دیپلم پیشرفته کالج- تکنسین مهندسی کامپیوتر / فناوری (کارآموزی- اختیاری)- کالج شرایدن- دیویس- انتاریو

Advanced College Diploma - Computer Engineering Technician/Technology (PCPET) (Optional Co-op) - Sheridan College - Davis

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 10
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته 3ساله
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$16,989/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
9/1/2021
3/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
9/1/2021
3/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
1/1/2022
7/30/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Computer Engineering Technician/Technology(Optional Co-op) - Sheridan College - Davis - Ontario

این برنامه تجارب عمیق و یک رویکرد حل مسئله فن آوری مهندسی کامپیوتر می باشد و به توسعه مهارت های شما مانند توسعه برنامه نویسی در سطح بالا و مهارت های مهندسی کامپیوتر که در میان کارفرمایان تقاضای بالایی دارد منجر می شود.

 

این برنامه تجارب عمیق و یک رویکرد حل مسئله فن آوری مهندسی کامپیوتر می باشد و به توسعه مهارت های شما مانند توسعه برنامه نویسی در سطح بالا و مهارت های مهندسی کامپیوتر که در میان کارفرمایان تقاضای بالایی دارد منجر می شود. در طول سال دوم شما می توانید برای کو-آپ اقدام کنید. شما سه ترم کو-آپ در برنامه دیپلم فناوری دارید. اصول و مفاهیم پیشرفته برنامه مهندسی کامپیوتر شریدان بیشتر بر رشته های مهندسی ریاضی تأکید داردو دوره های سال دوم و سوم بر مفاهیم پیشرفته مهندسی کامپیوتر ، ازجمله توسعه نرم افزاری تا طراحی سیستم ها متمرکز است . هنگامی که شما در برنامه تکنسین فنی مهندسی کامپیوتر شریدان فارغ التحصیل می شوید، تمام شرایط علمی برای دریافت گواهی نامه حرفه ای انجمن مهندسین و تکنولوژیست های معروف مهندسی انتاریو (OACETT) را دارید. شرایط بیشتر برای صدور گواهی نامه وجود دارد و توسط OACETT تعیین شده است. اطلاعات بیشتر شامل نوآوری در فن آوری مهندسی کامپیوتر می شود و این مشخصه برنامه دیپلم مهندسی کامپیوتر در شریدان است. ما تجربه عملی و یک رویکرد حل مسئله را به دانشجویان فن آوری مهندسی کامپیوتر ارائه می دهیم تا راه حل مشکلات مهندسی کامپیوتر در دنیای واقعی را بیایند. شما: طراحی، پیاده سازی و حفظ سیستم های کامپیوتری و شبکه ها، ایجاد کنترل فرآیند، کسب اطلاعات و مدیریت داده و راه حل ها، اتصال شبکه با سیستم های اطلاعاتی متصل با میکروکنترلرها، سیستم های بیسیم و سایر تکنولوژی های مصرفی محصول. طراحی و مدیریت سرورهای اطلاعاتی را یاد می گیرید. در برنامه مهندسی کامپیوتر شریدان شما با استفاده از رایانه ها، موبایل  و دسترسی به یادداشت ها و سخنرانی ها و سایر مواد موضوعی، در دانشگاه و غیره آموزش می بینید. پس از فارغ التحصیلی، دانشجویان می توانند پس از تکمیل یک برنامه، برای ورود به دوره کارشناسی علوم کاربردی شریدان (سیستم اطلاعات امنیت اطلاعات) درخواست دهند.

 
شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
 • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
 • حداقل معدل نمرات: 50%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt: 80.0
 • Min Reading: 20.0 
 • Min Writing: 20.0
 • Min Listining: 20.0
 • Min Speaking: 20.0
 • Min IELTS average: 6.0
 • Min Reading: 5.5
 • Min Writing : 5.5
 • Min Listening: 5.5
 • Min Speaking: 5.5

برای پذیرش مشروط به جای ارائه مدرک IELTS یا TOEFL، متقاضی ممکن است دوره های انگلیسی را به صورت پیش نیاز قبل از گرفتن برنامه های آکادمیک کامل کند. طول این دوره آموزش زبان انگلیسی بر اساس سطح تسلط به زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود.

شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ