیسی:

برای پذیرش مستقیم، متقاضی باید از یک کشور انگلیسی زبان باشد (برای فهرست کشورهای انگلیسی زبان اینجا را کلیک کنید) یا یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را گرفته باشد:

-حداقل نمره تافل (ibt):  79 (خواندن: حداقل 20          نوشتن: حداقل 20        شنیداری: حداقل 20          مکالمه: حداقل 20)

-حداقل نمره آیلتس :     متوسط 6.0 (حداقل نمره خواندن: 5.5، حداقل نمره نوشتن: 5.5، حداقل نمره گوش دادن: 5.5، حداقل نمره مکالمه: 5.5)

برای پذیرش مشروط، اگر حداقل الزامات زبان انگلیسی (آیلتس یا تافل) را نداشتید، در صورتی واجد شرایط پذیرش می شوید که به محض ورود، و با شرط موفقیت در آزمون ارزشیابی زبان انلگیسی کالج سنتنیال، فرم پذیرش نامه مشروط برای برخی از برنامه ها را پر کنید. اگر حد نصاب نمرات را کسب نکردید، می توانید در برنامه یادگیری زبان انگلیسی و یا برنامه های پایه کالج سنتنیال شرکت کنید و برای انتخاب برنامه خود واجد شرایط شوید. 

سایر شرایط:

زبان انگلیسی 12 و یا معادل، ریاضیات 11 و یا 12 و یا معادل

هزینه ها:

هزینه فعالیت دانشجویی:                               318 دلار در سال

هزینه خدمات دانشجویی:                              80 دلار در سال

هزینه بیمه سلامت:                                    615 دلار در سال

هزینه باشگاه و فعالیت های ورزشی:                  170 دلار در سال

هزینه های جزئی و لازم برنامه:                        729 دلار در سال

* توجه: اخذ هزینه های اضافی ممکن است اعمال شوند

** تمامی هزینه ها بدون اطلاع قبلی تغییر می کنند

هزینه درخواست نامه:               49.00 دلار کانادا

اخذ پذیرش نامه معتبر تورنتو، انتاریو در کانادا:      14.140 دلار کانادا در سال

هزینه شهریه تحصیلی: 12.000 دلار کانادا در سال- می توانید به صورت پاره وقت در دانشگاه کار کنید

هزینه اقامت و زندگی:

مدت زمان بررسی و پردازش درخواست: 30 روز، مدت زمان بررسی و پردازش ویزا: 0 تا 120 روز، دوره های 4 تا 12 ماهه برنامه ESL:            13.283 دلار کانادا

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ