دیپلم کالج پیشرفته–مراقبت از کودک و نوجوان- کالج فن شا- انتاریو

Advanced College Diploma - Child and Youth Care (CYW4) - Fanshawe College

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 10
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته3 ساله
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$13,637/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
10/1/2021
4/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
4/1/2022
10/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Child and Youth Care- - Fanshawe College - Ontario

ایجاد تفاوت های واقعی در زندگی کودک، نوجوان و خانواده های آنها یک انتخاب شغلی افتخار آمیز و قابل احترام است. با برنامه مراقبت از کودک و نوجوان فن شا، طیف گسترده ای از مهارت ها را یاد خواهید گرفت که با آن می توانید تاثیر مثبتی بر زندگی افراد در جامعه داشته باشید که این کار بزرگ و ارزشمندی است

 

ایجاد تفاوت های واقعی در زندگی کودک، نوجوان و خانواده های آنها یک انتخاب شغلی افتخار آمیز و قابل احترام است. با برنامه مراقبت از کودک و نوجوان فن شا، طیف گسترده ای از مهارت ها را یاد خواهید گرفت که با آن می توانید تاثیر مثبتی بر زندگی افراد در جامعه داشته باشید که این کار بزرگ و ارزشمندی است. در این برنامه از مدرسان مجرب و کار بلد در مورد مسائل خانوادگی و چالش های هیجانی و رفتاری کودکان درس خواهید گرفت. 

همچنین در مورد فناوری آموزش و حمایتی خاص درس خواهید آموخت. در این برنامه مهارت های مشاوره پیشرفته را توسعه خواهید داد، سو استفاده و غفلت از کودکان، مسائل بهداشت و سلامت روحی، ساختارهای خانواده، روش های روان درمانی، و بسیار از مسائل و نگرانی های کودک محور را بررسی می کنید. هنگامی که فارغ التحصیل شدید، دامنه پویا و کاملی از مهارت هایی را به دست خواهید آورد که با آن می توانید در زمینه های مختلف مثل ارائه خدمات به افراد در منزل، مؤسسات خدمات تربیتی، مراکز درمانی، جوامع کمک به کودکان، سازمان آموزش و پرورش، مراکز منابع اجتماعی و بیمارستان ها کار کنید. 
این برنامه دیپلم پیشرفته سه ساله شامل یک دوره کارورزی می باشد که در آن شما یک ترم تحصیلی دیگر را به این دوره اختصاص خواهید داد. در کل، 1500 ساعت تجربه دنیای واقعی خواهید داشت. در شغلی که در آن شما مستقیماً روی زندگی افراد تأثیر خواهید گذاشت، سیستم آموزش کالج فن شا به شما مهارت و دانش مورد نیاز برای پذیرش و روبرو شدن با چالش ها، با اعتماد بنفس بالا، را آموزش می دهد. 
شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
  • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
  • حداقل معدل نمرات: 50%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
  • Min TOEFL ibt: 79.0
  • Min IELTS average: 6.0
  • Min Reading: 5.5
  • Min Writing : 5.5
  • Min Listening: 5.5
  • Min Speaking: 5.5
برای پذیرش مشروط، به جای ارائه‌دادن نمرات آیلتس یا تافل، متقاضی باید دوره‌های زبان انگلیسی پیش‌نیاز برنامه‌ی دانشگاهی را بگذراند. طول دوره‌ی زبان انگلیسی بر اساس سطح مهارت زبان انگلیسی متقاضی تعیین می‌شود. 
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز 
 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ