دیپلم پیشرفته کالج- فناوری سیستم های کامپیوتری- تحلیلگر سیستم ها (کارآموزی- اختیاری) کالج شرایدن- دیویس- انتاریو

Advanced College Diploma - Computer Systems Technology - Systems Analyst (PCSAC) (Optional Co-op) - Sheridan College - Davis

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 10
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته 3ساله
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$16,380/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
9/1/2021
3/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
9/1/2021
3/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
1/1/2022
7/30/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Computer Systems Technology - Systems Analyst (Optional Co-op) - Sheridan College - Davis - Ontario

متخصصان سیستم های کامپیوتری همیشه متقاضی افزایش نقش فناوری در کسب و کار هستند. محور اصلی برنامه درسی شامل آموزش محاسبات سیستم عامل ها از جمله دستگاه های تلفن همراه می باشد که شما آن را در طول برنامه سه ساله یاد می گیرید:

 

متخصصان سیستم های کامپیوتری همیشه متقاضی افزایش نقش فناوری در کسب و کار هستند. محور اصلی برنامه درسی شامل آموزش محاسبات سیستم عامل ها از جمله دستگاه های تلفن همراه می باشد که شما آن را در طول برنامه سه ساله  یاد می گیرید: Java، C #، XML،.NETWeb ،  HTML5 / CSS3 / JavaScript / PHP ، برنامه های کاربردی  iOS  و اندروید. ویژگی ها و رویکرد سیستم تحلیلگر برنامه مبتنی بر کپسون(CBL)  در سال سوم ارائه می شود. شما با کارهای گروهی، مهارت انتقادی در محل کار، یک برنامه و سیستم کامپیوتری را برای یک مشتری واقعی طراحی می کنید. پس از کسب مدرک دیپلم پیشرفته سیستم های کامپیوتری، می توانید برای دوره 3 ساله کارشناسی علوم کاربردی(سیستم های اطلاعاتی امنیت) شریدان اقدام کنید. تحلیلگران شریدان در برنامه نویسی و طراحی سیستم های کامپیوتری برتر هستند و نحوه استفاده از فناوری توسط آنها در بازار کار عملکرد بهتری دارد. دوره های اضافی در برنامه درسی شما عبارت اند از: برنامه های کاربردی، برنامه های گوشی های هوشمند از جمله لینوکس  UnixObject-oriented /UML ،تجزیه و تحلیل سیستم و طراحی Database ، طراحی و پیاده سازی (اوراکل / MySQL) ،ارتباطات داده ها، پیکربندی شبکه سیستم های امنیتی،  مدیریت پروژه در طول برنامه و طراحی راه حل های پیچیده از جمله: تجارت الکترونیک، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)،  ردیابی سیستم، مدیریت زنجیره تأمین (SCM) ، سیستم حسابداری و مدیریت مالی. شما همچنین می توانید از فرصت های آموزشی منحصر به فرد از قبیل: کارآفرینی، تجربه های ارزشمند و درآمدی برای کمک به هزینه تحصیلات کسب کنید. ثبت نام محدود می باشد. محاسبات موبایل، دسترسی آنلاین به اطلاغات، سخنرانی ها، یادداشت ها، تکالیف درسی، کار گروهی و سایر مواد موضوعی راهکارهای یادگیری می باشند. دیگر مزایا این برنامه شامل موافقت نامه دانشگاه مک کارد، دانشگاه Ryerson و دیگر دانشگاه ها می باشد که در آن شما می توانید با استفاده از دیپلم پیشرفته خود را برای ادامه تحصیلات در مقطع کارشناسی اقدام کنید. برنامه تحلیلگر سیستم در انجمن اطلاعات پردازش کانادا (CIPS) معتبر است. 


شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
 • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
 • حداقل معدل نمرات: 50%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt: 80.0
 • Min Reading: 20.0 
 • Min Writing: 20.0
 • Min Listining: 20.0
 • Min Speaking: 20.0
 • Min IELTS average: 6.0
 • Min Reading: 5.5
 • Min Writing : 5.5
 • Min Listening: 5.5
 • Min Speaking: 5.5


برای پذیرش مشروط به جای ارائه مدرک IELTS یا TOEFL، متقاضی ممکن است دوره های انگلیسی را به صورت پیش نیاز قبل از گرفتن برنامه های آکادمیک کامل کند. طول این دوره آموزش زبان انگلیسی بر اساس سطح تسلط به زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود.

شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ