دیپلم پیشرفته کالج- مدیریت شغلی- امور مالی- کالج شرایدن- هیزل- مک کالین- انتاریو

Advanced College Diploma - Business Administration - Finance - Sheridan College - Hazel McCallion

بررسی شرایط ثبت نام من

مشخصات دوره و شرایط ثبت نام

حداقل معدل 13
طول دوره تحصیلی دیپلم کالج پیشرفته 3ساله
هزینه ApplicationFee:$100.00 Tuition:$15,651/year CostofLiving:$11,000/year
تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
9/1/2021
3/1/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
5/1/2022
11/5/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

معرفی رشته Advanced College Diploma - Business Administration - Finance - Sheridan College - Hazel McCallion - Ontario

برنامه مدیریت امور مالی شریدان به شما مهارت هایی را ارائه می دهد که از نظر کارفرمایان در بازار رقابتی بسیار ارزشمند هستند. اساتید تجاری شریدان نه تنها متخصص هستند، بلکه در جامعه کسب و کار به آنها احترام می گذارند

 

برنامه مدیریت امور مالی شریدان به شما مهارت هایی را ارائه می دهد که از نظر کارفرمایان در بازار رقابتی بسیار ارزشمند هستند. اساتید تجاری شریدان نه تنها متخصص هستند، بلکه در جامعه کسب و کار به آنها احترام می گذارند. این احترامات در مدیریت کسب و کار برنامه های مالی منجر به همکاری بیشتر و فرصت های شغلی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان ما شده است. یادگیری نوآورانه سرمایه گذاری، مطالعات موردی عمیق از حساب های واقعی شرکت ها به شما کمک می کند که مسائل مالی و تکنیک ها و استراتژی های مدیریت مالی را در شرکت های خصوصی اعمال کنید. انجام این کارها و یادگیری و نگهداری سوابق مالی در مطابقت با سیاست ها، رویه ها و مقررات می باشد. تجزیه و تحلیل گزارش های مالی با استفاده از ریاضیات و آمار مالی ، توسعه و پیاده سازی استراتژی های و حفظ روابط تجاری در بخش مالی صورت می گیرد. اطلاعات بیشتر در این رابطه با تمرین در محیط آموزشی کسب می شود. شما در مورد: تجزیه و تحلیل مالی، مدیریت مالی، برنامه های کاربردی کامپیوتر، سرمایه گذاری، برنامه ریزی مالی شخصی، برنامه ریزی مالی، برنامه ریزی اعتباری، توسعه و ارزیابی برنامه های مالی،دیدار با افراد، برطرف کردن نیازهای سازمان ها اطلاعات کسب می کنید. ما اهداف شما را برای اشتغال احتمالی در مؤسسه مالی یا در بخش مالی شرکت ها در نظر می گیریم و  فارغ التحصیلان کالج یا دانشگاه را با یکی از حرفه های متعدد آماده می کنیم. تجربه آموزش  در این برنامه به شما امکان می دهد تا با کار در این زمینه تجربه کسب کنید و یک موقعیت شغلی مرتبط با برنامه در صنعت داشته باشید. بسیاری از دوره های مدیریت امور مالی و برنامه درسی مالی در کلاس یا هزینه های اضافی همراه است و علاوه بر آموزش شما باید برای کتاب های درسی، لوازم و گواهی نامه های حرفه ای خود هزینه کنید تا بتوانید دوره های صدور مجوز های صنعت مانند صندوق های سرمایه گذاری در کانادا (IFIC)، اوراق بهادار کانادا (CSC) دوره های کتاب راهنما و تمرین (CPH) و برنامه های (LLQP) را بگذرانید. هزینه های اضافی می توانند از 200 تا 1200 دلار در هر دوره متغیر باشند و در هر زمان توسط نهادهای خارجی تغییر می یابند. علاوه بر کمک هزینه تحصیلی که شریدان به دانشجویان ارائه می دهد، می توانند واجد شرایط دریافت جوایز مالی بر اساس عملکرد خود در دانشگاه باشند.


شرایط پذیرش:
حداقل تحصیلات موردنیاز:
 • دیپلم یا فارغ التحصیلی از دبیرستان
 • حداقل معدل نمرات: 65%
الزامات مهارت انگلیسی:
برای پذیرش، متقاضی باید یکی از نمرات آزمون انگلیسی زیر را داشته باشد:
 • Min TOEFL ibt: 80.0
 • Min Reading: 20.0 
 • Min Writing: 20.0
 • Min Listining: 20.0
 • Min Speaking: 20.0
 • Min IELTS average: 6.0
 • Min Reading: 5.5
 • Min Writing : 5.5
 • Min Listening: 5.5
 • Min Speaking: 5.5

برای پذیرش مشروط به جای ارائه مدرک IELTS یا TOEFL، متقاضی ممکن است دوره های انگلیسی را به صورت پیش نیاز قبل از گرفتن برنامه های آکادمیک کامل کند. طول این دوره آموزش زبان انگلیسی بر اساس سطح تسلط به زبان انگلیسی متقاضی تعیین می شود.
 
شما می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید.
متوسط مدت زمان انجام پروسه پذیرش 30-45 روز

 

نکته : شهریه بیان شده برای رشته بر اساس سیاست های موسسه اموزشی و هزینه های مرتبط می تواند بیشتراز مبلغ بیان شده باشد که سالیانه توسط موسسه آموزشی تعیین می گردد. لطفا اطلاعات شهریه را از موسسه آموزشی دریافت کنید.

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ