دیپلم پیشرفته کالج- مهندسی شیمی- محیط زیست- (کارآموزی- اختیاری)- کالج شرایدن- دیویس- انتاریو

Advanced College Diploma - Chemical Engineering Technology - Environmental (PCETE) (Optional Co-op) - Sheridan College - Davis

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 10
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته 3ساله
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$16,285/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
9/1/2021
3/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
9/1/2021
3/31/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
1/1/2022
7/30/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Chemical Engineering Technology - Environmental (Optional Co-op) - Sheridan College - Davis - Ontario

این برنامه دانشجویان را برای حرفه های تخصصی در زمینه علوم محیط زیست، صنایع محیط زیست، صنایع شیمیایی و آزمایشگاه مواد آماده می کند.

 

این برنامه دانشجویان را برای حرفه های تخصصی در زمینه علوم محیط زیست، صنایع محیط زیست، صنایع شیمیایی و آزمایشگاه مواد آماده می کند. برنامه دیپلم مهندسی شیمی پیشرفته ترین برنامه محیط زیست شامل دوره های جامدات، آلودگی هوا و فاضلاب محیطی، مقررات و قوانین محیط زیست، تجزیه و تحلیل مواد شیمیایی، طراحی و بهره برداری از فرایندهای شیمیایی، استفاده از امکانات پیشرفته و مهارت در یادگیری در کالج های پیشرفته محیط زیست و کارخانه های مواد شیمیایی کانادا، کسب تجربه با استفاده از تکنولوژی پیشرفته شیمی ،آزمایشگاه های علوم زیست محیطی وسیستم های رشد گیاه می باشد که شما را با عملیات صنعتی واقعی در کنترل محیط زیست و تولید مواد شیمیایی آشنا می کند. این برنامه در یک دانشگاه مشترک با برنامه های مهندسی محیط زیست، مهندسی شیمی و آزمایشگاه شیمی رارئه می شود، بنابراین انتقال به یک برنامه دیگر پس از دوره دیپلم مهندسی شیمی،  محیط زیست آسان است. برخی از فارغ التحصیلان ما در رشته های شیمی، مهندسی شیمی و علوم زیستی، بسته به دانشگاه و برنامه انتخابی، می توانند واحدهای درسی خود را به برنامه درسی در دانشگاه Sheridan انتقال دهند. برنامه مهندسی شیمی  و مهندسی  محیط زیست شامل سه دوره کارآموزی با کسب تجربه و ارتباطات حرفه ای است. ثبت نام به دلیل کو-آپ محدود می باشد. شما در این برنامه استفاده از تکنولوژی های شیمیایی کاربردی را یاد می گیرید و باید اطمینان حاصل کنید که سازگار با محیط زیست باشد. همچنین عملیات صنعتی، تمیز کردن محیط های آلوده و کمک به اجرای مقررات زیست محیطی به شما آموزش داده می شود. بسیاری از فارغ التحصیلان ما در آزمایشگاه ها مشغول به کار می شوند و می توانند در زمینه هایی مانند: تجزیه و تحلیل در آزمایشگاه های محیط زیست، تحقیق و توسعه، کنترل کیفیت، عملیات اجرایی و پروژه های زیست محیطی و صنعتی، خدمات فنی و فروش مواد شیمیایی شغل مناسب خود را پیدا کنند. فارغ التحصیلان با تجربه، به نظارت و مدیریت موقعیت ها می پردازند. دانشجویانی که تمام مراحل علمی را تکمیل کردند شرایط دریافت گواهی نامه حرفه ای از انجمن مهندسین و تکنولوژیست های معتبر مهندسی انتاریو (OACETT) دارند. شرایط بیشتری برای دریافت گواهی نامه وجود دارد که توسط OACETT تعیین شده است. فارغ التحصیلان واجد شرایط عضو مؤسسه شیمی کانادا می شوند. مهندسی شیمی و محیط زیست در برامپتون تدریس می شود. 


شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
 • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
 • حداقل معدل نمرات: 50%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt: 80.0
 • Min Reading: 20.0 
 • Min Writing: 20.0
 • Min Listining: 20.0
 • Min Speaking: 20.0
 • Min IELTS average: 6.0
 • Min Reading: 5.5
 • Min Writing : 5.5
 • Min Listening: 5.5
 • Min Speaking: 5.5
برای پذیرش مشروط به جای ارائه مدرک IELTS یا TOEFL، متقاضی ممکن است دوره های انگلیسی را به صورت پیش نیاز قبل از گرفتن برنامه های آکادمیک کامل کند. طول این دوره آموزش زبان انگلیسی بر اساس سطح تسلط به زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود.
 
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ