دیپلم پیشرفته کالج- تکنولوژی مهندسی شیمی (کارآموزی- اختیاری)- کالج شریدان- دیویس- انتاریو

Advanced College Diploma - Chemical Engineering Technology (PCETY) (Optional Co-op) - Sheridan College - Davis

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 10
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته 3ساله
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$16,285/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
9/1/2021
3/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
9/1/2021
3/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
1/1/2022
7/30/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Chemical Engineering Technology (Optional Co-op) - Sheridan College - Davis - Ontario

با دیپلم مهندسی شیمی شریدان از بقیه جلوتر باشید. دیپلم پیشرفته مهندسی شیمی شریدان آموزش را در هر دو زمینه آزمایشگاهی و صنعتی ارائه می دهد، اما از تاکید بر مهندسی شیمی واقعی است. تمرکز قوی ما بر حرفه هایی که شامل پیچیدگی و فرآیندهای صنعتی در مقیاس تمایز شریدان از دیگر برنامه های کالج مهندسی شیمی است.

 

با دیپلم مهندسی شیمی شریدان از بقیه جلوتر باشید. دیپلم پیشرفته مهندسی شیمی شریدان آموزش را در هر دو زمینه آزمایشگاهی و صنعتی ارائه می دهد، اما از تأکید بر مهندسی شیمی واقعی است. تمرکز قوی ما بر حرفه هایی که شامل پیچیدگی و فرآیندهای صنعتی در مقیاس تمایز شریدان از دیگر برنامه های کالج مهندسی شیمی است. مهارت های آماده سازی حرفه ای را به دست آورید. در برنامه دیپلم پیشرفته مهندسی شیمی شریدان شما طیف گسترده ای از مهارت های اساسی را به دست خواهید گرفت که عبارت اند از: تجزیه و تحلیل ابزار و شیمی تجزیه ای، شیمی آلی، شیمی معدنی و شیمیایی، طراحی و بهره برداری از فرآیندهای شیمیایی، علوم محیطی، کنترل فرآیند، عملی. شریدان بر یادگیری حرفه ای تمرکز می کند تا یادگیری عملی در محیط آزمایشگاهی و محیط های صنعتی را تحت تأثیر قرار دهد. شما مستقیماً با تجهیزات مهندسی شیمی و آزمایشگاهی مدرن کار خواهید کرد و مهارت های پیشرفته ای را که در صنعت مورد نیاز است می آموزید. 
اطلاعات اضافی: صنایع شیمیایی شامل داروها، انرژی، پلاستیک، رنگ، سوخت، فلزات و مواد غذایی - دامنه بسیار وسیع است. شما همچنین می توانید مجموعه ای از مهارت های انعطاف پذیر را که در سراسر طیف وسیعی از شیوه های شغلی مهندسی مهندسی به کار می رود، به دست آورید. شریدان مجموعه ای جامع از برنامه های کالج مهندسی شیمی و برنامه های شیمی را ارائه می دهد؛ شما به راحتی می توانید گواهی نامه مهندسی شیمی خود را به تکنسین آزمایشگاه شیمی، تکنسین محیط زیست و مهندسی شیمی - برنامه های محیطی انتقال دهید. بعضی از فارغ التحصیلان به تحصیل در رشته شیمی یا مهندسی شیمی در دانشگاه می پردازند. بسته به دانشگاه و انتخاب برنامه، ممکن است گواهی نامه انتقالی را برای تحصیل خود در شریدان دریافت کنید. در بخش آزمایشگاهی، تحقیق و توسعه، کنترل کیفیت، پشتیبانی تولید و خدمات فنی و فروش یافت می شود. در بخش صنعتی، از عملیات کارخانه (با استفاده از جدیدترین سیستم های کنترل کامپیوتر) تا فروش فنی و خدمات برای تجهیزات صنعتی و مواد شیمیایی را می آموزید. فارغ التحصیلان مهندسی شیمی ممکن است راه خود را به سمت نظارت و مدیریت در آزمایشگاه و صنعت باز کنند. فارغ التحصیلان تمام الزامات علمی برای گواهی نامه حرفه ای مورد تأیید انجمن مهندسین و تکنولوژیست های معتبر مهندسی انتاریو (OACETT) تکمیل کرده اند. الزامات اضافی برای گواهی وجود دارد و توسط OACETT تأسیس شده است. فارغ التحصیلان واجد شرایط عضویت در مؤسسه شیمی کانادا هستند. این برنامه شامل یک گزینه کار / مطالعه کو-اپ و تجربه حرفه ای است. 

شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
 • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
 • حداقل معدل نمرات: 50%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt: 80.0
 • Min Reading: 20.0 
 • Min Writing: 20.0
 • Min Listining: 20.0
 • Min Speaking: 20.0
 • Min IELTS average: 6.0
 • Min Reading: 5.5
 • Min Writing : 5.5
 • Min Listening: 5.5
 • Min Speaking: 5.5

برای پذیرش مشروط به جای ارائه مدرک IELTS یا TOEFL، متقاضی ممکن است دوره های انگلیسی را به صورت پیش نیاز قبل از گرفتن برنامه های آکادمیک کامل کند. طول این دوره آموزش زبان انگلیسی بر اساس سطح تسلط به زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود.

شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ