دیپلم پیشرفته کالج فناوری سیستم های کامپیوتری (کارآموزی- اختیاری)- کالج سنکا- انتاریو

Advanced College Diploma - Computer Systems Technology (CTY) (Optional Co-op) - Seneca at York Campus - Seneca College

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 11
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته 3ساله
هزینه ApplicationFee:$65.00 Tuition:$13,728/year CostofLiving:$12,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
10/1/2021
4/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
3/1/2022
12/13/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
6/1/2022
12/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Computer Systems Technology (Optional Co-op) - - Seneca College - Ontario

مدرسه فناوری اطلاعات و ارتباطات سنکا، در دنیای شبکه شناخته شده است. این برنامه با مشارکت برخی از نام های پر نفوذ در شبکه های امروزی مانند سیسکو، آی بی ام، مایکروسافت و با طراحی شبکه، مدیریت شبکه و پشتیبانی از میکرو رایانه ها طراحی شده است.

 

مدرسه فناوری اطلاعات و ارتباطات سنکا، در دنیای شبکه شناخته شده است. این برنامه با مشارکت برخی از نام های پر نفوذ در شبکه های امروزی مانند سیسکو، آی بی ام، مایکروسافت و با طراحی شبکه، مدیریت شبکه و پشتیبانی از میکرو رایانه ها طراحی شده است. 

درس ها در سه ترم اول با برنامه شبکه های کامپیوتری و پشتیبانی فنی (CNS) مشابه هستند، که امکان انتقال به این دو رشته را فراهم می کند. گزینه ارزشمند کو-آپ در ترم های بالاتر به شما این امکان را می دهد تا آموخته های خود را در دنیای واقعی اعمال کنید. ترم چهارم، پنجم و ششم، شما را با مفاهیم پیشرفته و تمرین در زمینه طراحی و بهینه سازی شبکه ها، موضوعات پیشرفته در امنیت، ارتباطات داده و پروتکل صدا روی اینترنت (VOIP)، مدیریت یونیکس / لینوکس، مدیریت بازی چند نفره، عملیات و اتصال IBM سری i و پشتیبانی تجارت الکترونیک آشنا می کند. 
برنامه های فناوری سیستم های کامپیوتری شامل موضوعات عملی است و به طور خاص روی تمریناتی که در آزمایشگاه های تخصصی انجام می شود، تمرکز دارد. شما در آزمایشگاه های اختصاصی با محیط هایی مانند لینوکس، مایکروسافت ویندوز، شبکه، سخت افزار کامپیوتر، اینترنت و سیستم IBM I آشنا خواهید شد. از طریق این آزمایشگاه ها، می توانید به کامپیوترهای جداگانه، خوشه ای و شبکه ای، همراه با یک میزبان از سرورهای LAN و رایانه های میانی دسترسی داشته باشید. 
درس های شما شامل سخت افزار کامپیوتر، سیستم عامل، اینترنت، HTML، یونیکس / لینوکس و مدیریت سرور مایکروسافت ویندوز، ارتباطات داده، اتصال IBM سری i، نصب و نگهداری سرور وب، پروتکل صدا روی اینترنت و امنیت می شود. در ترم چهار، پنج و شش می توانید از میان بسیاری از پیشنهادات گزینه های حرفه ای را انتخاب کنید و سیستم ها و مهارت های فنی خود را در برنامه ریزی و اجرای یک پروژه کامپیوتری در «زندگی واقعی» برای یک مشتری به کار بگیرید.
 
شرایط پذیرش:
حداقل  تحصیلات موردنیاز:
 • دیپلم کارشناسی 2 ساله 
 • حداقل معدل نمرات: 55%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt: 80.0
 • Min Reading: 20.0 
 • Min Writing: 20.0
 • Min Listining: 20.0
 • Min Speaking: 20.0
 • Min IELTS average: 6.0
 • Min Reading: 5.5
 • Min Writing : 5.5
 • Min Listening: 5.5
 • Min Speaking: 5.5

برای پذیرش مشروط به جای ارائه مدرک IELTS یا TOEFL، متقاضی ممکن است دوره های انگلیسی را به صورت پیش نیاز قبل از گرفتن برنامه های آکادمیک کامل کند. طول این دوره آموزش زبان انگلیسی بر اساس سطح تسلط به زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود.
سایر شرایط:
 • انگلیسی 12
 • ریاضی 12 یا 11
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ