دیپلم کالج پیشرفته- مهندسی کامپیوتر، (کارآموزی) - کالج الگون کوین- واحد اتاوا- انتاریو

Advanced College Diploma - Computer Engineering Technology - Computing Science (Co-op) - Algonquin College - Ottawa

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 10
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته 3ساله
هزینه ApplicationFee:$95.00 Tuition:$15,200/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Computer Engineering Technology - Computing Science (Co-op) - Algonquin College - Ottawa - Ontario

برنامه سه ساله دیپلم پیشرفته کالج انتاریو دانشجویان را برای حرفه ی فناوری اطلاعات (IT) در بخش خصوصی یا دولتی آماده می کند. دانشجویان دانش و مهارت استفاده از طیف گسترده ای از تفکر تحلیلی مبتنی بر فناوری اطلاعات و مهارت های حل مسئله برای کمک به عملیات روزمره سیستم های نرم افزاری شرکت یا در توسعه سیستم های جدید به دست می آورند.

 

برنامه سه ساله دیپلم پیشرفته کالج انتاریو دانشجویان را برای حرفه ی فناوری اطلاعات (IT) در بخش خصوصی یا دولتی آماده می کند. دانشجویان دانش و مهارت استفاده از طیف گسترده ای از تفکر تحلیلی مبتنی بر فناوری اطلاعات و مهارت های حل مسئله برای کمک به عملیات روزمره سیستم های نرم افزاری شرکت یا در توسعه سیستم های جدید به دست می آورند. 

برنامه درسی شامل انواع زبان برنامه نویسی (Java، C #، C ++، C و دیگر موارد) و سیستم عامل (Windows، Unix / Linux و QNX) است. علاوه بر این، دانشجویان ابزارهای توسعه و روش های اشکال زدایی را که برای طراحی، کد و تست برنامه های یکپارچه و یا جداسازی شده و سیستم های نرم افزاری مورد استفاده قرار می گیرند، مطالعه می کنند. در ابتدا، دانشجویان در پروژه های حمایت شده دنیای واقعی کار می کنند تا برنامه ای جامع را به عنوان بخشی از مهندسی نرم افزار برنامه ایجاد کنند. در سطح 6 دانشجویان یک دوره انتخابی را از لیست تأیید شده در زمینه هایی شامل گرافیک / چند رسانه ای، برنامه نویسی پیشرفته پایگاه داده، اندروید، برنامه نویسی کسب و کار (Cobol) و برنامه نویسی وب پیشرفته، انتخاب می کنند. 
تقریباً دو سوم برنامه درسی شامل دوره های برنامه نویسی سیستم، توسعه نرم افزار، تست و نگهداری می باشد. برنامه درسی شامل دوره هایی در مهارت های ارتباطی فنی (هر دو شفاهی و کتبی)، ریاضیات و انتخاب های عمومی تحصیلی است. دانشجویان به امکانات محاسباتی مدرن دسترسی دارند. این برنامه سه دوره آموزش (کو - آپ) ارائه می دهد. دانشجویان واجد شرایط با حداقل GPA 2.7، فرصت درخواست استخدام مشاغل کوپراس برای کسب تجربه در شبکه صنعتی را دارند. 
شرایط پذیرش:
حداقل سطح تحصیلات موردنیاز:
 • دیپلم یا فارغ التحصیلی دبیرستان 
 • حداقل معدل نمرات: 50 %
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt: 80.0
 • Min Reading: 20.0 
 • Min Writing: 20.0
 • Min Listining: 20.0
 • Min Speaking: 20.0
 • Min IELTS average: 6.0
 • Min Reading: 5.5
 • Min Writing : 5.5
 • Min Listening: 5.5
 • Min Speaking: 5.5
برای پذیرش مشروط، به جای ارائه‌دادن نمرات آیلتس یا تافل، متقاضی باید دوره‌های زبان انگلیسی پیش‌نیاز برنامه‌ی دانشگاهی را بگذراند. طول دوره‌ی زبان انگلیسی بر اساس سطح مهارت زبان انگلیسی متقاضی تعیین می‌شود. 
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز
 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ