دیپلم کالج پیشرفته- فناوری مهندسی برق- کالج فن شا- انتاریو

Advanced College Diploma - Electrical Engineering Technology (ELY7) - Fanshawe College

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 13
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته3 ساله
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$13,790/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
10/1/2021
4/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
4/1/2022
10/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Electrical Engineering Technology- - Fanshawe College - Ontario

طراحی و نگهداری سیستم هایی که به دنیای ما قدرت می بخشد، یک شغل حیاتی، محترم و پر تقاضاست. اگر شما نسبت به یادگیری مهارت های تخصصی برای این شغل پویا هیجان زده و آماده هستید، با برنامه فناوری مهندسی برق فن شا، آینده خود را روشن کنید. از آنجایی که مهندسی برق یک شغل مهارتی و عملی است، مهارت های تئوری جدید خود را به شرایط واقعی آزمایشگاهی که در آن روی اجزای الکتریکی، الکترونیکی و دیجیتال کار می کنید، برده و اعمال کنید.

 

طراحی و نگهداری سیستم هایی که به دنیای ما قدرت می بخشد، یک شغل حیاتی، محترم و پر تقاضا است. اگر شما نسبت به یادگیری مهارت های تخصصی برای این شغل پویا هیجان زده و آماده هستید، با برنامه فناوری مهندسی برق فن شا، آینده خود را روشن کنید. از آنجایی که مهندسی برق یک شغل مهارتی و عملی است، مهارت های تئوری جدید خود را به شرایط واقعی آزمایشگاهی که در آن روی اجزای الکتریکی، الکترونیکی و دیجیتال کار می کنید، برده و اعمال کنید. 

شما از فناوری پیشرفته برای کمک به حل مشکلات برقی که برای دنیای الکتریکی مهم هستند، استفاده می کنید. همچنین، همان طور که در طول این برنامه، مشغول به تحصیل هستید، می توانید تخصص خود را انتخاب کنید. هنگامی که فارغ التحصیل می شوید، فرصت های شغلی و کار در دفاتر طراحی مهندسی، بخش های مهندسی کارخانجات و صنایع فرآوری (مانند فولاد، کاغذ، پلاستیک و شیمیایی)، تأسیسات برق و یا تولید کنندگان کامپیوتر و ابزار دقیق، پیش روی شماست
پس از اتمام برنامه، مهارت هایی که آموخته اید به اندازه گزینه های شغلی پیش رویتان متفاوت خواهند بود. به تیم طراحان بپیوندید، یا به عنوان سرپرست کارگاه، کار کنید. شاید مهارت های شما بیشتر در زمینه فروش قطعات الکترونیکی باشد. هر انتخابی که بکنید، شما متخصصی آموزش دیده برای کار در یک شغل باور نکردنی، محترم و پر تقاضا هستید.
شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
  • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
  • حداقل معدل نمرات: 65%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
  • Min TOEFL ibt:79.0
  • Min IELTS average: 6.0
  • Min Reading: 5.5
  • Min Writing : 5.5
  • Min Listening: 5.5
  • Min Speaking: 5.5
برای پذیرش مشروط، به جای ارائه‌دادن نمرات آیلتس یا تافل، متقاضی باید دوره‌های زبان انگلیسی پیش‌نیاز برنامه‌ی دانشگاهی را بگذراند. طول دوره‌ی زبان انگلیسی بر اساس سطح مهارت زبان انگلیسی متقاضی تعیین می‌شود. 
سایر شرایط
  • ریاضیات با حداقل معدل نمرات 65%: یکی از ریاضیات 12 برای فناوری کالج (C)، مبانی ریاضیات 12 برای ریاضیات کالج (U)، توابع پیشرفته 12 برای دانشگاه (U)، محاسبات و بردار برای دانشگاه (U)، ریاضیات 12 مدیریت داده (U)، توابع 11 (U)، توابع و کاربردهای 11 (M)
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ