دیپلم پیشرفته کالج- مدیریت بازرگانی- بازاریابی- کالج شرایدن- هیزل- مک کالین- انتاریو

Advanced College Diploma - Business Administration - Marketing - Sheridan College - Hazel McCallion

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 13
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته 3ساله
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$15,651/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
9/1/2021
3/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
5/1/2022
11/5/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Business Administration - Marketing - Sheridan College - Hazel McCallion - Ontario

برنامه بازاریابی شریدان شما را برای حرفه ای مهیج در زمینه بازاریابی، تبلیغات و فروش آماده می کند. آموزش شما توسط استادان حرفه ای، نوآور در کسب و کار که در جامعه کسب و کار مورد احترام هستند ، صورت می گیرد.

 

برنامه بازاریابی شریدان شما را برای حرفه ای مهیج در زمینه بازاریابی، تبلیغات و فروش آماده می کند. آموزش شما توسط استادان حرفه ای، نوآور در کسب و کار که در جامعه کسب و کار مورد احترام هستند ، صورت می گیرد. در این برنامه، وظایف مشترک و تجزیه و تحلیل پروژه های صنعتی را یاد خواهید گرفت که به شما در حرفه ی کسب و کار شما کمک می کند. ما به شما یاد خواهیم داد که برنامه های بازاریابی را تجزیه و تحلیل کنید و وضعیت منحصر به فرد یک شرکت و اقدامات توصیه شده را برای حفظ رقابت سازمانی به کار ببرید. با ارائه طرح های فروش و برنامه های تبلیغاتی با استفاده از ابزارهای بازاریابی دیجیتال در زمینه کسب و کار استراتژیک، نیازهای محیط بازاریابی را تغییر دهید. آموزش بازاریابی انعطاف پذیری اهداف و منافع شما را تأمین می کند. با کسب تخصص گسترده در زمینه بازاریابی مانند بازاریابی دیجیتال یا فروش تجربه کسب کنید. دوره های ما برای پاسخگویی به نیازهای متقاضیان صنعت به طور مداوم به روز شده است. شما با داشتن فرصت کو-آپ در برنامه دیپلم پیشرفته بازاریابی سه ساله، می توانید تجربه کاری با ارزش در رزومه ثبت کنید. شما دو سال نهایی خود را در کالج و محل کار می گذرانید، و آنچه که در کلاس درس آموخته اید در محل کار استفاده می کنید. کو-آپ  یک فرآیند رقابتی است و شما باید شرایط خاصی را برای شرکت در آن داشته باشید. شما می توانید به عنوان یک دانشجوی بازاریابی گواهی نامه  فروش حرفه ای از شریدان دریافت کنید، همچنین فرصتی برای کسب گواهی نامه حرفه ای از انجمن فروش حرفه ای کانادایی (CPSA) دارید. اگر شما شش دوره اصلی مهارت های دانش CPSS بگذرانید، واجد شرایط درخواست گواهی نامه فروش حرفه ای از CPSA می باشید. شما این فرصت را دارید تا در فعالیت های فوق العاده و برنامه های آموزشی دانشجویان مانند انجمن بازاریابی، شورای کسب و کار و اتحادیه دانشجویی شریدان شرکت کنید و می توانید به باشگاه های Enactus و Toastmasters بپیوندید، و همچنین امکان حضور در مسابقات بازاریابی کالج های انتاریو (OCMC) را خواهید داشت.


شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
 • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
 • حداقل معدل نمرات: 65%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt: 80.0
 • Min Reading: 20.0 
 • Min Writing: 20.0
 • Min Listining: 20.0
 • Min Speaking: 20.0
 • Min IELTS average: 6.0
 • Min Reading: 5.5
 • Min Writing : 5.5
 • Min Listening: 5.5
 • Min Speaking: 5.5

برای پذیرش مشروط به جای ارائه مدرک IELTS یا TOEFL، متقاضی ممکن است دوره های انگلیسی را به صورت پیش نیاز قبل از گرفتن برنامه های آکادمیک کامل کند. طول این دوره آموزش زبان انگلیسی بر اساس سطح تسلط به زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود.

شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ