دیپلم پیشرفته کالج- مراقبت از کودکان و نوجوانان- کالج فلمینگ- انتاریو

Advanced College Diploma - Child and Youth Care (CYW) - Fleming College

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 10
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته3 ساله
هزینه ApplicationFee:$49.00 Tuition:$13,155/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Child and Youth Care - Fleming College - Ontario

دانشجویان برنامه مراقبت از کودکان و نوجوانان (CYCs) در همه جنبه های مراقبت شامل مصرف، ارزیابی، برنامه ریزی فرموله سازی هدف و مداخله مشارکت دارند

 

دانشجویان برنامه مراقبت از کودکان و نوجوانان (CYCs) در همه جنبه های مراقبت شامل مصرف، ارزیابی، برنامه ریزی فرموله سازی هدف و مداخله مشارکت دارند. دانشجویان از طریق انواع استراتژی های درمان، به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از یک تیم درمانی عمل می کنند. مشاوران کودک با معلمان، کارمندان اجتماعی، روانشناسان و روانپزشکان و همچنین سایر ارائه دهندگان خدمات اجتماعی در این برنامه همکاری می کنند تا یک رویکرد جامع در زمینه مراقبت ارائه دهند. 

این برنامه تضمین می کند که شما مهارت های لازم برای اشتغال به عنوان یک کارمند مراقبت از کودکان و نوجوانان را به دست آورید و از آن در شرایط مورد نیاز با مجوز رسمی که در این زمینه طراحی شده است استفاده کنید. کارآموزی، تجربه عملی متنوع و فرصت های فراوانی برای کسب مهارت ها برای برقراری ارتباط با این گروه در نظر گرفته شده است. دوره های آموزشی عبارت اند از: نوآوری و بهترین شیوه ها، از قبیل اعمال آگاهی در زمینه آسیب و درمان خانواده، و همچنین پویایی گروه، مشاوره، حمایت، قوانین، مداخله در بحران و پویایی خانواده. 
فلسفه این برنامه به طور کامل با وقایع روزمره و فرصت های یادگیری برای رشد و توانمند سازی فرد درگیر است. برنامه درسی نیز بر تمرین ارزش های فردی، باورها، نگرش ها و مفروضات مربوط به رفتار و روابط انسانی تاکید دارد. شما همچنین استراتژی های مراقبت از خود را جهت ارائه کار اثربخش در این زمینه یاد می گیرید. پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، فارغ التحصیلان واجد شرایط پیوستن به انجمن مشاوران کودک و نوجوان انتاریو خواهند بود. 
شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
  • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
  • حداقل معدل نمرات: 50%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
  • Min TOEFL ibt:79.0
  • Min IELTS average: 6.0
  • Min Reading: 5.5
  • Min Writing : 5.5
  • Min Listening: 5.5
  • Min Speaking: 5.5
برای پذیرش مشروط، به جای ارائه نمرات IELTS یا TOEFL، متقاضی می تواند دوره های زبان انگلیسی را قبل از برنامه تحصیلی کامل کند. طول دوره انگلیسی بر اساس سطح سواد آموزی زبان انگلیسی تعیین می شود.
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ