دیپلم کالج- امنیت کامپیوتری و تحقیقات- مدرک پیشرفته- کالج فلمینگ- انتاریو

Advanced College Diploma - Computer Security and Investigations (CSI) - Fleming College

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 10
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته3 ساله
هزینه ApplicationFee:$49.00 Tuition:$15,915/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Computer Security and Investigations - Fleming College - Ontario

برنامه امنیت کامپیوتری و تحقیقات طراحی شده است تا دانش و مهارت لازم برای مدیریت، حفاظت و امنیت فناوری اطلاعات را به شما ارائه دهد.

 

برنامه امنیت کامپیوتری و تحقیقات طراحی شده است تا دانش و مهارت لازم برای مدیریت، حفاظت و امنیت فناوری اطلاعات را به شما ارائه دهد. کلاس های شما به طور منظم بررسی می شود تا اطمینان حاصل شود که موضوعات جدید مورد نیاز صنعت باشند. این موضوعات شامل تهدید هک، تجزیه و تحلیل خطر، تجزیه و تحلیل اطلاعات، امنیت کامپیوترهای پیشرفته، هک تحقیقات CISCO ، طراحی شبکه و مدیریت شبکه امنیت،/ جرم شناسی و مطالعات حقوقی می باشند علاوه بر این موضوعات، یادگیری نحوه توسعه سیستم ها، رویه ها و منابع انسانی برای مدیریت خطرات مرتبط با فن آوری اطلاعات و توانایی ارائه پشتیبانی فنی برای حفاظت، امنیت افراد و سازمان ها از جرائم اینترنتی ارائه می شود. 

مطالعات شما از دیدگاه مدیریت و نظارت بر اجرای قانون با تاکید بر مهارت های فنی و مدیریتی مورد نیاز برای اجرای امنیت فناوری اطلاعات و مهارت های تحقیقاتی لازم برای پاسخ مناسب به نقض امنیت می باشد. شما علاوه بر بهره گیری از دوره های قانونی، عدالت و جرم و جنایت، از مزایای دیگر کالج فلمینگ در این زمینه برخوردار می شوید همچنین شما علاوه بر دریافت آموزش فنی، به یک مشاور فناوری نیاز دارید تا از تجارب او بهره مند شوید. درترم پنجم و ششم این برنامه سه ساله، یک پروژه کاربردی تعاملی یا مشارکت در کسب و کار، صنعت، سازمان اجرای قانون یا اداره دولتی برای شما در نظر گرفته شده است. 
شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
  • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
  • حداقل معدل نمرات: 50%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
  • Min TOEFL ibt:79.0
  • Min IELTS average: 6.0
  • Min Reading: 5.5
  • Min Writing : 5.5
  • Min Listening: 5.5
  • Min Speaking: 5.5
برای پذیرش مشروط، به جای ارائه نمرات IELTS یا TOEFL، متقاضی می تواند دوره های زبان انگلیسی را قبل از برنامه تحصیلی کامل کند. طول دوره انگلیسی بر اساس سطح سواد آموزی زبان انگلیسی تعیین می شود. 
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ