دیپلم پیشرفته کالج- مدیریت کسب و کار- مدیریت منابع انسانی- کالج شرایدن- هیزل- مک کالین- انتاریو

Advanced College Diploma - Business Administration - Human Resources - Sheridan College - Hazel McCallion

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 13
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته 3ساله
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$15,651/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
9/1/2021
3/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
5/1/2022
11/5/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Business Administration - Human Resources - Sheridan College - Hazel McCallion - Ontario

این برنامه منجر به کشف مسیرهای شغلی در واحد کسب و کار HR، در یک سازمان غیر انتفاعی یا سازمان دولتی می شود و مدیریت مسائل بهداشتی و ایمنی در محل کار ، برنامه های ارزشمند مدیریت کارمندان و تعدیل نیروی کار را آموزش می دهد.

 

این برنامه منجر به کشف مسیرهای شغلی در واحد کسب و کار  HR، در یک سازمان غیر انتفاعی یا سازمان دولتی می شود و مدیریت مسائل بهداشتی و ایمنی در محل کار ، برنامه های ارزشمند مدیریت کارمندان و تعدیل نیروی کار را آموزش می دهد. این برنامه آموزشی  فرصتی را برای ایجاد مهارت های بنیادی مورد نیاز درحرفه مدیریت دولتی فراهم می کند. آموزش مهارت های حیاتی HR از طریق مطالعات موردی، سخنرانانی ها ، شبیه سازی شرایط، مذاکره و کار گروهی صورت می گیرد. شما در آخرین مرحله، رفتار سازمانی، برنامه ریزی منابع انسانی و قانون استخدام را یاد می گیرید. این برنامه شما را با مشارکت در رویدادهای مختلف شبکه های مختلف صنعت و ایجاد شبکه خصوصی در حوزه HR آشنا می کند. برای مثال، بخش های HRPA، فرآیندهایی را برای حمایت از دانشجویان در زمینه توسعه حرفه ای و تحصیلی آماده کرده است. این برنامه به عنوان یک حرفه HR، مسئولیت شما در جذب و نگهداری کارمندان برجسته، ارائه فرصت های یادگیری و توسعه و ایجاد برنامه های پایدار را آموزش می دهد. این فقط آغاز چالش هایی است که در این نقش مهم با آنها روبرو می شوید. برنامه دیپلم HR بازخوردها و مدیریت عملکرد و استفاده از HRIS و سیستم های اطلاعات منابع انسانی را بهبود می بخشد. مدیریت داده های HR با استفاده از نرم افزارهای کسب و کار، از جمله سیستم های مدیریت اطلاعات صورت می گیرد. 


شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
 • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
 • حداقل معدل نمرات: 65%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt: 80.0
 • Min Reading: 20.0 
 • Min Writing: 20.0
 • Min Listining: 20.0
 • Min Speaking: 20.0
 • Min IELTS average: 6.0
 • Min Reading: 5.5
 • Min Writing : 5.5
 • Min Listening: 5.5
 • Min Speaking: 5.5

برای پذیرش مشروط به جای ارائه مدرک IELTS یا TOEFL، متقاضی ممکن است دوره های انگلیسی را به صورت پیش نیاز قبل از گرفتن برنامه های آکادمیک کامل کند. طول این دوره آموزش زبان انگلیسی بر اساس سطح تسلط به زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود.
 
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ